Wybierz filtr

Strona używa plików cookie w celu realizacji usług.

Więcej informacji: Polityka Cookies

  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Drukarki i etykiety Dymo

Drukarki Dymo - najlepsza jakość wydruku

 
Drukarki Dymo to podręczne urządzenia biurowe, które znane są ze swojej niezawodności oraz solidności. Ich lekka i kompaktowa konstrukcja czyni z nich doskonały produkt wszędzie tam, gdzie liczy się mobilność i szybkość działania. Drukarki firmy Dymo posiadają wiele różnych funkcji i możliwości, pozwalających na zaoszczędzenie czasu, np.: drukowanie kodów kreskowych, sprawdzanie adresów, oznaczanie przewodów i kabli, dobieranie kolorów, tworzenie oznaczeń dla zastosowań medycznych i w systemach bezpieczeństwa.  
 

Specjalistyczna drukarka Dymo do etykiet

 
Drukarki Dymo sprawdzą się w magazynach, serwerowniach, warsztatach czy halach produkcyjnych. Łatwość użycia i samowystarczalność to wielkie atuty tych urządzeń. Wzór etykiety przechowywany jest w pamięci urządzenia i w zależności od modelu, może być również  modyfikowany.
 
Drukarki wielofunkcyjne firmy Dymo przydadzą się również w dużych biurach i archiwach, gdzie konieczność pracy z dużą ilością dokumentów wymaga odpowiedniego oznaczenia.
 
Taśmy do drukarek Dymo pozwalają na przygotowanie trwałych i wytrzymałych wydruków dla wymagających klientów. Materiały eksploatacyjne do drukarek Dymo posiadają różne rozmiary, dopasowane do naszych potrzeb. Do wydruku może także dobrać odpowiedni kolor etykiet, co ułatwi późniejszą identyfikację oznaczonego produktu bądź ich grupy.
 

Jak dobrać etykiety Dymo do drukarki?


Marka Dymo oferuje nam różne rodzaje etykiet - jedne są wykonane z wodoodpornego polipropylenu, drugie z termicznego białego papieru, a jeszcze inne są przeznaczone tylko do druku laserowego. Każda z nich posiada jakąś specjalną właściwość, która będzie użyteczna w wykonywaniu różnego typu oznaczeń. 

Wybierając Etykiety Dymo powinniśmy przede wszystkim ustalić, do czego będziemy ich używać. Kolejno należy wybrać odpowiedni rozmiar oraz kształt. Oprócz tego należy również zwrócić uwagę na to, czy mamy odpowiednią do tego drukarkę. Jeśli pod uwagę weźmiemy wszystkie te czynniki, to na pewno znajdziemy idealną dla nas etykietę.   

Etykiety do drukarki Dymo oraz inne urządzenia biurowe znajdziecie państwo w ofercie naszej hurtowni. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nią oraz wyboru potrzebnych wam akcesoriów.
arrow_downward