Chusteczki

Chusteczki nawilżane

 
Chusteczki nawilżane to artykuły do pielęgnacji skóry najczęściej wybierane przez rodziców. Ale jak kupić te najlepsze, skoro na rynku mamy ogromny wybór? Mokre chusteczki dla dzieci powinny być bez parabenów, o neutralnym pH i przebadane klinicznie. Najważniejszym składnikiem mokrych chusteczek jest woda, bo dzięki niej są wilgotne i przyjemne w dotyku. Poza tym wiele producentów oferuje chusteczki nawilżane, które posiadają substancje łagodzące i pielęgnujące: aloes, alantoinę, pantenol czy rumianek. Chusteczki dla niemowląt powinny być delikatne, aby z największą starannością zadbać o wrażliwą skórę dziecka. 


Najlepsze chusteczki dla niemowląt

 
Przygotowując wyprawkę dla dziecka należy skupić się na wielu aspektach. Jednym z nich jest wybór odpowiednich artykułów higienicznych. Oprócz pampersów i środków myjących warto zastanowić się nad nawilżanymi chusteczkami.

Chusteczki nawilżane dla niemowląt nie mogą drażnić wrażliwej skóry dziecka. Minimalna ilość składników to większa pewność, że u malucha nie wystąpią reakcje alergiczne. Chusteczki mokre pozbawione substancji zapachowych mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Używanie odpowiednich artykułów higienicznych tego typu sprawia, że skóra dziecka pozostaje gładka, nawilżona i czysta. Opakowania na chusteczki charakteryzują się zaklejonym miejscem do wyciągania kolejnych mokrych ściereczek. Dzięki temu chusteczki na dłużej pozostają świeże, ponieważ po wyjęciu każdej z nich możemy zamknąć opakowanie.


Nawilżane chusteczki dla dzieci

 
Chusteczki nawilżane przydają się w wielu codziennych sytuacjach. W szczególności w przypadku dzieci, którym trzeba często myć i wycierać ręce. W sytuacji kiedy nie mamy dostępu do bieżącej wody, warto zawsze mieć przy sobie chusteczki nawilżające. Doskonale usuną brud, a także odświeżą ręce malucha i nie tylko.

Chusteczki wilgotne mogą być przydatne również w sytuacji gdy coś nam się wyleje lub musimy szybko przetrzeć dowolną powierzchnię.

Chusteczki nawilżane dla dzieci to must have podczas spacerów z maluchem. Przydają się w wielu sytuacjach, są dobrze zapakowane i zawsze pod ręką. Zwykłe chusteczki higieniczne nie mają nasączonej warstwy i przez to nie zawsze się sprawdzają. Z zabrudzeniem rączek, czy buzi malucha najlepiej radzą sobie nawilżane chusteczki.
 

Chusteczki nawilżane w sklepie Biurfan.pl

 
Nasz sklep papierniczy online posiada szeroką ofertę produktów, w tym artykuły z kategorii higiena i środki czystości. Należą do nich chusteczki nawilżane z dobrym składem, które warto mieć w swojej łazience.

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie