Wybierz filtr
  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Czajniki i kubki

CZAJNIKI ELEKTRYCZNE


Czajniki elektryczne stały się integralną częścią wyposażenia biura. Dziś trudno sobie wyobrazić miejsce pracy, w którym nie znajdziemy tych urządzeń. Zachęca do tego ich stosunkowo niska cena, wygoda użycia i bezawaryjność.

Przy wyborze bezprzewodowego czajnika elektrycznego warto kierować się takimi kryteriami jak:

  • pojemność czajnika – pojemność powinna być uzależniona od ilości osób korzystających z czajnika. Zakładając, że w jednej szklance mieści się 250 ml wody, czajnik o pojemności 1l jest w stanie zagotować wodę na nie więcej niż 4 filiżanki,
  • rodzaj grzałki – rodzaj grzałki wpływa na jego efektywność. Wyróżniamy dwa podstawowe rodzaje grzałek: grzałkę spiralną i grzałkę płytową,
  • moc grzałki – im większa moc grzałki, tym szybciej zagotujemy wodę,
  • wygodny uchwyt,
  • wygląd,
  • filtry,
  • głośność pracy,
  • bezpieczeństwo.

Częścią kultury biurowej jest niezaprzeczalnie picie kawy i herbaty. Umysł narażony na duże obciążenie pracą wymaga chwili przerwy, którą najczęściej przeznaczamy na posiłek regeneracyjny, ale równie często zalewamy ulubiony napar wodą z bezprzewodowego czajnika elektrycznego
 

Polecane czajniki elektryczne bezprzewodowe


Są pewne urządzenia biurowe, których obecność jest po prostu konieczna. Do nich zaliczyć można na pewno drukarkę, bez której nie wypisze się wniosków, czy nie wręczy pracownikowi przedłużenia umowy. To oczywiście także fotele biurowe, na których pracownicy spędzają wiele godzin.

Jednak tym urządzeniem, które często powoduje biurowy small talk jest czajnik elektryczny. To przy nim spotykają się osoby pracujące w danym miejscu i kontaktują się ze sobą debatującym nad najprostszymi sprawami. Wszystko w czasie, gdy gotuje się woda. Od samego wrzątku przecież również można wyjść z rozmową - nie każdy artykuł spożywczy do biura jest przecież napojem. Mogą to również być dania instant, co może skierować temat dyskusji na dietę na przykład…

W sieci znaleźć można wiele rankingów czajników elektrycznych. Nikogo specjalnie nie zdziwi fakt, iż często za porządniejszy sprzęt trzeba odpowiednio zapłacić. To jednak gwarantuje, iż urządzenie będzie działać przez dłuższy czas, a jego konserwacją zajmie się odpowiedni serwis gwarancyjny. Najpopularniejsze są oczywiście bezprzewodowe czajniki elektryczne, które pozwalają na swobodne przestawienie produktu w bardziej odpowiednie miejsce.
 

KUBKI TERMICZNE

 

Prócz czajników elektrycznych, dużą popularnością cieszą się także kubki termiczne, które przywędrowały do nas z zachodu. Popkultura pełna jest obrazów zabieganych pracowników, którzy popijają ulubioną kawę w drodze do pracy. Dzięki izolacyjnym właściwościom kubków termicznych, napoje utrzymują swoją temperaturę i to bez względu na to czy zależy nam na utrzymaniu ciepła czy też zachowaniu chłodnego napoju. Dobre kubki termiczne potrafią utrzymać temperaturę do kilkunastu godzin a najlepsze kubki termiczne na rynku mogą pochwalić się możliwością utrzymania temperatury produktów mrożonych takich jak lody.
 
Kubki termiczne przydadzą się nam także w podróżny służbowej. Praca mobilna, polegająca na prowadzeniu spotkań z klientami, często zmusza nas do spędzania dużej ilości czasu w samochodzie. Współczesne auta wręcz zachęcają nas do tego, aby korzystać z kubków termicznych dzięki specjalnie przygotowanym miejscom w kokpicie samochodu.
 
Dbanie o czystość kubków termicznych jest niezwykle proste i wymaga od nas jedynie wody, szmatki oraz dowolnego płynu do mycia naczyń. Producenci kubków termicznych nie zalecają mycia ich w zmywarkach, gdyż wiążę się to z narażeniem ich na działanie dużego ciśnienia, co może uszkodzić nakrętki i uszczelki.
 

Fajne kubki termiczne do kawy


Raczej nikogo nie zdziwi, iż największą popularnością cieszą się porcelanowe kubki termiczne. Mają one różne wzory i kolory, czym przykuwają uwagę każdej osoby pracującej mobilnie. Główną cechą, którą kierują się kupujący jest jednak trzymanie ciepła.

Cytując klasyka “o gustach się nie dyskutuje”, jednak warto zauważyć, że często klienci zwracają uwagę na formę kubków termicznych na kawę. Osoby, które cenią sobie miejsce w torbie, czy też plecaku, zainteresują się oczywiście składanymi, fajnymi kubkami termicznymi. Wykonane z giętkiego tworzywa po wykorzystaniu, umyciu, wysuszeniu i złożeniu nie zajmują wiele miejsca.

Hurtownia artykułów biurowych Biurfan doskonale zna potrzeby swoich klientów. Wie, że wielu z nich ceni indywidualność i dlatego też w szerokim asortymencie znaleźć można najróżniejsze kubki termiczne. Od ceramicznych, przez te typowo podróżowe. Nie zapominając o tych osobach, które swoją pracę wykonują przy biurku. Niemal każde biuro ma swój własny styl, do którego będą pasować różne czajniki elektryczne, których w asortymencie Biurfanu nie brakuje!

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie