Wybierz filtr
  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Artykuły biurowe

AKCESORIA BIUROWE – NIEZBĘDNIK W KAŻDYM BIURZE

 
Czasami trudno jest znaleźć najwyższej jakości artykuły i akcesoria biurowe. A wyposażając biuro chcemy, aby te produkty służyły nam jak najdłużej. Ale czym są akcesoria biurowe? To zszywacze, dziurkacze, taśmy klejące, a nawet kalkulatory. Mogłoby się wydawać, ze w dzisiejszych czasach do wykonywania zadań matematycznych wystarczy telefon, jednak trudno znaleźć biuro, w którym nie ma kalkulatora. Takie artykuły to również przydatne rzeczy biurowe dla dzieci np. kleje i nożyczki.

Artykuły do biura must have

Artykuły biurowe to różnego rodzaju akcesoria, bez których trudno wyobrazić sobie wykonywanie służbowych obowiązków. Pomimo tego, że technologia ma coraz większy wpływ na funkcjonowanie w pracy, wciąż wykorzystuje się tradycyjne artykuły biurowe i papiernicze. W prawdzie mamy możliwość przechowywania wielu dokumentów na komputerze, nie musimy również odręcznie pisać długich pism, ale jednocześnie trudno wyobrazić sobie biuro bez notatnika i długopisu.

W dzisiejszych czasach różnego rodzaju akcesoria biurowe możemy zakupić w wielu miejscach. Znajdziemy je nawet w dyskontach i marketach ,ale nie zawsze możemy liczyć na dobrą jakość tych produktów. W naszym internetowym sklepie biurowym można znaleźć jakościowe produkty do biura i nie tylko. W końcu artykuły piśmiennicze mają zastosowanie również w domu i szkole. 

Jeśli szukamy wyposażenia do biura, z pewności zadajemy sobie pytanie co jest must have jeśli chodzi o tego typu artykuły?

- długopis

Podpiszemy nim najważniejsze dokumenty lub uzupełnimy kartę pracy. Nie sposób znaleźć biurko, w którym nie znajdziemy artykułów piśmienniczych. Alternatywą dla długopisu będzie pióro – wieczne lub kulkowe.

- ołówek

Informacje i pomysły, które chcemy szybko zapisać – można zanotować ołówkiem. Kiedy zmienimy koncepcję, szybko usuniemy napisany tekst.

- gumka do ścierania

Aby w pełni korzystać z ołówka, należy zaopatrzyć się również w gumkę do mazania. Do biura przydadzą się te, które nie mają wzorów i szalonych kształtów, najlepiej wybrać – klasyczne, białe.

- notatnik

W prawdzie artykułów papierniczych mamy różne rodzaje, te najchętniej wybierane to notatniki. Zazwyczaj są wykonane lepiej niż zeszyty i nie mają wydzielonych stref jak w kalendarzach.

- segregator

To tylko przykład artykułu archiwizacyjnego, bez którego nie można wyobrazić sobie przedsiębiorstwa. Przydaje się głównie w dziale księgowym, ale nie tylko.

- dziurkacz

Nie każdy korzysta z groszkowych i krystalicznych koszulek do segregatora. W takiej sytuacji, aby umieścić dokumenty w segregatorze potrzebny jest dziurkacz. Pozwoli utworzyć odpowiednie otwory w naszych arkuszach papieru. Dzięki niemu przystosujemy kartki do umiejscowienia ich w segregatorze.

- zszywacz

Przygotowałeś raport na kilka stron? Warto połączyć je zszywkami, aby nie zgubić ani jednej kartki. Zszywacz biurowy sprawdzi się również podczas archiwizacji i segregacji różnego rodzaju dokumentów.

- nożyczki

To artykuł biurowy, który warto mieć w swoim przyborniku. Można ich użyć np. do przecięcia taśmy klejącej

- taśma klejąca

Ważne notatki zostały uszkodzone? Zamiast przepisywać całą treść można użyć odrobiny taśmy klejącej i uratować istotny tekst.

Oczywiście, artykuły biurowe to nie tylko przykłady podane powyżej. Jednak to właśnie bez nich trudno wyobrazić sobie sprawne funkcjonowanie biura.

ART BIUROWE – ZASTOSOWANIE


Zastosowania artykułów biurowych nie sposób wymienić. Z pewnością należy wziąć pod uwagę czynności jakie będziemy wykonywać i wybrać te produkty, których faktycznie potrzebujemy. Pisanie, zakreślanie, łączenie dokumentów – to tylko część codziennych zadań w niemal każdym miejscu pracy.

Akcesoria biurowe na miarę Twoich potrzeb znajdziesz w sklepie Biurfan.pl. Ale jakie zastosowanie mają artykuły biurowe? Mogą posłużyć w wielu obowiązkach w biurze. Dziurkacze przygotowują dokumenty do umieszczenia ich w segregatorze lub skoroszycie. Zszywacze łączą dokumenty w całość, dzięki czemu łatwiej odnaleźć nam podobne pisma. Spinacze natomiast nieinwazyjnie spinają poszczególne kartki i to jest ich wielka zaleta. W razie potrzeby zawsze możemy usunąć spinacz, nie uszkadzając dokumentów. Kleje i taśmy również przydają się w biurze i warto wyposażyć w nie swoje biurko. Nie można zapominać o artykułach archiwizacyjnych – np. teczkach i segregatorach.
 

WSZYSTKO DLA BIURA – ARTYKUŁY BIUROWE SKLEP INTERNETOWY CZY STACJONARNY?

 
Jeśli szukamy artykułów biurowych stajemy przed pytaniem gdzie kupić te produkty – w sklepie stacjonarnym czy internetowym? Zakupy w tradycyjnych sklepach mają wiele zalet, możemy produkt zobaczyć na żywo, dotknąć go, sprawdzić. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że w sklepie stacjonarnym artykuły biurowe będą droższe niż w internetowym.
Dlaczego tak się dzieje? W takim miejscu na cenę produktu składają się również takie wydatki jak wynajęcie lokalu, zatrudnienie sprzedawcy, a także inne opłaty. Sklep stacjonarny zazwyczaj nie ma również możliwości, by posiadać wszystkie modele długopisów, ołówków, czy zeszytów.

Sklepy online charakteryzują się tym, że w jednym miejscu możemy znaleźć to czego nam potrzeba. A dodatkowo zakupy dokonujemy siedząc w wygodnym fotelu lub na kanapie. Produkty w sklepach internetowych są zazwyczaj w bardziej korzystnych cenach, jednak trzeba doliczyć koszty wysyłki. Nasz sklep papierniczy online oferuje artykuły biurowe świetnej jakości i w przystępnej cenie.
 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI AKCESORIA I ARTYKUŁY BIUROWE


Artykuły biurowe znacząco wpływają na efektywność wykonywanych zadań, ułatwiając je i przyspieszając czas ich wykonania. W tym dziale znajdują się przedmioty wykorzystywane w organizacji i archiwizacji dokumentów, materiały eksploatacyjne, drobne przybory biurowe przeważnie służące do łączenia pism, przedmioty do pakowania oraz do pracy z komputerem. Bez artykułów biurowych trudno sobie wyobrazić pracę z dokumentacją czy wydrukami.
 

AKCESORIA BIUROWE NA MIARĘ TWOICH POTRZEB


Archiwizacja i oprawa dokumentów - to wszystkie produkty mające na celu uporządkowanie i segregację dokumentacji, przez co znacznie usprawniają wyszukiwanie pism. Ponadto chronią je przed zniszczeniem i zagubieniem. Składają się na nie takie artykuły biurowekoszulki na dokumentyskoroszytyteczkisegregatory. Do oprawy dokumentów służą również: grzbiety do bindowanialistwy wsuwane. Pisma można też organizować za pomocą klipsów pudeł archiwizacyjnych, kartotek z przegródkami, systemów harmonijkowych.

Materiały eksploatacyjne - są to wszelkiego rodzaju artykuły biurowe uzupełniające, głównie do drukarek, tusze, kasety barwiące i tonery. Znajdziemy tu zarówno te oryginalne, jak i ich tańsze odpowiedniki. Należy zaznaczyć, że zamienniki są kompatybilne i równie dobrze sprawują się co oryginalny produkt. Mimo popularności drukarek laserowych nadal można spotkać w biurach drukarki igłowe. Do ich uzupełniania służą folie i taśmy barwiące. Dostępne są czarne i kolorowe kartridże. Jeśli jeszcze w biurze wykorzystywany jest tradycyjny faks, mamy w ofercie rolki. Warto mieć w zapasie tusz czy toner, by móc drukować bez zbędnych przerw.

Galanteria biurowa - czyli artykuły biurowe ułatwiające i organizujące pracę. Zaliczamy do nich: klipy, spinacze biurowezszywki, pinezki, klejedziurkacze, zszywacze, gumki recepturkiwizytownikikalkulatorynożyczkitaśmypieczątki akcesoria do stempli. Dzięki dużemu ich zróżnicowaniu można dopasować te przybory do charakteru wykonywanych zadań jak i osobistych preferencji użytkowników. Przykładowo, kleje dostępne są w płynie, taśmie, sztyfcie oraz do różnych zastosowań.


Pakowanie i wysyłka - czyli wszystkie artykuły biurowe, które posłużą do zapakowania: folia stretch, sznurki i taśmy pakowekoperty papierowe, foliowe i bąbelkowe, woreczki strunowe, papier, tektury, noże, nożyki do kopertetykiety samoprzylepnedyspensery do taśmmetkownice, skanery czy wagi elektroniczne. Przybory te ułatwiają i przyspieszają proces pakowania, dodatkowo zabezpieczają towar i ułatwiają jego transport.

Akcesoria komputerowe – najogólniej ujmując, są to wszystkie artykuły biurowe, które przydadzą się podczas użytkowania komputera. W tej kategorii znajdziemy zarówno nośniki danych, myszkiprzedłużacze i listwyśrodki czyszczące dedykowane do sprzętu komputerowegofiltry prywatyzującepodstawki pod laptop, oraz wszelkiego rodzaju torby i plecaki do przenoszenia sprzętu. Produkty te ułatwiają korzystanie z laptopa czy komputera, pozwalają utrzymać czystość nie niszcząc powierzchni, a także archiwizować czy powielać elektroniczną dokumentację.
 

PRZYDATNE RZECZY BIUROWE DLA DZIECI


Hurtownia artykułów biurowych Biurfan w swoim licznym asortymencie posiada również wiele artykułów biurowych, które są odpowiednie dla dzieci. Znaleźć je można między innymi w powyższych kategoriach.

Koszulkisegregatory oraz pudła pomogą w utrzymaniu porządku wśród prac najmłodszych. Teczki są niezbędne w edukacji, a zatem dobrze mieć ich zapas. Większość posiada drukarki, a te nie będą działać bez odpowiedniego tuszu. Można pomyśleć przyszłościowo i nabyć zapas, aby uniknąć sytuacji przerwanego drukowania.

Jeśli w dziecięcym pokoju znajduje się 
tablica korkowa nie może zabraknąć przy niej pinezekNożyczki i taśmy klejące także będą potrzebne, na przykład przy pracach plastycznych. Kalkulator okaże się skuteczną pomocą w nauce.

O ile najmłodsi nie wysyłają paczek, czy listów samodzielnie, warto nabyć im kilka artykułów biurowych z kategorii pakowanie i wysyłka. Od małego mogą ćwiczyć nadawanie listów, przez co w późniejszych latach bez zawahania przygotuję do wysyłki przesyłkę.

Najwięcej artykułów biurowych dla dzieci znajdzie się wśród akcesoriów komputerowych. Warto zaopatrzyć pociechy w podkładkę pod nadgarstek, aby ruszając myszką nie nabawiło się kontuzji nadgarstka. A jeśli posiada swojego laptopa, dobrze będzie zabezpieczyć go przed kradzieżą specjalną blokadą.
 

Artykuły biurowe do firm – dobierzemy asortyment z myślą o Twoim biurze

Wykonywanie służbowych obowiązków często wiąże się z brakiem czasu na dodatkowe czynności. Dlatego szukanie artykułów biurowych do firmy może stanowić pewnego rodzaju wyzwanie. W sklepie Biurfan.pl  znajdziesz całą gamę produktów, które uzupełnią miejsce pracy dla Ciebie i Twoich pracowników. Oprócz tego, że pomożemy dobrać idealnie dopasowane produkty do każdego biura, otrzymasz paczkę pod same drzwi. Pozwoli to zaoszczędzić czas, który można przeznaczyć na rozwój swojego przedsiębiorstwa.

Jesteśmy firmą, która doskonale zna się na produktach takich jak art biurowe. Wiele lat doświadczenia pozwoliło posiąść wiedzę, która umożliwia dzisiaj pomoc w tej dziedzinie. Dzięki nam z łatwością dokonasz wyboru odpowiednich akcesoriów, które są potrzebne do Twojego biura.

Przydatne artykuły biurowe to bez wątpienia różnego rodzaju notatniki, zeszyty, a także długopisy. Artykuły piśmiennicze nie wydają się być skomplikowanym wyborem, jednak na rynku mamy mnóstwo tego typu produktów. Dlatego wybór nie jest łatwy i warto skorzystać z pomocy specjalistów.

Czy najtańsze artykuły biurowe to najlepsze rozwiązanie? Zdarza się, że jakość nie idzie w parze z korzystną ceną, ale niektórzy producenci oferują świetne produkty, na które nie wydamy majątku. Takie art. biurowe pozwolą zaopatrzyć miejsce pracy we wszystko co potrzebne, a jednocześnie będzie to rozwiązanie ekonomiczne.

Biurowe akcesoria to produkty takie jak kalkulator, czy zszywacz. Trudno znaleźć biurko, na którym nie znajdziemy tego typu artykułów. Dzięki nim wykonywanie obowiązków przychodzi  z łatwością, a posiadając takie produkty pod ręką – jesteśmy spokojni.

W naszym sklepie znajdziesz również luksusowe artykuły biurowe, do których można zaliczyć np. eleganckie pióra. Dzięki temu, poszukując prostych i tanich rozwiązań do swojego biura, możesz dodatkowo kupić prezent dla bliskiej osoby.

Artykuły biurowe papiernicze - podział galanterii papierniczej

Termin „artykuły biurowe” dotyczy wielu różnego rodzaju produktów. Przy tak rozległym temacie warto podzielić te akcesoria na podkategorie, by z łatwością odnaleźć się w gąszczu tej kategorii.

Artykuły biurowe ze sklepu online Biurfan to między innymi artykuły papiernicze. Takie produkty są niezbędne dla każdego pracownika, nawet jeśli nie pracuje tylko przy biurku. Na co dzień nie zdajemy sobie sprawy z ilu tego typu artykułów korzystamy, ale postaramy się przedstawić kilka przykładów, by jak najlepiej zobrazować sytuację.

Podstawowy podział galanterii papierniczej:

- Kołonotatniki, kalendarze, skorowidze

- Bloczki do notowania

- Kolorowe bloczki samoprzylepne

- Zakładki indeksujące

- Bloki biurowe, bruliony, zeszyty

- Druki akcydensowe i książki korespondencyjne

Nasz sklep papierniczy online to miejsce, gdzie znajdziesz produkty, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Oferujemy artykuły najlepszych producentów, którzy od lat tworzą wyposażenie do biura dla firm i nie tylko. Notatnik, czy zeszyt to produkt, który przyda się również uczniom i studentom. Z tego względu można u nas stworzyć wyprawkę do szkoły, ponieważ wśród szerokiej gamy produktów znajdziemy nie tylko produkty papiernicze, ale inne przydatne artykuły biurowe.

Nowoczesne artykuły biurowe Białystok

Siedziba naszej firmy znajduje się w Białymstoku. Ale dzięki sprzedaży internetowej wysyłamy paczki na terenie całego kraju i nie tylko. W dzisiejszych czasach sklepy online są najczęściej wybieranymi miejscami do robienia zakupów. Wpłynęły na to nie tylko rozwój technologii, ale również czas pandemii, kiedy wizyty w sklepach stacjonarnych były utrudnione. Nie ma co ukrywać, że taki rodzaj zakupów jest najwygodniejszą opcją. Siedząc w wygodnym fotelu możemy kupić ryzę papieru, czy komplet kolorowych zakreślaczy i po prostu czekać na paczkę. Nie musimy stać w kolejce, czy specjalnie wybierać się na zakupy do konkretnego sklepu z artykułami do biura.

Biurfan.pl to nowoczesne artykuły biurowe. Długopisy o ergonomicznym kształcie, czy notesy z najlepszej jakości papieru z pewnością sprawią, że wykonywane obowiązki będą komfortowe, a sama praca przyjemniejsza.

TANIE MATERIAŁY I ARTYKUŁY BIUROWE - OFERTA W SKLEPIE ONLINE


Wszystkie artykuły biurowe w idealnym stosunku ceny do jakości znajdziecie Państwo w naszej ofercie. Produkty nabyć można zarówno stacjonarnie, jak i online. Nasz asortyment obejmuje
artykuły takich producentów, jak FellowesGrandKensington, czy Emerson.

W prawdzie mamy możliwość kupić artykuły biurowe w różnych sklepach – nawet w zwykłych marketach, to jednak szykując wyposażenie do biura lub wyprawkę dla ucznia, warto wybrać produkty jakościowe. Hurtownie biurowe i papiernicze oferują takie artykuły, która posłużą przez długi czas. Świetna jakość nie zawsze wiąże się z wysoką ceną, wręcz przeciwnie. Na rynku mamy coraz więcej firm, które oferują dobre produkty w korzystnych cenach. Należy jednak wybrać miejsce gdzie szeroki wybór produktów pozwoli na skompletowanie wyposażenia biura w jednym miejscu.

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie