Wybierz filtr
  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Drukarki do etykiet i akcesoria

Etykiety do drukarek i akcesoria

Etykiety do drukarek są powszechnym artykułem w wyposażeniu każdego biura. Dzięki nim możemy lepiej opisać zawartość segregatorów, teczek, czy też pudeł archiwizacyjnych.
Pozwoli to nam utrzymać porządek w dokumentacji oraz znacznie ułatwi ich znalezienie.
 
Wśród przydatnych do nich akcesoriów możemy wyróżnić metkownicę. Ułatwi nam ona proces oznakowania oraz radykalnie skraca konieczny do tego czas. Wykorzystując przeznaczone do niej 
etykiety do metkownic, jesteśmy w stanie skutecznie oznaczyć interesujące nas przedmioty.
 

Etykiety samoprzylepne do drukarek - rozmiary i kształty


Etykiety samoprzylepne do drukarek są jednymi z najczęściej używanych do nich artykułów. Dzięki nim możemy w prosty sposób oznaczyć, a następnie opisać różne miejsca i przedmioty. Najczęściej używane są w obszarach handlowych, produkcyjnych czy też reklamowych. 
 
Etykiety samoprzylepne są trwałymi i praktycznymi nośnikami informacji, które z łatwością można umieścić w prawie każdym miejscu. Występują one w różnych rozmiarach oraz kształtach, a każdy z nich ma swoje specjalne zastosowanie. Przykładowo etykiety samoprzylepne okrągłe do drukarek są używane do tworzenia naklejek lub po prostu do znakowania słoików z przetworami. 


Samoprzylepne, termiczne, papierowe i inne - jakie etykiety do drukarki wybrać?


Na odpowiednim oznaczeniu produktów na półkach oraz w magazynach bazuje cały handel. W przypadku pełnego towarów magazynu ciężko jest w nim odnaleźć potrzebny nam produkt. Problem ten najbardziej dotyczy zwłaszcza branży sprzedaży wysyłkowej oraz szeroko rozumianego e-commerce. Sposobem na jego rozwiązanie jest użycie etykiet do drukarek, które skutecznie oznaczają opakowania oraz półki z produktami. 
 
Oprócz opisanych już wcześniej etykiet samoprzylepnych, na rynku występują różne ich rodzaje. Wszystkie z nich mają swoje specjalne właściwości oraz zastosowania, które je wyróżniają. Jednymi z nich są etykiety termiczne do drukarek, które wykonane są z wysokiej jakości papieru o wysokim stopniu białości. Dzięki temu zapewniają nam czytelne wydruki oraz mocno nasycone kolory, co czyni je idealnymi oznaczeniami, które wykorzystywane są w różnych branżach.
 
Jeżeli zastanawiacie się państwo, które z nich wybrać to bez wahania możemy polecić wam niezawodne 
etykiety dymo. Są to produkty pozwalające na przygotowanie trwałych i wytrzymałych wydruków, które zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta.
 

Kiedy przydadzą się etykiety do drukarek?


Etykiety do drukarek przydają się w szybszym znalezieniu potrzebnego towaru, informacji na temat jego ceny czy po prostu tego, co nas interesuje. Oprócz tego znajdą swoje zastosowanie w działaniach marketingowych, ponieważ możemy z nich stworzyć atrakcyjne nalepki z dowolną treścią reklamową. Bez wątpienia jest to prosty, a zarazem pomysłowy sposób na przyciągnięcie uwagi dostawców, kontrahentów czy też klientów. Takie etykiety samoprzylepne do drukarek możemy dowolnie naklejać na segregatory, treści reklamowe, a także wykorzystywać podczas akcji promocyjnych naszej firmy.
 
Idealnym miejscem do zaopatrzenia się we wszystkie potrzebne etykiety do drukarek oraz użyteczne do nich akcesoria jest 
hurtownia papiernicza Biurfan. Posiadamy w niej również szeroki zakres produktów, w którym na pewno znajdziecie interesujące was urządzenia biurowe.

 

Drukarki Etykiet Cennik

Ceny drukarek etykiet są bardzo różne. Można znaleźć urządzenia zarówno za kilkaset jak i kilka tysięcy złotych.  Wszystko zależy od tego jaki rodzaj tego typu sprzętu nas interesuje. Oczywiście nie zawsze najdroższa drukarka etykietowa będzie dla nas odpowiednia. Przy niewielkiej ilości druku można postawić na tańszy, bardziej kompaktowy model, jednak do dużych firm poleca się już specjalistyczne i bardziej profesjonalne drukarki. Oczywiście w tym drugim przypadku trzeba liczyć się z odpowiednimi do jakości kosztami zakupu takiego urządzenia.

Jak wybrać drukarkę etykiet?

Żeby wybrać najlepszą dla nas drukarkę etykiet, trzeba zastanowić się nad wieloma kwestiami. Ważna jest miesięczna liczba wydruków, ponieważ to podpowie nam jaki typ urządzenia będzie odpowiedni. Jeśli potrzebujemy ponad 60 tys. wydruków na miesiąc, najlepiej zaopatrzyć się w drukarkę przemysłową. Przy wydruku na poziomie 20 tys. naklejek wystarczy prosta, biurowa drukarka do etykiet samoprzylepnych.

