Wybierz filtr

Lista produktów marki GBC

GBC to marka oferująca pełną gamę bindownic, laminatorów, akcesoriów do bindownic i folii do laminacji dokumentów. Znajdziesz je w sklepie online Biurfan!

GBC – producent laminatorów

 
Firma GBC (czyli General Binding Corporation) od 1947 roku pomaga usprawniać i przyspieszać proces bindowania i laminacji. Zajmuje się produkcją efektywnych systemów i urządzeń biurowych. Dla firmy GBC kluczowym momentem był rok 1966, w którym wprowadzono na rynek pierwszy na świecie laminator w formacie A4 na biurko. Ponad 70 lat doświadczenia w branży sprawiło, że dzisiaj to marka będąca liderem w dziedzinie laminacji i bindowania.

Laminatory do papieru są niezastąpionymi urządzeniami, które sprawdzają się tam, gdzie na co dzień lub okazjonalnie laminowane są dokumenty. Takie sprzęty doceniają zarówno duże jak i małe firmy, ponieważ umożliwiają przygotowanie profesjonalnych dokumentów i materiałów reklamowych we własnym zakresie. Laminatory GBC idealnie nadają się do częstego użytku w biurze lub domu. Stylowy design i wysoka jakość wykonania, przekłada się na wygodę podczas laminowania każdego dokumentu. Jeśli korzystamy z tego typu urządzeń, niezbędne są również folie do laminowania. Najprościej mówiąc to dwa arkusze folii o różnej grubości, w zależności od wybranego wariantu.
 

Urządzenia biurowe GBC

 
GBC to nie tylko laminatory, ale również urządzenia takie jak bindownice. Ułatwiają archiwizacje w każdym biurze. Bindownice GBC dziurkują do 12 kartek, a bindują nawet 195 kartek A4. Urządzenia te są lekkie i łatwo je przechowywać ze względu na przenośną konstrukcję. Grzbiety do bindowania można znaleźć w naszym sklepie papierniczym online. To artykuły biurowe, które są niezbędne w procesie archiwizacji i oprawy dokumentów.
group_work Zgoda na pliki cookie