Długopisy automatyczne

ERGONOMICZNOŚĆ DŁUGOPISÓW AUTOMATYCZNYCH

 

Długopisy automatyczne to absolutny must have dla każdego pracownika biurowego. Trudno bowiem wyobrazić sobie pracę z dokumentami bez podstawowego narzędzia do ich podpisywania jakim jest długopis automatyczny. To doskonały produkt dla wszystkich uczniów oraz studentów, dla których wygoda użytkowania jest tak ważnym atutem.

Ergonomiczność długopisów automatycznych sprawi, że pisanie staje się łatwe i przyjemne. Na przestrzeni czasu długopis automatyczny wrył się w naszą świadomość, a niektóre z marek stały się niemal jego synonimem. W Polsce stało się tak z marką Zenit, której charakterystyczny design może od razu rozpoznać każdy, kto choć raz z niego korzystał.
 

Długopis automatyczny - kolorowy i klasyczny

 
Długopisy automatyczne opierają swoją budowę na podobnym mechanizmie chowania końcówki do pisania. Ukryta w obudowę sprężynka uruchamiana u nasady przyciskiem pozwala na wykonanie ruchu, który chowa końcówkę piszącą do środka obudowy. Dzięki temu prostemu zabiegowi uzyskujemy pewność, że długopis nie pobrudzi nam ubrania, w którym możemy chcieć go przechować. Tusz w końcówce nie jest też narażony na szybsze wysychanie, a całość długopisu wygląda estetycznie i schludnie. Na rynku zdarzają się długopisy automatyczne z pięknymi, unikatowymi obudowami, co dodaje prestiżu używającym go osobom.

Wygląd poszczególnych długopisów automatycznych może się między sobą różnić. Część producentów stawia na klasyczny wygląd z klipsem, pozwalającym na zawieszenie długopisu, część eksperymentuje z przezroczystym plastikiem, który pozwala obserwować ile zostało atramentu we wkładzie.
 

Długopisy automatyczne w ofercie Biurfan

 
W naszym sklepie posiadamy bogaty wybór długopisów automatycznych takich producentów jak: BICd.rectGrandPaper Mate, Parker, PentelRystor, Schneider, Stabilo, TaurusUNI oraz Zenith. Na biurfan.pl dostępne są również inne długopisydługopisy nieautomatycznedługopisy z podstawką, długopisy żelowedługopisy wymazywalnewkłady do długopisów oraz inne artykuły piśmiennicze w bogatej ofercie. 
arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie