Wybierz filtr
  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Artykuły Szkolne

Artykuły do szkoły


Co roku od mniej więcej połowy wakacji rodzice zaczynają myśleć już o zbliżającym się roku szkolnym. Nie każdy poszukuje gotowej wyprawki szkolnej z prostego względu - o ile wiele przedmiotów trzeba uzupełnić, to pozostaje również mnóstwo tych zakupionych wcześniej. Takie artykuły można z powodzeniem wykorzystać w kolejnym roku szkolnym.

W takiej sytuacji należy przygotować tylko listę brakujących produktów. Warto jednak zauważyć, że artykuły szkolne przydają się również w codziennym życiu domowym, czy też w pracy biurowej. Każdy przyzna, że 
karteczki do notowania są niezbędne do szybkich zapisków, jak na przykład przełożone spotkanie, numer kontaktowy do lekarza, czy listy zadań „to do”.

Oprócz wspomnianych wyprawek, znaleźć można również gotowe zestawy artykułów szkolnych, które zawsze dobrze mieć pod ręką. Takie szkolne artykuły to przede wszystkim 
przybory do pisania, jak długopisy automatyczne, pióra, czy najzwyklejsze ołówki. Nie ma co ukrywać, że każdy choć raz znalazł się w sytuacji, gdy ich zabrakło, a w danej chwili były po prostu niezbędne.
 

Tanie artykuły szkolne

Jak w przypadku większości artykułów biurowych, dużym wyznacznikiem dla kupujących jest cena. Tanie artykuły szkolne niejednokrotnie odbiegają jakością od droższych odpowiedników. To powoduje, że nie wybiera ich się do serii poważnych zadań, jak na przykład podpisywania wielu ważnych dokumentów. Najtańsze artykuły szkolne kojarzą się przede wszystkim z szybką eksploatacją.

Dobrze sprawdzą się one w trakcie nauki pisania długopisami dla najmłodszych. Wiadomo, że nie idzie ona zbyt łatwo, a pierwsze kreślone litery mogą być nieczytelne, a wiele też zależy od chwytu. Nie ma potrzeby, by pierwsze artykuły biurowe szkolne były tymi od razu z najwyższej półki. Te o niezbyt wygórowanej cenie świetnie sprawdzą się właśnie do najpierwszych odręcznych zapisków.

Najtańsze artykuły szkolne raczej należy pominąć, gdy myśli się o pracownikach w biurze. O ile pierwsze lepsze 
zeszyty szkolne i bruliony sprawdzą się jako brudnopisy, o tyle nie będą wyglądały dobrze podczas prezentacji materiałów kontrahentowi. Te artykuły biurowe szkolne wciąż mogą oczywiście usprawnić pracę. Przydadzą się zarówno nowym, dopiero zatrudnionym, jak i tym bardziej doświadczonym osobom.

Kompletując zestaw dla dzieci, rodzice często kierują się ulubionymi motywami. Artykuły szkolne Psiego Patrolu są niezwykle często poszukiwane, jednak warto uważać przy tym na jakość wykonania. Łatwo jest skusić się na fajne artykuły szkolne w wyglądzie, które okazują się później przeciętnymi produktami. Wszyscy, którzy nie potrafią się zdecydować lub też czują, że nie posiadają odpowiedniej wiedzy na temat potrzebnego artykułu szkolnego mogą zasięgnąć porady u samego sprzedawcy - osobiście, bądź też przez telefon.
 

Szkolne artykuły dla dzieci

Artykuły szkolne i papiernicze co roku zyskują większe zainteresowanie w okolicach połowy wakacji. Przed zbliżającym się nieuchronnie pierwszym września wszyscy chcą mieć kwestie przygotowania dopięte na ostatni guzik. Im szybciej się to zrobi, tym więcej wolnego czasu pozostaje na odpoczynek.

Znając tempo zmieniania się upodobań najmłodszych, producenci artykułów szkolnych trzymają rękę na pulsie i aktualizują swoją ofertę zgodnie z aktualnymi trendami. Do tego dochodzą też nowe produkty, które wspomagają rozwój najmłodszych i poprawę ich umiejętności (na przykład manualnych), czy też hobby. Za jedne z takich artykułów szkolnych należy uznać 
zestawy artykułów kreślarskich dla dzieci.

Wśród artykułów papierniczych do szkoły nie znajdzie się oczywiście papieru biurowego, który jest po prostu zbędny. Ryza A4 swoje waży, a do tego zajmuje miejsce, które można przeznaczyć na inne artykuły szkolne i papiernicze, jak wspominane zeszyty, czy 
teczki dla dzieci, w których trzymać można wszystkie prace artystyczne.
 

Artykuły szkolne – lista potrzebnych rzeczy


O ile w przypadku szkół co roku pojawia się lista z materiałami niezbędnymi przed pierwszym września. Niejednokrotnie rodzice do tego poszukują na własną rękę artykułów biurowych szkolnych, które lepiej mieć pod ręką. Do takich zaliczyć można 
kalkulator szkolny, który pomaga na pierwszych zajęciach z matematyki. Warto jednak zachęcać dzieci, aby samodzielnie ćwiczyły naukę liczenia. Tak w szkole, jak i w domu pomóc w tym może tablica suchościeralna dla dzieci - to wręcz idealny sposób, na wspólną naukę z rodzicami.

Oczywiście na lekcje lepiej jest zabierać jakościowe artykuły szkolne. W czasie wolnym dobrze też będzie dać wyraz artystycznemu wyrażeniu siebie przez najmłodszych. Niejednokrotnie w ramach pracy domowej nauczyciele każą narysować coś 
kredkami szkolnymi. Praktyka czyni mistrza, a do “szkiców na brudno” świetnie nadadzą się najtańsze artykuły szkolne.
 

Bajkowe artykuły szkolne

Kreskówkowe, czy filmowe motywy od dawna goszczą na zestawach artykułów szkolnych. Spotkać je można od zeszytów, przez bloki, aż po artykuły plastyczne dla dzieci. Nic w tym dziwnego ,dzieci zdecydowanie chętniej sięgną po artykuł szkolny z radosnym wzorem ulubionego bohatera lub zwierzaka.

Chcąc od małego wpoić zasady organizacji oprócz podstawowych artykułów szkolnych dla pierwszoklasisty dobrze też dobrać 
tablicę korkową dla dzieci. Wraz z zestawem pinezek i karteczek do notowania tworzy się miejsce, na którym trzymać można przypominajki o zbliżających się wydarzeniach.

Biurfan to 
hurtownia papiernicza, która w okresie wakacji staje się praktycznie sklepem internetowym z artykułami szkolnym. Klienci (nie tylko rodzice!) cenią szeroką ofertę, na którą składają się między innymi: kredki, przyborniki, flamastry i mazaki, czy zestawy kreślarskie. Mając na uwadze potrzeby wszystkich i słuchając głosów z zewnątrz w Biurfan odnaleźć można również artykuły szkolne dla leworęcznych.

Wieloletnia obecność i zdobyte doświadczenie na rynku biuro-serwisowym zaprocentowała licznymi współpracami z najlepszymi producentami artykułów szkolnych. Jakościowe produkty dobierane są ze świadomością zmieniających się trendów wśród dzieci w każdym wieku i z wymaganiami dyktowanymi przez ustawy o szkolnictwie. Zestawy artykułów szkolnych można nabyć przez cały rok, dzięki czemu nie trzeba martwić się w przypadku ewentualnych braków w zapasach.

Artykuły szkolne rodzaje

Art. szkolne to obszerna kategoria, która zawiera wiele artykułów niezbędnych dla każdego ucznia. Możemy do niej zaliczyć:

Artykuły kreatywne – to produkty plastyczne, takie jak modelina, plastelina, glina samoutwardzalna i wszelkiego rodzaju farby i kredki.

Artkuły kreślarskie – tutaj znajdziemy linijki, temperówki, ołówki, cyrkle, a także gumki do mazania – czyli produkty istotne głównie na lekcjach matematyki i techniki.

Artykuły piśmiennicze – do pisania możemy użyć wiele różnych produktów, zaliczymy do nich m.in. długopisy, pióra kulkowe, cienkopisy.

Artykuły papiernicze – to nie tylko blog rysunkowy i blok techniczny, do tej kategorii można zaliczyć również notatniki, zeszyty w kratkę czy w linię, a także notesy.

Tworzenie wyprawki dla dziecka to nie lada wyzwanie. Jednak tanie artykuły szkolne mogą być również dobrej jakości. Zapoznanie się z ofertą różnych producentów, z pewnością pomoże w wyborze najlepszych produktów do szkoły i nie tylko.

Kolorowe artykuły szkolne

Czy można wyobrazić sobie plecak ucznia bez kolorowych artykułów szkolnych? Naszym zdaniem to trudne, tym bardziej jeśli dotyczy to pierwszych lat w szkole. Kredki, flamastry, farby – to artykuły, które powinny znaleźć się w wyprawce każdego ucznia. W dzisiejszych czasach mamy dostęp do wielu produktów niezbędnych na drodze edukacji. Nawet cyrkiel i linijka mogą być kolorowe, co z pewnością wpłynie na to, że dziecko chętniej sięgnie po taki produkt. Tworzenie wyprawki do szkoły może być świetną okazją do spędzenia czasu z dzieckiem. Jeśli samo będzie mogło zdecydować o tym, co znajdzie się w plecaku, na pewno doceni taką możliwość. Dodatkowo, te kolorowe artykuły szkolne umilą naukę, będą pomocne przy tworzeniu notatek, czy prac plastycznych. Nie ulega wątpliwości, że jakościowe artykuly szkolne to bardzo ważna kwestia. Dzięki temu nie będzie trzeba zbyt często wymieniać poszczególnych elementów wyprawki. Hurtownie artykułów szkolnych oferują wiele produktów wielu znanych i cenionych marek.

Rzeczy do szkoły dla każdego ucznia

Co powinno znaleźć się w wyprawce ucznia ? Niewątpliwie artykuły kreślarskie, papiernicze i plastyczne. Nie dość, że sprzyjają nauce, ale przyczyniają się również do rozwoju wyobraźni i kreatywności. Trudno wyobrazić sobie lekcje plastyki bez dobrej jakości kredek ołówkowych, czy pasteli. Długopis i zeszyt to z kolei produkty niezbędne niemal na każdej innej lekcji w szkole. Notatki tworzone podczas zajęć dobrze jest uzupełnić np. poprzez zaznaczenie najważniejszych treści, aby nauka była przyjemniejsza. Do tego celu świetnie sprawdzą się neonowe zakreślacze, czy wyraziste cienkopisy. Lekcjom matematyki oprócz podstawowych artykułów piśmienniczych towarzyszą również kreślarskie. Cyrkiel, ołówek, linijka – są nieodłączne podczas lekcji tego przedmiotu. Do rzeczy potrzebnych dla ucznia zaliczymy również inne produkty. Między innymi będzie to pojemny i jakościowy plecak, który pomieści wszystkie artykuły do szkoły. Nie można zapomnieć o piórniku, do którego można schować część wyprawki.

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie