Długopisy żelowe

DŁUGOPISY ŻELOWE - CZYM RÓŻNIĄ SIĘ OD ZWYKŁYCH DŁUGOPISÓW?


Długopis to jeden z przedmiotów, który wydaje się, że jest nami od zawsze. W rzeczywistości to artykuł piśmienniczy, który nie ma jeszcze 100 lat. Na przestrzeni czasu dochodziło do wielu modyfikacji długopisów zarówno w wyglądzie jak i w jego zawartości.

Długopisy żelowe to udana próba unowocześnienia i odświeżenia rynku tradycyjnych długopisów. To odpowiedź na zapotrzebowanie wszystkich tych, którzy szukają niebanalnego wyglądu, wygody trzymania oraz wysokiej jakości linii. Żelowe długopisy różnią się od zwykłych wkładem, który w ich przypadku jest bardziej wodnisty. Z tego też względu lepiej rozprowadza się je po gładkim papierze.
Długopisy zwykłe posiadają wkład olejowy i można nimi pisać po bardziej szorstkiej powierzchni.

CZY DŁUGOPISY ŻELOWE SĄ TRWAŁE? JAKIE SĄ ICH ZALETY I WADY?


Podstawowym aspektem różniącym tradycyjne oraz żelowe długopisy jest ich wkład, co zostało opisane akapit wcześniej. Wkład żelowy pozwala na wytworzenie grubszej i wyraźniejszej linii. Kolor jest bardziej błyszczący i dłużej schnie od tych o olejowym wkładzie. Dla osób, które szybko i dużo notują może być to uciążliwe.

Niewątpliwą zaletą długopisu żelowego jest efekt jaki pozostawia na kartce papieru. Można go porównać do rezultatu jaki otrzymujemy po użyciu pióra.  Długopisy z cienką końcówką świetnie nadają się do odręcznego wypisywania zaproszeń na ważne wydarzenia takie jak urodziny, ślub czy jubileusz.

Szukając idealnego długopisu warto zastanowić się nad jego jakością, ale również wygodą podczas użytkowania. Przed zakupem dobrze jest dokładnie przeczytać opis produktu, by sprawdzić, czy będzie dla nas odpowiedni. Jeśli tworzymy dużo notatek i zapisków warto wybrać długopis żelowy.

ŻELOPISY: CZARNE, NIEBIESKIE, BROKATOWE I KOLOROWE

W dobie rozwoju potrzeb konsumenckich dystrybutorzy artykułów piśmienniczych również rozwijają swój asortyment.

Jedną z najciekawiej brzmiących nowości jest biały długopis żelowy do czarnych kartek. Są często odporne zarówno na wodę, jak i blaknięcie. Idealnie nadaje się dla artystów, którzy mogą dzięki temu akcesorium uzupełnić detale w swoich pracach plastycznych, np. w komiksie.

Ponadto na rynku znajdziemy wiele innych kolorów żelowych długopisów. Czasem mazaki, czy zakreślacze nie oddają poszukiwanego efektu. Można go jednak osiągnąć dzięki kolorowym długopisom żelowym.

Warto też pamiętać o kolorach, które niejednokrotnie wymagane są przez nauczycieli. Na lekcjach dobrze jest korzystać z długopisu o niebieskim wkładzie żelowym. Dzięki niemu wszystkie zapiski wyglądają atrakcyjnie i przyciągają wzrok czytającego ucznia szkoły podstawowej lub studenta. Czarne długopisy żelowe są podstawą, jeśli chodzi o egzaminy. Przy ich zakupie warto sprawdzić nabywany sprzęt, czy aby na pewno nie zawiedzie nas podczas niezwykle stresującego momentu. Nikt nie chciałby oddać testu poplamionego kleksem. 

KOLOROWE DŁUGOPISY ŻELOWE W NISKIEJ CENIE

Czarny długopis żelowy to zdecydowanie najczęściej wybierany artykuł piśmienniczy tego typu. Jeśli jednak szukamy produktów do wyprawki szkolnej, estetyczne, kolorowe długopisy będą najlepszym wyborem.

Pisaki żelowe posiadają mocny pigment, dzięki czemu nie blakną. Kolorowy żelopis przyda się w wyprawce pierwszoklasisty, przede wszystkim do zapisywania najważniejszych informacji czy podkreślania tematów lekcji. Długopis żelowy niebieski jest dość klasycznym artykułem piśmienniczym i powinien się znaleźć w każdym piórniku do szkoły.

Młodsze dzieci również lubią używać kolorowych pisaków, a długopisy żelowe brokatowe są w szczególności uwielbiane przez dziewczynki. Dzięki takim przyborom do pisania, mogą one stworzyć wyjątkowe i urocze rysunki. Długopisy żelowe to świetna inwestycja, a w sklepie Biurfan.pl można je znaleźć w niskiej cenie. W przypadku kiedy nie ma pomysłu na prezent dla osoby kreatywnej, warto wziąć pod uwagę zestaw długopisów żelowych. Dzięki nim możliwe będzie stworzenie wyjątkowej grafiki czy rysunku.

ŻELOWE DŁUGOPISY - SKLEP INTERNETOWY

Nie ulega wątpliwości, że w Internecie długopisy żelowe można znaleźć w lepszej cenie niż w tradycyjnych sklepach stacjonarnych. Oprócz przystępnej ceny, jakość wykonania jest wysoka, dzięki czemu są to produkty warte uwagi. W czym tkwi fenomen żelopisów? Z pewnością mają wiele zastosowań, można ich użyć do tworzenia zapisków i notatek, ale również do kolorowania i rysowania.

Ostatnimi czasy bardzo popularne stały się kolorowanki odstresowujące. Dzięki żelowym długopisom można wypełnić obrazki w zjawiskowy sposób. Z tego też względu kolorowe żelopisy są doceniane przez dorosłych, którzy lubią się relaksować przy takim kolorowaniu. Długopis z wkładem żelowym warto mieć zawsze w torebce lub plecaku. W sytuacji kiedy musimy zanotować ważną informację, będziemy mogli sięgnąć po żelopis i wykonać notatkę. W naszym papierniczym sklepie internetowym można znaleźć wiele produktów, które będą ułatwiać pracę i naukę.

TANIE DŁUGOPISY ŻELOWE W OFERCIE INTERNETOWEJ


Hurtownia biurowa Biurfan posiada niezwykle szeroki asortyment, dzięki któremu można wyposażyć biuro, uzupełnić zapasy artykułów papierniczych, ale również zapewnić pełnię możliwości korzystania w kwestii posiadanych długopisów. Zachęcamy do przejrzenia oferty, w której znajdziecie Państwo długopisy żelowe takich producentów, jak m. in. Office Products,TaurusRystor oraz Donau.

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie