Wybierz filtr

Strona używa plików cookie w celu realizacji usług.

Więcej informacji: Polityka Cookies

  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Akcesoria do sprzątania

Akcesoria do sprzątania domu i biura


Porządek w domu, czy biurze to podstawa. Jednym z głównych czynników jest ten najbardziej przyziemny - odbiór przez odwiedzających, czyli gości, bądź też klientów. Czyste miejsce to najlepsza wizytówka, która natychmiast wprowadza pozytywne myśli na temat gospodarza, czy gospodyni.

Efektu tego nie osiągnie się bez artykułów do sprzątania. W dzisiejszych czasach każdy może zaopatrzyć się w profesjonalną chemię, dzięki czemu osiąga się efekty niczym po zatrudnieniu zawodowców. Same przybory do sprzątania jak odpowiednie płyny, czy ściereczki to nie tyle za mało, o ile nie zapewniają one pełnej ochrony użytkownika. Niestety po dziś dzień wiele osób ignoruje ostrzeżenia na opakowaniach producentów akcesoriów do sprzątania.
 

Czy warto inwestować w profesjonalny zestaw do sprzątania?


Przeszukując kategorie z profesjonalnymi akcesoriami do sprzątania w sklepach internetowych nietrudno jest trafić na te, które sugerowane są dla ekip sprzątających. Takie zespoły, profesjonalnie zajmujące się sprzątaniem, mogą oczywiście korzystać też z tradycyjnych produktów dostępnych na półkach sklepowych.

Wynajmując jednak zawodowców liczy na kompleksowe sprzątanie domu, czy też profesjonalne sprzątanie biura. Sprzątanie takie niejednokrotnie oznacza silne zabrudzenia, z którymi nieświadome osoby mogą mieć problemy z doczyszczeniem. Przez to też akcesoria dla firm sprzątających to przeważnie koncentraty o mocnym stężeniu środków chemicznych, które należy rozrobić z wodą. Nie mogą oczywiście niszczyć powierzchni.
 

Dlaczego organizacja sprzątania mieszkania i biura jest ważna?


W domu wiele osób skupia się przede wszystkim na sprzątaniu toalety, która z wiadomych względów przeważnie jest największym skupiskiem zarazków. Narzędzia do sprzątania domu często zawierają szczotkę do WC, z której nie korzysta się jedynie na bieżąco. Nawet przy szybkim sprzątaniu domu użycie płynu do toalet i rozprowadzenie właśnie popularnym berłem będzie niezwykle skuteczne. Ze względu na zarazki i bakterie należy koniecznie pamiętać o rękawiczkach gospodarczych.

Od czego zacząć sprzątanie biura? Najlepiej od przetarcia kurzu. Wiele osób jest uczulonych na roztocza, a to działanie nie wymaga profesjonalnych akcesoriów do sprzątania. Zwykła ściereczka z mikrofibry to jedyne, czego potrzeba. Dobrze też zadbać o odpowiedni zapach, by uniknąć ewentualnych nieprzyjemności. W tym pomoże niezawodny odświeżacz powietrza.
 

Sprzęt do sprzątania podłogi


Już samo to hasło nasuwa na myśl podstawowy produkt do mycia podłóg, czyli zwykły mop. Do niego oczywiście niezbędne będzie wiadro z odpowiednim specyfikiem w środku. Jeśli nie ma na stanie płynu popularnych marek, jak Ajax, czy Domestos, wystarczy woda z octem. Dzięki temu uniknie się smug, jednak należy przy tym bardzo uważać. Taka mieszanka rozprowadzona sprzętem do sprzątania podłogi niszczy przy okazji fugi.

Ponownie, biorąc pod uwagę specyfikę zawodu, akcesoria dla firm sprzątających różnią się od tych, które zazwyczaj kupuje się do domu. Te konkretne środki czystości muszą być wystarczająco mocne nie tylko po to, by pozbyć się jak największej liczby zarazków, lecz także by wszystkie powierzchnie pozostały nienaruszone.
 

Akcesoria do sprzątania uporczywych plam i zabrudzeń


Tak w przypadku sprzątania biura, czy domu, jak i w przypadku poplamienia ubrania, liczy się reakcja i jej czas. Zwłaszcza, gdy mowa jest o plamie z tuszu po markerze, czy tej spowodowanej rozlaną kawą. Sytuacja jest prosta do rozwiązania, gdy dzieje się to na biurku. Wówczas przydatne okazują się między innymi profesjonalne ścierki do sprzątania, które nasączone są specjalnym preparatem.

Gorzej, gdy wylany gorący napój, czy jakakolwiek ciecz ląduje na materiale, jak dywan, czy fotel. Biorąc pod uwagę akcesoria do sprzątania niezbędne będą te, które często wykorzystuje się w zmywaniu naczyń, czyli gąbka i płyn. Nie rozwiąże to w pełni kłopotu, ale zaradzi na trwałe odbarwienie np. na dywanie.
 

Nowoczesne akcesoria do sprzątania, które warto mieć!


Wraz z rozwojem branży czystości doszły także oczywiście nowe akcesoria do sprzątania. Wśród nich wymienić należy magiczne ścierki do szyb Viledy, po których użyciu ciężko jest wrócić do tradycyjnej metody płynu i mikrofibry do sprzątania.

W czasach, gdy każdego goni czas nierzadko łatwo jest zapomnieć się z czyszczeniem. Nie ma co ukrywać, że nierzadko trzeba szybko przetrzeć półki, czy też same szafy z plam po palcach. W tym wszystkim pomagają chusteczki nawilżane do sprzątania. Przyjemny zapach i blask czystości w zaledwie kilka ruchów!
 

Tanie akcesoria do sprzątania w sklepie online


Środki do sprzątania domu, czy biura to nie tylko ściereczki z mikrofibry, czy wszelkiego rodzaju płyny do czyszczenia. Za nie również uznać należy worki na śmieci, przez które użytkownicy pomagają planecie (zakładając, że prowadzą segregację śmieci), ale też mają pewność, że zużyte chusteczki nawilżone do sprzątania nie wylądują gdzieś na podłodze.

Wszystko to znaleźć można w Biurfan. Choć nie jest to stricte hurtownia artykułów do sprzątania, to oprócz stworzenia archiwum zapewnić można też czystość w domu lub biurze.
arrow_downward