Wybierz filtr

Strona używa plików cookie w celu realizacji usług.

Więcej informacji: Polityka Cookies

  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Artykuły kreatywne

ARTYKUŁY KREATYWNE DLA DZIECI 


Artykuły kreatywne dla dzieci to bogaty asortyment, który daje najmłodszym możliwość twórczego odkrywania świata. Dzięki przedmiotom z tej kategorii dzieci poznają świat na swój własny sposób, tworząc niepowtarzalne kształty i wzory.

Tak naprawdę ile dzieci tyle pomysłów na zabawę. Jedne z nich zaopatrzą się w kredki i papier z naklejkami i znikają na całe godziny, inne potrzebują materiałów kreatywnych, np. stempelków, aby urozmaicić rysowanie na kolorowych kartkach papieru.

Do celów kreatywnych możemy wykorzystać, również typowe artykuły szkolne. Swoje zastosowanie tam znajdzie zwykła linijka, ołówek, czy też długopis. Za ich zastosowaniem uczniowie stworzą swoje własne dzieła. Natomiast przy użyciu jeszcze większej dawki kreatywności nasze artykuły biurowe pomogą stworzyć własną maskotkę.
 

ARTYKUŁY PAPIERNICZE KREATYWNE

 
Dzięki kreatywnym artykułom papierniczym możesz tworzyć własne albumy, dekoracyjne notesy a także kalendarze. Dzięki naklejkom możesz zaznaczać najważniejsze daty, opisywać je kolorami i naklejkami z uśmiechem. Kółka z symbolami do zaznaczania są w poręcznej formie dyspensera, nadają się do łatwego i szybkiego określania negatywnej i pozytywnej opinii, a dzięki wyraźnej kolorystyce są bardzo dobrze widoczne. Dodatkowo wykonane są z ekologicznych materiałów. Połączenie artykułów kreatywnych z popularnymi kredkami to idealny sposób na zabawę na kilka godzin. 
 
Artykuły papiernicze to świetna szansa na rozwój kreatywności dziecka. Jest on istotny już od najmłodszych lat, dlatego warto rozpoczynać go już od wieku przedszkolnego. Dzieci zresztą uwielbiają takie zabawy, kiedy mogą wykazać się swoimi umiejętnościami, a potem pochwalić własną pracą wśród rodziny i rówieśników. Warto zatem zadbać o kreatywny rozwój swojego dziecka i zaopatrzyć się w zestaw kreatywny papierniczy skierowany do dzieci.
 

Artykuły plastyczne kreatywne


Kreatywne przybory plastyczne dostarczą twojemu dziecku dużo radości. Dadzą mu pole do pokazania swojej kreatywności poprzez tworzenie swoich małych arcydzieł. Rozwinie to ich zdolności manualne, a wszystko dzięki artykułom plastycznym. Wśród nich znaleźć możemy na przykład plastelinę Fiorello, dostępną w 12 kolorach. 

Kreatywne materiały plastyczne cechuje doskonała elastyczność i uniwersalność. Dzięki tym cechom małych artystów nie ogranicza nic oprócz ich własnej wyobraźni. Artykuły plastyczne dla dzieci mają za zadanie rozwijanie umiejętności dzieci na płaszczyźnie poznawania przez je świata. Dzieje się to poprzez modelowanie lub malowaniu artykułów do prac kreatywnych. Wykonując to dzieci przy formowaniu plasteliny lub malowaniu swoich obrazów, będą starać się przenosić znane im kształty i kolory. A to da nam piękny efekt w postaci poszerzenia horyzontów w kreatywności dziecka.
 

Artykuły ozdobne i kreatywne


Artykuły ozdobne możemy wykonywać z dowolnego rodzaju papieru biurowego. Wycinając z niego różne kształty w postaci kółek, gwiazdek, rombów i innych figur geometrycznych. Do ozdabiania tych wycinanek swoje zastosowanie znajdą przybory kreślarskie. Dzięki takim artykułom kreatywnym do rysowania powstaną kolejne, urocze dodatki.

Zestawy artykułów kreślarskich dla dzieci to dobry pomysł na prezent dla naszych najbliższych. Są pożądane zarówno przez właśnie dzieci jak i przez rodziców szukających prezentu. O samych “starszakach”, czy raczej upominku dla nich, również nie można zapomnieć! Z pewnością ucieszą się z plastycznych materiałów kreatywnych, lecz nie tylko.

Idealnym pomysłem dla nich na prezent są artykuły piśmiennicze. Przy wykonywaniu codziennych prac wymagających każdego rodzaju kreślenia i zaznaczania przydatnym będzie dobrze dobrane narzędzie o dobrej jakości. Mówiąc o artykułach kreatywnych dla dorosłych, należy wymienić takie rzeczy jak: flamastry, ołówki, długopisy, czy też karteczki do notowania. Wszystkie te rzeczy to artykuły do biura, łatwo dostępne w każdym biurze lub domu. 

arrow_downward