Bloki do flipchartów

Papier do flipchartów w sklepie internetowym Biurfan 


Bloki do flipchartów są nieodłącznym elementem każdego wykładu, niezbędnym 
akcesorium do prezentacji. Dzięki nim będziemy mogli rozpisać burzę mózgów na spotkaniu, uporządkować myśli, a także rozrysować schemat postępowania. Dzięki papierom do flipchartów zbierze się najistotniejsze informacje w jednym miejscu. Świetne nadają się do coraz bardziej popularnej techniki polegającej na budowaniu i zapisywania map myśli, czyli od ogółu do szczegółu.

Dynamika zapisywania, wyrazistość i ekspresja powoduje, że zajęcia bądź prezentacje prowadzone z użyciem kartek do flipchartów, bardziej przyciągają uwagę. Podkreślenia, skreślenia czy utrwalone zapisy łatwiej zostają w pamięci. Ponadto prowadzący, jak i uczestnicy nie muszą pilnować się co do ilości pomysłów, czy wielkości zapisywanej czcionki, ze względu na pokaźną ilość stron w każdym bloku do flipchartów.

Jednak nie tylko do pracy - w grupie jak i indywidualnej, można wykorzystać 
flipchart. Warto zainwestować w niego chociażby do celów rozrywkowych. Podczas spotkania ze znajomymi dzięki temu produktowi oraz papierowi do flipchartu można urządzić zabawę w kalambury. Równie dobrze podczas gry w karty, czy kości można prowadzić na nich tablicę wyników.

 

Papier do flipchartów - wymiary


Bloki do flipchartów występują w rozmiarze dopasowanym do wielkości flipchartu, którą najczęściej jest 60x90 oraz 70x100 cm. Kartki do flipcharta pojawiają się w gramaturze papieru od 60 do 70 gramów.

Mogą występować w wersji gładkiej bez nadruków, czy linii i kratek o wielkości 25 X 25 mm. Ilość kartek w danym bloku wynosi zwykle 20 kartek w wersji standardowej lub 50 w wersji większej. Sam papier do flipchartów posiada specjalne uchwyty, dzięki którym ich zawieszenie będzie proste i nie sprawi nikomu problemu. Właśnie łatwości w obsłudze oraz bezproblemowemu transportowi sam flipchart jest niezwykle popularny na rynku, służy na uczelniach, konferencjach oraz w wielu firmach.

Sam papier do flipchartów ze względu na dość pokaźny wymiar nie będzie mimo wszystko kłopotem w przeniesieniu. Poręczny kształt prostokąta pozwala na chwycenia produktu pod pachę, a niewielka waga nie obciąży osoby noszącej.
 

Dwustronny blok do tablicy flipchart


Kartki do flipchartów można wykorzystywać dwustronnie, co pozwala zaoszczędzić miejsce i daje więcej możliwości do zapisu pomysłów. Wykładowcy akademiccy i handlowcy z pewnością potwierdzą, że podczas natłoku informacji jaki chcą przekazać każda strona i wolna przestrzeń jest na wagę złota. Dlatego też dwustronny papier do tablicy flipchart sprawdzi się idealnie, a jego użytkownicy będą zadowoleni z funkcjonalności.

Ma to również niebagatelne znaczenie, gdy prowadzący prezentuje liczne zagadnienia. Dwustronność kartki do flipcharta pozwala zarazem w parę chwil zmienić tą zapisaną na czystą, jak i powrócić do poruszonej wcześniej kwestii, czy terminu.

Takie osoby najprzychylniej spojrzą w kierunku tablic, które posiadają dodatkowe ramiona. Pozwalają one na prezentację kilku stron na raz, co w przypadku omawiania szerokiego zagadnienia lub mnogości podpunktów w omawianym temacie daje wiele możliwości prezentacji i ukazania za pomocą zapisanego bloku do flipchartów korelacji między jednym i drugim.
 

Blok do flipcharta - cena


hurtowni artykułów biurowych Biurfan online oraz w punkcie stacjonarnym w Białymstoku posiadamy bloki do flipchartów w różnych wymiarach oraz o różnych teksturach. Liczne rozmowy przeprowadzone z klientami wpłynęły na wybór najlepszych, według opinii ogółu, producentów. Na naszej stronie internetowej zapoznają się Państwo z pełnym asortymentem. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego – Biuro Obsługi Klienta pomoże i doradzi w selekcji najodpowiedniejszego produktu.

W naszej ofercie znajdą Państwo także produkty komplementarne - flipcharty, akcesoria do tablic takie, jak markery gąbka czy magnesy oraz inne rodzaje tablic: suchościeralne, korkowe oraz interaktywne. To wszystko oprócz wspominanych już wielokrotnie kartek do flipchartów. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i wszelkich placówek rządowych i pozarządowych.

Również każdy klient poszukujący odpowiednich akcesoriów do prezentacji odnajdzie się w raju. Wskaźniki laserowe, czy punktowe to wierzchołek góry lodowej, jaką jest szeroki asortyment hurtowni artykułów biurowych Biurfan. Wychodząc naprzeciw potrzebom kupujących, pośród ofert sprzedażowych oprócz pojedynczych produktów można znaleźć również zestawy, w których oferowane są przy jednym zakupie tablice, a także bloki do flipchartów.

Flipcharty jako pomoc naukowa

Czy wiesz, że termin flipchart powstał ze złożenia dwóch słów? Mowa o flip – przerzucać (chodzi o kartki) oraz chart – przedstawić coś za pomocą wykresu. Flipcharty niemagnetyczne do ich odpowiedniego wykorzystania potrzebują również dodatkowych produktów. Chodzi o bloki do flipchartów, na których przedstawisz wybrane treści podczas szkolenia czy konferencji. Tego typu artykuły dobrze mieć zawsze w zapasie, aby korzystać z tablicy za każdym razem, kiedy będzie to konieczne. Papier do flipchartów to arkusze, które po skończonej prezentacji można przechowywać i np. wykorzystać podczas kolejnego spotkania.  Ma to szczególne zastosowanie w przypadku serii szkoleń, kiedy chcemy np. porównać po jakimś czasie wyniki sprzedaży. Korzystanie z bloków do flipcharta to wygoda, a do tego rozwiązanie bardzo praktyczne. Z takich dużych arkuszy możesz skorzystać również w sytuacji kiedy nie masz dostępu do tablicy. Wystarczy położyć papier flipchart na biurku lub stole i przedstawić temat szkolenia.               

Flipcharty i bloki na prezentacje

Trudno wyobrazić sobie prezentacje bez odpowiedniego przygotowania. Opracowanie zagadnień to nie jedyna istotna kwestia w tym przypadku. Należy zadbać o wyposażenie sali konferencyjnej w produkty takie jak rzutnik, komputer lub tablica. Ta ostatnia posiada wiele zalet, można ją umieścić w dowolnym miejscu w pomieszczeniu. Jeśli chodzi o tablicę flipchart papier jest bardzo potrzebny, aby przedstawić omawiane treści. Po zakończeniu prezentacji, z łatwością oderwiesz kartkę papieru i na nowej stronie możesz zapisywać kolejne zagadnienia.

Office Products to między innymi kartki do flipcharta, które posłużą do przedstawienia wykresu, czy notatek podczas spotkania. Na takim papierze możesz pisać, rysować i nie musisz do tego posiadać odpowiednich flamastrów czy mazaków. Dodatkowo po zakończonej prezentacji po prostu odkładasz arkusz papieru i nie tracisz swoich danych – jak w przypadku tablicy suchościeralnej. To dodatkowo rozwiązanie ekonomiczne, ponieważ flipchart kartki występują w atrakcyjnej cenie.

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie