Wybierz filtr

Strona używa plików cookie w celu realizacji usług.

Więcej informacji: Polityka Cookies

  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Artykuły biurowe

AKCESORIA BIUROWE – NIEZBĘDNIK W KAŻDYM BIURZE

 
Czasami trudno jest znaleźć najwyższej jakości artykuły i akcesoria biurowe. A wyposażając biuro chcemy, aby te produkty służyły nam jak najdłużej. Ale czym są akcesoria biurowe? To zszywacze, dziurkacze, taśmy klejące, a nawet kalkulatory. Mogłoby się wydawać, ze w dzisiejszych czasach do wykonywania zadań matematycznych wystarczy telefon, jednak trudno znaleźć biuro, w którym nie ma kalkulatora. Takie artykuły to również przydatne rzeczy biurowe dla dzieci np. kleje i nożyczki.
 

ART BIUROWE – ZASTOSOWANIE

 
Akcesoria biurowe na miarę Twoich potrzeb znajdziesz w sklepie Biurfan.pl. Ale jakie zastosowanie mają artykuły biurowe? Mogą posłużyć w wielu obowiązkach w biurze. Dziurkacze przygotowują dokumenty do umieszczenia ich w segregatorze lub skoroszycie. Zszywacze łączą dokumenty w całość, dzięki czemu łatwiej odnaleźć nam podobne pisma. Spinacze natomiast nieinwazyjnie spinają poszczególne kartki i to jest ich wielka zaleta. W razie potrzeby zawsze możemy usunąć spinacz, nie uszkadzając dokumentów. Kleje i taśmy również przydają się w biurze i warto wyposażyć w nie swoje biurko. Nie można zapominać o artykułach archiwizacyjnych – np. teczkach i segregatorach.
 

WSZYSTKO DLA BIURA – ARTYKUŁY BIUROWE SKLEP INTERNETOWY CZY STACJONARNY?

 
Jeśli szukamy artykułów biurowych stajemy przed pytaniem gdzie kupić te produkty – w sklepie stacjonarnym czy internetowym? Zakupy w tradycyjnych sklepach mają wiele zalet, możemy produkt zobaczyć na żywo, dotknąć go, sprawdzić. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że w sklepie stacjonarnym artykuły biurowe będą droższe niż w internetowym. Sklepy online charakteryzują się tym, że w jednym miejscu możemy znaleźć wszystko czego nam potrzeba. A dodatkowo zakupy dokonujemy siedząc w wygodnym fotelu lub na kanapie. Produkty w sklepach internetowych są zazwyczaj w bardziej korzystnych cenach, jednak trzeba doliczyć koszty wysyłki. Nasz sklep papierniczy online oferuje artykuły biurowe świetnej jakości i w przystępnej cenie.
 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI AKCESORIA I ARTYKUŁY BIUROWE


Artykuły biurowe znacząco wpływają na efektywność wykonywanych zadań, ułatwiając je i przyspieszając czas ich wykonania. W tym dziale znajdują się przedmioty wykorzystywane w organizacji i archiwizacji dokumentów, materiały eksploatacyjne, drobne przybory biurowe przeważnie służące do łączenia pism, przedmioty do pakowania oraz do pracy z komputerem. Bez artykułów biurowych trudno sobie wyobrazić pracę z dokumentacją czy wydrukami.
 

AKCESORIA BIUROWE NA MIARĘ TWOICH POTRZEB


Archiwizacja i oprawa dokumentów - to wszystkie produkty mające na celu uporządkowanie i segregację dokumentacji, przez co znacznie usprawniają wyszukiwanie pism. Ponadto chronią je przed zniszczeniem i zagubieniem. Składają się na nie takie artykuły biurowekoszulki na dokumentyskoroszytyteczkisegregatory. Do oprawy dokumentów służą również: grzbiety do bindowanialistwy wsuwane. Pisma można też organizować za pomocą klipsów pudeł archiwizacyjnych, kartotek z przegródkami, systemów harmonijkowych.

Materiały eksploatacyjne - są to wszelkiego rodzaju artykuły biurowe uzupełniające, głównie do drukarek, tusze, kasety barwiące i tonery. Znajdziemy tu zarówno te oryginalne, jak i ich tańsze odpowiedniki. Należy zaznaczyć, że zamienniki są kompatybilne i równie dobrze sprawują się co oryginalny produkt. Mimo popularności drukarek laserowych nadal można spotkać w biurach drukarki igłowe. Do ich uzupełniania służą folie i taśmy barwiące. Dostępne są czarne i kolorowe kartridże. Jeśli jeszcze w biurze wykorzystywany jest tradycyjny faks, mamy w ofercie rolki. Warto mieć w zapasie tusz czy toner, by móc drukować bez zbędnych przerw.

Galanteria biurowa - czyli artykuły biurowe ułatwiające i organizujące pracę. Zaliczamy do nich: klipy, spinacze biurowezszywki, pinezki, klejedziurkacze, zszywacze, gumki recepturkiwizytownikikalkulatorynożyczkitaśmypieczątki akcesoria do stempli. Dzięki dużemu ich zróżnicowaniu można dopasować te przybory do charakteru wykonywanych zadań jak i osobistych preferencji użytkowników. Przykładowo, kleje dostępne są w płynie, taśmie, sztyfcie oraz do różnych zastosowań.


Pakowanie i wysyłka - czyli wszystkie artykuły biurowe, które posłużą do zapakowania: folia stretch, sznurki i taśmy pakowekoperty papierowe, foliowe i bąbelkowe, woreczki strunowe, papier, tektury, noże, nożyki do kopertetykiety samoprzylepnedyspensery do taśmmetkownice, skanery czy wagi elektroniczne. Przybory te ułatwiają i przyspieszają proces pakowania, dodatkowo zabezpieczają towar i ułatwiają jego transport.

Akcesoria komputerowe – najogólniej ujmując, są to wszystkie artykuły biurowe, które przydadzą się podczas użytkowania komputera. W tej kategorii znajdziemy zarówno nośniki danych, myszkiprzedłużacze i listwyśrodki czyszczące dedykowane do sprzętu komputerowegofiltry prywatyzującepodstawki pod laptop, oraz wszelkiego rodzaju torby i plecaki do przenoszenia sprzętu. Produkty te ułatwiają korzystanie z laptopa czy komputera, pozwalają utrzymać czystość nie niszcząc powierzchni, a także archiwizować czy powielać elektroniczną dokumentację.
 

PRZYDATNE RZECZY BIUROWE DLA DZIECI


Hurtownia artykułów biurowych Biurfan w swoim licznym asortymencie posiada również wiele artykułów biurowych, które są odpowiednie dla dzieci. Znaleźć je można między innymi w powyższych kategoriach.

Koszulkisegregatory oraz pudła pomogą w utrzymaniu porządku wśród prac najmłodszych. Teczki są niezbędne w edukacji, a zatem dobrze mieć ich zapas. Większość posiada drukarki, a te nie będą działać bez odpowiedniego tuszu. Można pomyśleć przyszłościowo i nabyć zapas, aby uniknąć sytuacji przerwanego drukowania.

Jeśli w dziecięcym pokoju znajduje się tablica korkowa nie może zabraknąć przy niej pinezekNożyczki i taśmy klejące także będą potrzebne, na przykład przy pracach plastycznych. Kalkulator okaże się skuteczną pomocą w nauce.

O ile najmłodsi nie wysyłają paczek, czy listów samodzielnie, warto nabyć im kilka artykułów biurowych z kategorii pakowanie i wysyłka. Od małego mogą ćwiczyć nadawanie kopert, przez co w późniejszych latach bez zawahania nadadzą przesyłkę.

Najwięcej artykułów biurowych dla dzieci znajdzie się wśród akcesoriów komputerowych. Warto zaopatrzyć pociechy w podkładkę pod nadgarstek, aby ruszając myszką nie nabawiło się kontuzji nadgarstka. A jeśli posiada swojego laptopa, dobrze będzie zabezpieczyć go przed kradzieżą specjalną blokadą.
 

TANIE MATERIAŁY I ARTYKUŁY BIUROWE - OFERTA W SKLEPIE ONLINE


Wszystkie artykuły biurowe w idealnym stosunku ceny do jakości znajdziecie Państwo w naszej ofercie. Produkty nabyć można zarówno stacjonarnie, jak i online. Nasz asortyment obejmuje wytwory takich producentów, jak FellowesGrandKensington, czy Emerson.

arrow_downward