Bardzo ważną kwestią jest również rozdzielczość drukowania, ponieważ wpływa ona na czytelność etykiety. Jeśli zamierzamy drukować drobne elementy tym bardziej musimy pamiętać o optymalnej jakości i odpowiedniej rozdzielczości.

 

Drukarki etykiet od zaufanych producentów

Drukarki do etykiet samoprzylepnych i kodów kreskowych to sprzęty, które sprawdzą się zarówno w małej jak i dużej firmie. Przyda się wszędzie tam, gdzie drukuje się własne etykiety do oznaczania różnego rodzaju produktów i nie tylko. Przy wyborze takiego urządzenia dobrze postawić na drukarki etykiet cenionych producentów np. Dymo, Citizen, Zebra. Jeśli postawimy na markę, która oferuje urządzenia, do których użyto najwyższej jakości materiałów – możemy dłużej korzystać z drukarki etykiet.  Wybierając drukarkę etykiet od zaufanego producenta będziemy mogli szybciej i łatwiej znaleźć materiały eksploatacyjne potrzebne do jej działania. Dostępność tego typu produktów w tym przypadku powinna być bardzo dobra.

Do czego przydadzą się drukarki etykiet?

Zanim wybierzemy drukarkę etykiet, warto zastanowić się do czego właściwie jest nam potrzebna? Taka decyzja nie powinna być podjęta pochopnie. Dlatego czasami warto wybrać nieco droższy sprzęt, by służył przez dłuższy czas. Dobrze jest również wybrać drukarkę etykiet, do której produkty uzupełniające jak taśma czy tusz będą łatwo dostępne. Tak jak w przypadku tradycyjnych drukarek, cena i dostępność materiałów eksploatacyjnych są bardzo ważne i powinny być wzięte pod uwagę przy wyborze drukarki etykiet do firmy i nie tylko.

Drukarki etykiet mogą być dużymi sprzętami, lub bardziej kompaktowymi urządzeniami. W zależności od potrzeb mogą przydać się w różnych przedsiębiorstwach i nie tylko. Przenośne drukarki etykiet możesz z powodzeniem wykorzystywać również w domu. Przykładowo – do oznaczania słoików w spiżarni lub pudeł z zabawkami w pokoju dziecka.

 

Typy drukarek etykiet

Drukarka etykiet to sprzęt, który umożliwia szybki, łatwy druk etykiet, kodów kreskowych, przywieszek. Można je podzielić na: biurkowe, przenośne, przemysłowe, półprzemysłowe, kioskowe. Jeśli chodzi o technologie drukowanie, wyróżniamy:

- drukarki termiczne

- drukarki termotransferowe

- drukarki termosublimacyjne

- drukarki retransferowe

Każda z tych metod druku nieco się od siebie różni. Technologia termosublimacyjna polega na uzyskiwaniu obrazu przez sublimację stałych warstw farby nośnikowej folii za pomocą wysokiej temperatury. Podczas takiej reakcji chemicznej farba wnika w powierzchnię podłoża. W przypadku druku retransferowego o dużej trwałości, dochodzi do naniesienia projektu karty na folię transferową i następnie razem z warstwą zabezpieczającą naklejana jest na kartę.

 

Drukarka termiczna do etykiet czy termotransferowa?

Jaka jest różnica między drukarką termiczną do etykiet, a termotransferową? Pozornie podobne nazwy, kryją za sobą nieco inne urządzenia. Druk termotransferowy umożliwia tworzenie etykiet o dużej odporności na działanie światła, uszkodzenia mechaniczne czy temperaturę. Poprzez wykorzystanie taśmy – kalki termotransferowej, które odbija się na etykiecie – powstaje trwały wydruk zarówno w kolorze jak i w odcieniach szarości.

Nie zawsze jest konieczne otrzymanie bardzo trwałych etykiet i wtedy można postawić na drukarkę termiczną. Przyda się do paragonów, ponieważ tego typu urządzenie zazwyczaj drukuje w jednym kolorze. Termiczna głowina drukująca może pozostawić na powierzchni papieru ciemniejsze ślady, ale nie powinno być to problemem w przypadku paragonów.

 

Sposoby łączności w drukarkach etykiet

Jakie są sposoby drukowania etykiet z komputerów, smartfonów, tabletu? Tak naprawdę możliwości jest kilka. Do sposobów łączności w drukarkach etykiet zaliczamy Wi-Fi, USB, Bluetooth i Ethernet. Na rynku mamy również urządzenia przenośne samodzielnie drukujące etykiety, które wcześniej zostały zaprojektowane i przesłane do pamięci. Drukarki mobilne to duży komfort użytkowania, tym bardziej jeśli korzysta z niej więcej osób. Takie urządzenie jest łatwe w obsłudze i zazwyczaj posiada mało skomplikowany interfejs zrozumiały dla wszystkich korzystających.

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie