Wybierz filtr
  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Antyramy, planery, gabloty

Antyramy, planery i gabloty to produkty do wyposażenia biur, instytucji, szkół czy naszych domów.  Prezentacje ważnych obwieszczeń, wyróżnień, certyfikatów można przedstawić w ciekawy sposób. Planowanie i organizacja zadań i obowiązków to podstawa skutecznej i efektywnej pracy.
 

ANTYRAMY, PLANERY, GABLOTY - RODZAJE


Antyramy to najprostszy i minimalistyczny sposób oprawy obrazów, grafik czy zdjęć. Jest to bardzo popularne i powszechne rozwiązanie. Antyramy świetne wyglądają zarówno w galeriach, instytucjach jak i w domu. Za pomocą antyramy możemy powiesić na ścianie ulubione fotografie, dyplomy czxy rysunki naszych dzieci. Antyramy z plexi ze względu na bezpieczeństwo (są dużo lżejsze od szklanych), dedykowane są także do przedszkoli czy szkół. Antyramy w przeciwieństwie do większości obramowań, nie posiadają ramek, obramowań, dzięki czemu w sposób schludny i prosty spełniają swoje funkcje. Są tak popularne, że znajdziemy je na każdym kroku. Ich łatwy montaż i niewielka waga to największe zalety. 
 

PLANERY I MAGNESY


Planery to specjalistyczne tablice, na których widnieje podział na dni, tygodnie, miesiące. Celem ich jest przede wszystkim skuteczne planowanie i organizacja czasu pracy. Znajdują one swoje zastosowanie w firmach, instytucjach, placówkach, a także na użytek prywatny. Dzięki korzystaniu z planerów nie zapomnisz już o ważnym spotkaniu, evencie czy webinarze. Tablice do planowania sprawdzają się jako grafik dyżurów dla nauczycieli, na siłowni, ale także w domu kiedy chcemy rozdysponować obowiązki. Harmonogram umieszczony na tablicy jest dobrze wyeksponowany. Po takiej tablicy można pisać markerami do tablic suchościeralnych, w łatwy sposób ścierać treści gąbką, a dodatkowe informacje przypinać kolorowymi magnesami, można również wykorzystać inne akcesoria do tablic
 

GABLOTY - WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE


Gabloty czyli zamykane witryny na ogłoszenia są niezastąpione gdy chcemy uwidocznić aktualne informacje czy zawiadomienia i podzielić się z nimi pracownikami. Dzięki zamknięciu na klucz lub zamek zabezpieczają treści przed niepowołanymi użytkownikami. 
W ten sposób pracownicy mają podgląd do bieżących informacji i aktualności, przez co czują się ważni, docenieni i mają podgląd na bieżące informacje w firmie.
Gabloty znajdują także swoje zastosowanie w urzędach, gdzie petenci znajdą informacje na temat właściwego wypełnienia druków lub też na klatkach schodowych, gdzie mieszkańcy danego bloku mają dostęp do najważniejszych i aktualnych informacji, przekazywanych przez wspólnotę mieszkaniową. 
 

Antyramy, planery, gabloty - oferta sklepu BiurFan


W ofercie sklepu BiurFan internetowego i stacjonarnego w Białymstoku znajdą Państwo antyramy, gabloty i planery takich producentów jak: Nobo, Memoboards, 2x3, czy Franken. Posiadamy także inne produkty z kategorii Prezentacja i konferencja, artykuły biurowe, wyposażenie biura i wiele więcej! Zapraszamy!
arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie