Strona używa plików cookie w celu realizacji usług.

Więcej informacji: Polityka Cookies

 • -0,15 zł

reviews-icon Opinie: 0 

write-review-icon Napisz opinię
Klej-w-sztyfcie-PVA-Taurus-9g

Producent:Taurus

reviews-icon Opinie: 0 

write-review-icon Napisz opinię

Klej w sztyfcie PVA Taurus 9g

Numer EAN:5901912220256

Kod produktu:101010A

Kod producenta:130-1779/GLU8047/35-14003

0,94 zł 1,10 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 1,14 zł

Wysyłka:24-48h

Bezzapachowy Nie zawiera rozpuszczalników Niebrudzący, zmywalny

Klej w sztyfcie PVA Taurus 9g

Klej w sztyfcie PVA Taurus 9g

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 • Koszty wysyłki
 • Klej uniwersalny Taurus, to idealne rozwiązanie dla wszystkich szukających prostych rozwiązań w szkole i biurze. Łatwa aplikacja, niska cena oraz skuteczność, czynią z niego produkt bardzo pożądany na biurku i w plecaku.

  Skład kleju nie posiada żadnych rozpuszczalników, przez co jest bezpieczny dla używających go dzieci. Jest on zmywalny, dzięki czemu w przypadku pobrudzenia, usunięcie jego pozostałości zajmie tylko chwile. Klej jest także bezzapachowy co ma niebagatelne znaczenia przy częstszym użyciu.

  Klej  szkolny może być używany do łączenia powierzchni wykonanych z papieru, kartonu czy tekstyliów. Trzeba mieć jednak na uwadze, że najlepiej radzi on sobie właśnie z papierem i to jego łączenie należy uznać za główne zadanie kleju. Prócz przyjrzeniu się powierzchni, którą będziemy kleić, należy przyjrzeć się także wadze elementów, które będziemy łączyć. Typowy klej uniwersalny w sztyfcie służy raczej do łączenia pojedynczych arkuszy niż większej ilości.

  Kleje Taurus są obecne na rynku od wielu lat, przez który to okres dały się poznać jako niezawodne i sprawdzone. Klej występuję w różnych wielkościach tak, aby dopasować się do potrzeb osoby go używającej.

  Oferowany produkt ma gramaturę liczącą: 9 gram.

  Klej uniwersalny to jeden z tych produktów, które po prostu musisz mieć w swoim domu czy pracy. Szczególnie często przyda się dzieciom, które wykorzystują je w swoich zabawach, w szkole oraz kółkach zainteresowań.

  Klej najczęściej spotkamy w formie wygodnego i niebrudzącego sztyftu. Mechanizm stosowania jest niezwykle prosty i intuicyjny, tak aby poradził sobie z nim każdy korzystający a w szczególności dzieci. Aplikacja kleju w sztyfcie polega kolejno na otwarciu chroniącej przez zaschnięciem nasadki oraz wysunięciu wkładu klejącego. Konstrukcja ta podobna jest do tej zastosowanej np. w szminkach. Dzięki niej unikniemy zaschnięcia wkładu oraz pobrudzenia rąk. Tę ostatnią cechę docenią na pewno wszyscy rodzice, którzy nie będą musieli czyścić rąk swoich pociech.
   

  Specyfikacja

  [all] Jednostka
  sztuka
  Typ kleju
  Sztyft
  101010A
  89957 Przedmioty

  Opis

  [all] Jednostka
  sztuka
  Typ kleju
  Sztyft

  Komentarze

  Na razie nie dodano żadnej recenzji.

  Napisz swoją opinię

  Klej w sztyfcie PVA Taurus 9g

  Bezzapachowy Nie zawiera rozpuszczalników Niebrudzący, zmywalny

  Napisz swoją opinię