Wybierz filtr

Strona używa plików cookie w celu realizacji usług.

Więcej informacji: Polityka Cookies

Lista produktów marki Fellowes

Fellowers to firma znana z produktów wspierających wygodną pracę w biurze, m.in. podpórek pod plecy, podnóżków i podkładek pod mysz. Kupisz je na Biurfan.pl!

Fellowes – producent z tradycją

 
Firma Fellowes swoje początki datuje na rok 1917, kiedy to zaczęła zajmować się produkcją pudeł do archiwizacji. Harry Fellowes - założyciel firmy - doskonale rozpoznał rynek, na którym brakowało produktów potrzebnych do przechowywania dokumentów. To właśnie te produkty, na czele ze sztandarowym bankers box, pozwoliły rozwinąć się firmie do dużych rozmiarów.

Zmiany technologiczne spowodowały, iż wzrosło zapotrzebowanie na inne produkty potrzebne do archiwizacji dokumentów. To właśnie dlatego firma Fellowes w 1982 r. zdecydowała się rozszerzyć swój asortyment o niszczarki do papieru. Po sukcesie niszczarek Fellowes stopniowo rozszerzał swoje produktowe portfolio o inne urządzenia biurowe. Na półkach w sklepach pokazały się trymery, obcinarki, laminatory i gilotyny.

Minęło kilka lat i amerykańska firma postanowiła rywalizować na rynku produktów ergonomicznych, stając się jednym z liderów produkcji podnóżkówpodkładek do myszy, podkładek pod klawiatury, szuflad pod klawiaturę czy podpórek siatkowych. Liczba produktów ciągle wzrasta, starając się odpowiadać na zapotrzebowanie współczesnych klientów, którzy szukają rozwiązań nie tylko usprawniających pracę, ale także polepszających jakość życia.
 

Akcesoria komputerowe Fellowes

 
Praca przy komputerze wymaga odpowiednich akcesoriów komputerowych, które ułatwią wykonywanie obowiązków. Do takich produktów można zaliczyć podstawki pod monitor, podkładka do laptopa, a nawet trymer do papieru. Wiele z nich jest niesamowicie przydatnych i trudno bez nich wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie w biurze. Szczególnie polecane są produkty, które wpływają na ergonomię pracy np. podkładka Fellowes pod mysz, która nie obciąża nadgarstków.
W każdym biurze archiwizacja dokumentacji jest bardzo ważna i pożądana. Posegregowane pisma i faktury ułatwiają codzienną pracę w biurze i nie tylko. Pudła archiwizacyjne Fellowes są bardzo pojemne, potrafią pomieścić zarówno same dokumenty jak i segregatory. Archiwizacja jest niezwykle istotna, aby móc z łatwością korzystać z pism, które znajdują się w miejscu pracy.


Niszczarki Fellowes w sklepie Biurfan.pl

 
Jednym z najbardziej znanych i docenianych produktów Fellowes są niszczarki do dokumentów – niezwykle przydatne w każdym biurze. To urządzenia, które pomagają zutylizować ważne, poufne dokumenty. Firma Fellowes oferuje ten sprzęt w najlepszej jakości i korzystnej cenie.

Niszczarki Fellowes to urządzenia, które świetnie radzą sobie z trwałym zniszczeniem kwestionariuszy osobowych, kart pacjentów, a nawet kalendarzy z adresami i numerami telefonów.

Akcesoria i sprzęty biurowe są niezbędne w każdej firmie. Nowoczesne technologie zachęcają pracodawców do wyposażania miejsc pracy w specjalistyczne urządzenia. Niszczarki Fellowes występują w wielu wariantach i rozmiarach, dzięki czemu można wybrać odpowiedni sprzęt do swoich potrzeb.