Ciastka

NAJLEPSZE SŁODYCZE I PRZEKĄSKI

 
Słodycze i przekąski bardzo często uzupełniają naszą dietę. Na rynku mamy dostępnych wiele artykułów spożywczych tego typu i czasami trudno zdecydować się na jeden konkretny produkt. Zanim podejmiemy decyzję co kupić, warto przejrzeć ofertę różnych producentów, zwracając uwagę na skład produktów i ich cenę.

Rynek wyrobów cukierniczych to ogromny wybór słodyczy i ciastek. Chociaż tego typu słodkie przekąski są rodzajem pieczywa, zdecydowanie różnią się od chlebów i bułek. Odpowiednio dobrane proporcje mąki, tłuszczy i cukrów tworzą ciastka, które mają wielbicieli na całym świecie. Podobnie jak w przypadku klasycznych ciast, wytwarzanie ciastek jest mocno zakorzenione w miejscowej kulturze, czego przejawy możemy spotkać na różnego rodzaju festynach ludowych czy lokalnych targach. W zamierzchłych czasach efekt słodkości uzyskiwano poprzez dodanie miodu, w czym przodowali rzymianie. Tak więc pierwsze ciastka to po prostu mączne placki z miodem. Obecnie najczęściej spotykamy ciastka kruche, często sprzedawane w zamkniętych opakowaniach, ale istnieje również możliwość kupna ciastek na wagę.

Ciastka paczkowane bardzo często są bogate w rożnego rodzaju dodatki: orzechy, suszone owoce, czekoladę. To bardzo wzbogaca ich smak i z tego względu trudno im się oprzeć. Występuje wiele rodzajów ciastek: z owocową galaretką, owsiane, kruche.
 

RÓŻNE RODZAJE CIASTEK PACZKOWANYCH

 
Każdy z nas ma swoje ulubione przekąski zarówno słone jak i słodkie. Niektórzy lubią paluszki i chipsy, inni przepadają za batonikami, czekoladą i ciastkami. Na rynku występuje wiele słodyczy paczkowanych, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie. Wyróżniamy wafle , herbatniki, biszkopty, pierniczki, a także ciasteczka maślane. Wszystkie te rodzaje ciastek mogą występować na wagę lub w opakowaniach.

Ciastka pakowane są bardzo wygodnym rozwiązaniem, jeśli chcemy zabrać je za sobą na wycieczkę, do szkoły, lub pracy. Delicje, czyli miękkie biszkopty z owocową galaretką i oblane czekoladą to świetna przekąska na spotkania, szkolenia i konferencje. Taki słodki poczęstunek poprawia relacje z partnerami biznesowymi.
 

CIASTKA JAKO DODATEK DO KAWY

 
Ciastka pakowane pojedynczo to idealny dodatek do kawy i herbaty. Słodka przekąska umili każde spotkanie ze znajomymi. Zbożowe ciastka i herbatniki to propozycja dla osób, które lubią zdrowsze i mniej kaloryczne przekąski. Idealnie pasują na małą przekąskę w ciągu dnia. Ciastka do kawy pakowane to także kruche markizy przekładane delikatnym kremem. Te uwielbiane od lat słodkości cieszą się dużą popularnością do tej pory.

Ciastka pakowane to również słodycze bezglutenowe lub bez dodatku cukru, po które sięgają osoby, które mają eliminacyjne diety. Dzięki temu pomimo zakazów żywieniowych mogą cieszyć się tego typu przekąskami. Takie ciastka są odpowiednie również dla wymagających klientów, którzy szczególną uwagę zwracają na skład produktów spożywczych.
 

OFERTA CIASTEK W SKLEPIE BIURFAN.PL
 

Artykuły spożywcze do biur dostępne w sklepie Biurfan.pl to ciastka pakowane różnych znanych producentów. Z orzechami, kruche i z nadzieniem – wybór jest duży i każdy może znaleźć coś dla siebie. Dobre ciastka pakowane oferuje E.Wedel znany polski producent czekolady. Marka Jutrzenka również proponuje pyszne słodkości, np. dobrze znane Jeżyki. Ciastka doskonale sprawdzą się w domu i miejscu pracy. Na spotkaniu biznesowym pomogą stworzyć bardziej otwartą atmosferę, a w domu będą doskonałym dodatkiem do herbaty czy kawy.

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie