Wybierz filtr

Strona używa plików cookie w celu realizacji usług.

Więcej informacji: Polityka Cookies

  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Akcesoria do tablic

Jak długo działa magnes neodymowy - mocne magnesy do tablic magnetycznych


Posiadając tablicę suchościeralną lub interaktywną oszczędza się kichnięć i brudnych rąk spowodowanych korzystaniem z kredy. Ciężko jednak operować nimi bez wyboru akcesoriów do tablic, których na rynku dostępnych jest bez liku. Szalenie ważnym jest, aby dokonując wyboru zainteresować się, które z nich będą odpowiednie.

Tablica suchościeralna często służy jako jeden z elementów prezentacji i konferencji. Można na niej eksponować materiały z komputera przepuszczane przez rzutnik. W przypadkach braku odpowiedniego osprzętu elektronicznego wystarczą jednak magnesy neodymowe. Wykorzystywane w wielu branżach, między innymi w tworzeniu głośników lub zabawek, cechują się niezwykłą wytrzymałością i długowiecznością. Według producentów oraz co można wyczytać między innymi na stronie amerykańskiej firmy Alliance LLC, magnesy neodymowe tracą połowę swoich właściwości magnetycznych dopiero po 30 latach! To o wiele więcej od tradycyjnych odpowiedników.

Ponadto pisząc o nich nie można pominąć ich siły. To właśnie możliwości udźwigowe magnesów neodymowych są przyczyną ich niezwykle częstego wykorzystania w różnych branżach. W przypadku tablic to podstawowy wyznacznik zakupu, jednakże warto mieć go na uwadze z bardzo prostego powodu. Tym jest pojemnik na markery. Korzystając z omawianych właśnie magnesów neodymowych nikt nie będzie się martwił odpadnięciem holdera z tablicy. Wszyscy, trzymający w nim inne akcesoria do tablic, jak na przykład płyn do tablic suchościeralnych nie będą zaprzątać sobie głowy ryzykiem zalania nim podłogi w wyniku zderzenia z podłożem.
 

Czym się różni magnes neodymowy od zwykłego


Magnesy zwykłe są niesamowicie często spotykane w życiu codziennym. Każdemu kojarzą się z lodówką i przypinanymi za ich pomocą zdjęciami, pocztówkami lub przypomnieniem o jakimś wydarzeniu zapisanym na karteczce do notowania.

Naturalnie spotkać je również można w szkole. Łatwa dostępność to ich zdecydowanie największy plus. Na tablicy potrafią utrzymać pojedyncze strony oraz inne lekkie papierowe eksponaty.

Żaden nauczyciel, bądź prezenter nie życzy sobie sytuacji, w której prezentowane zdjęcie lub wykres znika uczestnikom z oczu. Oprócz czasu marnowanego na podniesienie, zawsze istnieje ryzyko kontuzji w trakcie wykonywania operacji. Wszystkiego tego da się uniknąć w prosty jak wykorzystanie bakłażana sposób.

Magnesy neodymowe są o wiele trwalsze od zwykłych. Produkowane są w najprzeróżniejszych formach, jednakże wszystkie one posiadają wspólną cechę - kompaktowość. Już po pierwszym użyciu zaskakują też siłą przyciągania. O ile przez swoją siłę mogą również zepsuć sprzęty elektryczne, jak na przykład telefon lub ekran monitora. Dlatego też zalecamy, aby trzymać magnesy neodymowe z dala od nich.
 

Jakie wybrać akcesoria do tablic suchościeralnych?


Odwieczne pytanie, które zadają sobie nauczyciele i osoby odpowiedzialne za  zaopatrzenie klas i sal wykładowych. Przed wyruszeniem na zakupy trzeba jednak poznać budżet, jaki oferuje jednostka. W stacjonarnej i internetowej sklepie z artykułami biurowymi Biurfan wystarczy wyszukać jedynie kategorię tablice i akcesoria.

Tablice suchościeralne często przychodzą z najpotrzebniejszymi elementami, bez których nie da się pracować. Są to markery do tablic, czyli specjalnie stworzone pisaki. Kompozycja środków w jego wnętrzu wpływa na szybkie schnięcie tuszu, przy jednoczesnym nie narażeniu zdrowia na szwank.

Niezwykle istotne są także gąbki. Biała tablica suchościeralna, jak sama nazwa wskazuje, nie wymaga od użytkownika mokrej szmatki. Do pozbycia się zapisów wystarczy gąbka magnetyczna, która jest dołączana do każdej tablicy suchościeralnej. W przypadku, gdy coś się z nią stanie, można wykorzystać suchą ściereczkę. Jest to rozwiązanie zgodne z ekologią, co pozwala nam zaoszczędzić wiele wody, jakże niezbędnej do życia.

Nie można nie wspomnieć, że raz dziennie należy umyć ją specjalnym płynem do tablic. Przedłuży to jej żywotność i pozwoli na lepsze doznanie wizualne użytkownikom.
 

Jakie wybrać akcesoria do tablic korkowych?


Tablice korkowe nie są popularne w użyciu na sali lekcyjnej, czy wykładowej. Niemniej jednak perfekcyjnie sprawdzają się jako prezentacje prac najmłodszych. Te choćby się próbowało, nie zawisną same. Na ratunek przychodzą wówczas pinezki, które idealnie wpasowują się w tablicę korkową, a przy okazji nie niszczą zbytnio prac.

Tym zawsze można dodać swego rodzaju zbroję w postaci zalaminowania. Poszukując odpowiedniego laminatora warto zwrócić uwagę na marki budżetowe, jak na przykład Hexagon, które nierzadko nie odbiegają od droższych narzędzi jakością, a pozwalają na oszczędność środków.

O ile w dobie wystroju ciężko znaleźć miejsce na tablicę korkową jako element wyposażenia biura, o tyle z łatwością odnajdzie się dla niej miejsce w pokoju ucznia lub studenta. Wówczas dobrze jest uzbroić się we wspominane już karteczki do notowania oraz pinezki. Te ostatnie w ilości kilku wbitych na raz mogą utrzymać nawet nieduży ciężar pokroju siateczkowego przybornika na biurko. W nim naturalnie roić się będzie od długopisów, ołówków, nożyczek, czy kredek. Wszystko na wyciągnięcie ręki, a wiszący organizer oszczędzi trochę miejsca. Zawsze też można w nim przechowywać magnesy neodymowe.
 

Wszystkie akcesoria dostępne w jednym miejscu


Zarówno poszukując tablic, jak i akcesoriów do nich zbędnym jest poszukiwanie ich w wielu miejscach. Często hipermarkety, choć oferują hurtowe rozwiązania, nie powodują zadowolenia z wykorzystywanego, nabytego u nich sprzętu.

Sklep z artykułami biurowymi Biurfan aktywnie czyta opinie i nasłuchuje głosu płynącego od klientów. Dlatego też regularnie zyskuje w ich oczach proponując rozwiązania nie tylko budżetowe, lecz także wysokiej jakości. Firma cały czas rozwija się, w czym pomaga bogaty asortyment prosto od najlepszych producentów: Argo, d.rect, Durable, Grand, HexagonOfficeBoard, Q-CONNECT, czy Taurus

arrow_downward