Wybierz filtr

Strona używa plików cookie w celu realizacji usług.

Więcej informacji: Polityka Cookies

  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Drukarki do etykiet i akcesoria

Etykiety do drukarek i akcesoria

 

Etykiety do drukarek są powszechnym artykułem w wyposażeniu każdego biura. Dzięki nim możemy lepiej opisać zawartość segregatorów, teczek, czy też pudeł archiwizacyjnych.
Pozwoli to nam utrzymać porządek w dokumentacji oraz znacznie ułatwi ich znalezienie.
 
Wśród przydatnych do nich akcesoriów możemy wyróżnić metkownicę. Ułatwi nam ona proces oznakowania oraz radykalnie skraca konieczny do tego czas. Wykorzystując przeznaczone do niej etykiety do metkownic, jesteśmy w stanie skutecznie oznaczyć interesujące nas przedmioty.
 

Etykiety samoprzylepne do drukarek - rozmiary i kształty


Etykiety samoprzylepne do drukarek są jednymi z najczęściej używanych do nich artykułów. Dzięki nim możemy w prosty sposób oznaczyć, a następnie opisać różne miejsca i przedmioty. Najczęściej używane są w obszarach handlowych, produkcyjnych czy też reklamowych. 
 
Etykiety samoprzylepne są trwałymi i praktycznymi nośnikami informacji, które z łatwością można umieścić w prawie każdym miejscu. Występują one w różnych rozmiarach oraz kształtach, a każdy z nich ma swoje specjalne zastosowanie. Przykładowo etykiety samoprzylepne okrągłe do drukarek są używane do tworzenia naklejek lub po prostu do znakowania słoików z przetworami. 


Samoprzylepne, termiczne, papierowe i inne - jakie etykiety do drukarki wybrać?


Na odpowiednim oznaczeniu produktów na półkach oraz w magazynach bazuje cały handel. W przypadku pełnego towarów magazynu ciężko jest w nim odnaleźć potrzebny nam produkt. Problem ten najbardziej dotyczy zwłaszcza branży sprzedaży wysyłkowej oraz szeroko rozumianego e-commerce. Sposobem na jego rozwiązanie jest użycie etykiet do drukarek, które skutecznie oznaczają opakowania oraz półki z produktami. 
 
Oprócz opisanych już wcześniej etykiet samoprzylepnych, na rynku występują różne ich rodzaje. Wszystkie z nich mają swoje specjalne właściwości oraz zastosowania, które je wyróżniają. Jednymi z nich są etykiety termiczne do drukarek, które wykonane są z wysokiej jakości papieru o wysokim stopniu białości. Dzięki temu zapewniają nam czytelne wydruki oraz mocno nasycone kolory, co czyni je idealnymi oznaczeniami, które wykorzystywane są w różnych branżach.
 
Jeżeli zastanawiacie się państwo, które z nich wybrać to bez wahania możemy polecić wam niezawodne etykiety dymo. Są to produkty pozwalające na przygotowanie trwałych i wytrzymałych wydruków, które zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta.
 

Kiedy przydadzą się etykiety do drukarek?


Etykiety do drukarek przydają się w szybszym znalezieniu potrzebnego towaru, informacji na temat jego ceny czy po prostu tego, co nas interesuje. Oprócz tego znajdą swoje zastosowanie w działaniach marketingowych, ponieważ możemy z nich stworzyć atrakcyjne nalepki z dowolną treścią reklamową. Bez wątpienia jest to prosty, a zarazem pomysłowy sposób na przyciągnięcie uwagi dostawców, kontrahentów czy też klientów. Takie etykiety samoprzylepne do drukarek możemy dowolnie naklejać na segregatory, treści reklamowe, a także wykorzystywać podczas akcji promocyjnych naszej firmy.
 
Idealnym miejscem do zaopatrzenia się we wszystkie potrzebne etykiety do drukarek oraz użyteczne do nich akcesoria jest hurtownia papiernicza Biurfan. Posiadamy w niej również szeroki zakres produktów, w którym na pewno znajdziecie interesujące was urządzenia biurowe.

arrow_downward