Wybierz filtr

Lista produktów marki Maped

Maped to firma, która od ponad siedemdziesięciu lat zajmuje się dostarczeniem na rynek produktów biurowych i szkolnych. Znajdziesz je w sklepie Biurfan.pl!

Firma Maped


Maped to marka z blisko siedemdziesięcioletnią historią usłaną wieloma funkcjonalnymi produktami z kategorii artykułów do biura. Początki tego francuskiego przedsiębiorstwa zaczęły się od produkcji cyrkli, lecz stopniowo ilość oferowanych produktów zwiększała się, a firma znacznie rozszerzyła pole swojego działania. Rozbudowano ofertę artykułów z wielu działów, a w tym galanterii biurowej — w której dobrymi recenzjami cieszą się takie produkty, jak temperówka automatyczna i linijki specjalistyczne.  

Mówiąc Maped mamy na myśli ciekawy design, bogatą kolorystykę i bezpieczeństwo potwierdzone odpowiednimi certyfikatami. Firma łączy francuski szyk z nowoczesnością i wymaganiami praktycznie każdego klienta. Największy tego przejaw objawia się w wykonaniu przyborów piśmienniczych, które są odzwierciedleniem połączenia w sobie wszystkich tych cech.

Szeroki wybór ołówków (zwłaszcza tych kreślarskich) z pewnością docenią mali i więksi artyści. Nie gorzej od nich wypadają zakreślacze — zwłaszcza te łatwe w usunięciu zmazywalne. Firma Maped dostarcza produkty dedykowane zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Bezpieczne nożyczki dla dzieci, flamastry i kredki szkolne pomagają uczniom na lekcjach plastyki, a karteczki biurowe (w tym te samoprzylepne) przydadzą się uczniom, studentom, a także pracownikom biurowym.

Maped to także efektowne wzornictwo dziurkaczy, zszywaczy biurowych, ale też nożyczek czy prostych obcinarek. To także wytrzymałość oraz wysoka jakość. Produkty firmy Maped są ekologiczne, unikalne i również bezpieczne, więc bez obaw mogą korzystać z nich dzieci już od 1. roku życia. Wśród produktów Maped znajdziesz wszystko, od artykułów szkolnych do uczniowskiego plecaka, tworzące niepowtarzalne dzieła artykuły plastyczne dla dzieci, po kreatywne artykuły papiernicze i kreślarskie.

Z kolorowymi produktami francuskiej marki Maped nie ma czasu na nudę. Przekonać się o tym pomoże Ci nasz sklep papierniczy online, gdzie nie brakuje artykułów do uwolnienia swojej twórczości. Dzieci z pewnością to potwierdzą.
 

group_work Zgoda na pliki cookie