Wybierz filtr
  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Artykuły higieniczne

Wysokiej jakości artykuły higieniczne


Zapewnienie odpowiednich standardów higieny jest jednym z najważniejszych wymogów, które powinny spełnić wszystkie sklepy, urzędy oraz przedsiębiorstwa. Są to miejsca codziennie odwiedzane przez wiele osób, przez co mogą pojawić się tam bakterie. Aby sobie z nimi poradzić, oprócz standardowego sprzątania, należy zapewnić wysokiej jakości środki higieniczne


Środki higieniczne jednorazowe


Jednorazowe środki higieniczne są artykułami pierwszej potrzeby, w których wyróżniamy m. in takie produkty jak: papier toaletowy oraz mydło. We współczesnych toaletach, z których korzystają duże ilości ludzi, papier toaletowy powinien być umieszczony w specjalnych dozownikach, które pozwolą na zachowanie higieny, a pracownikom dbającym o czystość pomieszczeń pozwolą na łatwe uzupełnienie tego produktu higienicznego w razie zużycia poprzedniego. 

Podobnie ma się sprawa z mydłem, które występuje w formie kostki oraz płynu, który podawany jest z użyciem odpowiednich urządzeń. Ten rodzaj artykułu higienicznego najczęściej używany jest w toaletach galerii, urzędów i wielu innych miejsc, gdzie przebywa dużo różnych ludzi. Mydło w płynie z dozownikiem jest rozwiązaniem bardziej higienicznym od tradycyjnej kostki, które używane każdego dnia przez dziesiątki, czy nawet setki osób, szybko stałoby się niebezpiecznym źródłem bakterii.


Produkty higieniczne wielorazowe


Stosując wielorazowe produkty higieniczne, dokładamy cegiełkę do polepszenia stanu ekologicznego naszej planety. W dzisiejszych czasach jest to sprawą priorytetową i każdy z nas powinien się do tego przyłożyć. Przykładowo kupując płatki kosmetyczne wykonane z bawełny organicznej i froty bambusowej, zyskujemy naturalny artykuł higieniczny, nadający się do wielokrotnego użytkowania.


Artykuły higieniczne pierwszej potrzeby


Do standardowych artykułów higienicznych, oprócz wspomnianego już wcześniej mydła i papieru toaletowego należy zaliczyć też ręczniki papierowe do rąk. Te środki higieniczne służą do ich wytarcia po umyciu i mogą być wydawane z dyspenserów w formie odrywanego listka papieru.

Nie można zapominać o tym, że każdy z nas potrzebuje też specjalnie dopasowanych do siebie artykułów higienicznych, co zostało szerzej opisane w dalszej części tekstu. 
 

Środki higieniczne dla dzieci


Każdy z rodziców doskonale zdaje sobie sprawę, jak trudno zadbać o higienę ich pociech. Wprowadzenie do codziennej rutyny dnia dziecka prawidłowych nawyków to klucz nie tylko do jej zachowania, ale też we wspieraniu jego stanu zdrowia. W realizacji tych celów pomogą nam oczywiście środki higieniczne dla dzieci, do których należą m.in. takie produkty jak: patyczki do uszu, waciki, plastry opatrunkowe, czy też najprostsze chusteczki higieniczne.

Środki higieniczne dla kobiet 


Wszystkie kobiety oprócz bycia piękną w ciągu dnia pragną doświadczyć uczucia komfortu, które da im energię oraz pewność siebie potrzebną do działania. Doskonałym rozwiązaniem do zapewnienia im tych potrzeb są środki higieniczne dla kobiet. Są to wysokiej jakości artykuły higieniczne o szerokim wachlarzu właściwości pośród, których każda kobieta ma możliwość wyboru tych dla niej idealnych. Produkty z tego działu umożliwiają wykonywanie codziennych czynności podczas zwykłych oraz bardziej wymagających dni. 


Środki higieniczne dla osób starszych, seniorów


Wraz z upływem lat skóra człowieka zmienia swoje wymagania. Jest to rzecz naturalna i oznacza wymianę dotychczasowych środków higieny na te, przystosowane do nowych uwarunkowań. Oprócz standardowego mydła, do utrzymania należytej higieny ciała warto zastosować produkty, takie jak: krem do rąk hipoalergiczny, balsam do pielęgnacji ciała, a także specjalną maść do skóry. 

Również należy zwrócić uwagę, aby artykuły higieniczne dla seniorów w swoim składzie nie zawierały składników wysuszających, bądź podrażniających ich skóry. Oferta rynkowa bogata jest w specjalnie przystosowane, delikatniejsze artykuły higieniczne, przeznaczone dla ludzi, których skóra jest delikatniejsza. Bez problemu znajdziemy je w każdej aptece, w której po konsultacji z pracującym tam farmaceutą otrzymamy odpowiednio dopasowany produkt.


Producent materiałów higienicznych - markowe przybory higieniczne


Wśród produktów z działu higiena i środki czystości możemy zauważyć dość spory rozstrzał w ich jakości, jak i cenie. Wszystko to spowodowane jest użytymi w trakcie produkcji materiałami i składnikami, które posiadają na tym polu duże różnice. Kupując środki higieniczne od sprawdzonych producentów, zyskujemy produkt zgodny z opisem, któremu dodatkowo towarzyszą odpowiednie certyfikaty jakości. Takie działanie skutecznie zmniejsza ryzyko otrzymania niespełniającego swojej roli produktu higienicznego


Artykuły higieniczne - sklep internetowy online - biurfan.pl


W przypadkach zagrożenia wirusami niebagatelną rolę odgrywają środki higieniczne, które pozwalają na dezynfekcję części ciała, a także urządzeń i pomieszczeń. Płyny dezynfekujące, żele oraz maseczki antybakteryjne powoli wchodzą do kanonu artykułów higienicznych, które powinny znaleźć się w każdym miejscu. Uzupełnieniem środków dezynfekcji osobistej są kremy do rąk, które zapobiegają zniszczeniu skóry lub regenerują naskórek zmęczony ciągłym myciem i dezynfekcją rąk.

Szeroki wybór środków higienicznych zapewnia nasz sklep internetowy Biurfan. Oprócz nich znajdziecie u nas podstawowe produkty BHP, takie jak dobrze wyposażona apteczka, czy też sprzedawane osobno materiały opatrunkowe, służące do zabezpieczania ran i skaleczeń. Zapraszamy także do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta, który zawsze chętnie doradzi w wyborze odpowiednich artykułów higienicznych.

 
arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie