Wybierz filtr
  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Artykuły papiernicze

CZYM SĄ ARTYKUŁY PAPIERNICZE?


Artykuły papiernicze to bodaj najszersza kategoria w każdej hurtowni papierniczej. Nie powinno to nikogo dziwić - nazwa mówi sama przez siebie. Zazwyczaj też sami klienci widząc taką nazwę danego lokalu zakładają, że znajdą tam zeszyty szkolne, czy też druki akcydensowe.

I, ponownie, trzeba przyznać rację każdemu, kto tak uważa. W dzisiejszych czasach artykuły papiernicze wciąż trzymają się w ścisłej czołówce sprzedawanych produktów, przez co można je niejako uznać za opokę sprzedaży. Każdy, bez względu na to, czy wciąż się uczy,czy pracuje zawodowo od czasu do czasu potrzebuje zapisać coś ręcznie. Zwykle odbywa się to bardzo mechanicznie - ludzie automatycznie sięgają po długopis i kartkę papieru ksero, czy też karteczkę biurową. Pomimo tego, iż nawet najmłodsi mają smartfony z funkcją notowania i przypominania, większość i tak podstawowe zapiski wykonuje odręcznie. O ile kalendarz w telefonie jest rozwiązaniem podręcznym i zawsze przypomni o ustawionej porze o wydarzeniu, o tyle nic nie przebije rzucającej się w oczy notatki na biurku. Artykuły papiernicze mają także wiele innych zastosowań.
 

ARTYKUŁY PAPIERNICZE DLA DZIECI: KREATYWNOŚĆ CZAS START!


Zagwozdką każdego rodzica jest co zrobić, by dziecko rozwijało się jak najkreatywniej. Wyszukiwane są coraz to nowsze zabawy, najmłodsi potrzebują w końcu wielu różnych bodźców. Wiele rozrywki zapewnią dla dzieci artykuły papiernicze.

Nie od dziś znana jest japońska sztuka składania papieru zwana origami. Po dziś dzień uczniowie w krajach dalekiego wschodu uczą się jej podczas zajęć szkolnych, przez co wprowadzani są w świat geometrii. W naszych stronach świata bardzo popularne jest składanie samolotów, czym wielu uczniów irytuje nauczycieli podczas lekcji.

Z papieru biurowego można tworzyć istne cuda. Nietrudno jest znaleźć w Internecie obrazkowe tutoriale pokazujące jak ze zwykłej kartki złożyć żurawia, czy żabę. Dzieciom dużo więcej radości sprawią jednak takie artykuły papiernicze, jak kolorowe bloki biurowe. W połączeniu z nożyczkami i klejem można stworzyć barwne wycinanki, czy ozdoby, na przykład świąteczne. Zawsze można też jeszcze bardziej zaktywizować dzieci dodając kolejne bodźce przez wyrywanki. Różne formy, które dzięki temu powstaną pozytywnie wpłyną na rozwój kreatywności dzieci.
 

ARTYKUŁY PAPIERNICZE DO BIURA


Nieodłącznym elementem pracy w biurze są artykuły papiernicze. W zależności od specyfikacji miejsca, będą to oczywiście różne produkty. Tam, gdzie na regałach znajduje się wiele segregatorów, czy też pudeł archiwizacyjnych siłą rzeczy wiele jest dokumentacji. Bardzo dobrze, jeśli faktury rozdzielone są koszulkami, jednakże dobrze też wprowadzić dodatkową segregację. Z łatwością uda się to dzięki przekładkom do segregatora, które oddzielą klientów, a zakładki indeksujące odseparują kolejne miesiące.

Te z kolei najłatwiej oczywiście jest rozplanować w kalendarzu, ale bieżące zapiski i dane kontaktowe nic nie sprawdzi się tak dobrze, jak skorowidz. Alfabetyczna podziałka na marginesie w tych artykułach papierniczych ułatwi odnalezienie potrzebnych w danej chwili informacje.

Biura Obsługi Klienta wymagają bardziej specyficznych artykułów papierniczych w postaci rolek do kasy fiskalnej. Każdy, kto miał do czynienia z pracą w takim miejscu zna to uczucie, gdy kończy się papier w drukarce podczas największego ruchu. Warto mieć zapas na wyciągnięcie ręki!
 

TWÓJ SKLEP Z ARTYKUŁAMI PAPIERNICZYMI ONLINE


Hurtownia papiernicza Biurfan prowadzi sprzedaż wszystkich poruszonych powyżej artykułów papierniczych. W szerokiej ofercie znaleźć można produkty od najlepszych polskich i światowych producentów, jak na przykład TOP 2000, Grand, Emerosn, czy Stick’N. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku sprzedaży artykułów biurowych Biurfan umie zadbać o zaspokojenie potrzeb klientów. Nie pozostaje obojętny na ich zapotrzebowanie i wciąż powiększa swój asortyment, w którym oprócz artykułów papierniczych znaleźć również można meble i inne elementy składające się na wyposażenie biura, liczne artykuły piśmiennicze oraz akcesoria służące do prezentacji i konferencji, jak na przykład flipcharty, czy tablice suchościeralne.

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie