Wybierz filtr

Lista produktów marki Pentel

Pentel to powstała w 1946 r. japońska firma, specjalizująca się w tworzeniu produktów do pisania i rysowania. Swoją przygodę z biznesem firma rozpoczęła od stworzenia alternatywy dla klasycznych pędzli, przeznaczonych do kaligrafii, tworząc modele z użyciem włosia syntetycznego.

Mimo upływu lat, firma bardzo mocno kojarzona jest z produkcją kredek oraz pasteli olejnych, które stały się wielkim hitem w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku. Pentel szczyci się stosowaniem w swojej firmie filozofii Kaizen, która opiera się na działaniu krok po kroku. Zgodnie z tą filozofią asortyment firmy konsekwentnie był powiększany o kolejne produkty piśmiennicze. Doskonałe długopisy, ołówki automatyczne czy pisaki z tuszem olejowym. To Pentel jest twórcą kultowego pisaka Sign Pen oraz także markerów MAXIFLO oraz piór kulkowych Energel.

Niezawodne, ułatwiające codzienną pracę w biurze i szkole – przybory, dzięki którym notowanie, podkreślanie, rysowanie, projektowanie stanie się łatwe i przyjemne. Pióra, długopisy, ołówki, gumki do ścierania, kleje, które usprawniają wypełnianie rutynowych obowiązków, wspierają naukę pisania i pomagają kształtować pismo odręczne. Dzieci bardzo często i chętnie korzystają z produktów tej marki. Jeżeli potrzebne są produkty kreatywne to Pentel również okaże się strzałem w 10 - są bezpieczne, nietoksyczne i zjawiskowo kolorowe.

Pentel to 21 oddziałów sprzedaży promieniujących na 121 krajów na całym świecie, 10 fabryk, a wśród nich również te z niezwykle ważnym certyfikatem zgodności z normą ISO 14001. Zapraszamy na zakupy po znany i ceniony asortyment Pentel.
group_work Zgoda na pliki cookie