Wybierz filtr

Strona używa plików cookie w celu realizacji usług.

Więcej informacji: Polityka Cookies

  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Drukarki wielofunkcyjne

Jakie drukarki wielofunkcyjne polecamy?


Drukarki wielofunkcyjne stają się coraz bardziej popularne, ponieważ oferują świetny stosunek jakości do ceny. Niezależnie od tego, czy szukasz prostej drukarki wielofunkcyjnej do wydrukowania kilku stron, czy takiej, która oferuje szeroki wachlarz funkcji. Na rynku obecnie dostępne jest wiele drukarek wielofunkcyjnych, więc nie powinieneś mieć żadnych problemów ze znalezieniem odpowiedniej dla siebie. 

Istnieje również wiele różnych przydatnych do niej akcesoriów. Na pewno warto wyposażyć się w papier biurowy, który jest odpowiednim materiałem do wykonywania wydruków. Innym ciekawym elementem wyposażenia będzie folia samoprzylepna do drukarki, która pozwala nam na tworzenie przeróżnych oznaczeń. Dzięki dobrej przylepności folii możemy z łatwością przytwierdzić je do wybranej przez nas powierzchni. 

Innymi służącymi do tego artykułami są etykiety do drukarki. Oba ze wspomnianych wcześniej akcesoriów przydają się głównie w obszarach handlowych i magazynowych, gdzie odpowiedni system przepływu informacji oraz umieszczone oznaczenia na produktach, półkach lub sektorach ułatwiają znacznie pracę.
 

Drukarki wielofunkcyjne - jaką kupić do domu lub biura? 


Drukarki wielofunkcyjne to świetna inwestycja dla firm oraz użytkowników domowych. Drukowanie, kopiowanie, skanowanie i faksowanie to tylko niektóre z funkcji, jakie mogą wykonywać te urządzenia biurowe. Większość drukarek wielofunkcyjnych posiada funkcję drukowania z Internetu, co czyni je ważnym narzędziem dla użytkowników, którzy muszą szybko i łatwo wydrukować dokumenty oraz zdjęcia.
 

Jak wybrać tanią i dobrą drukarkę wielofunkcyjną?


Wybierając tanie drukarki wielofunkcyjne, warto wziąć pod uwagę kilka istotnych kwestii. Jednak pierwszym pytaniem, który każdy przyszły nabywca powinien sobie zadać przed zakupem to „Do czego są drukarki wielofunkcyjne?”. Oprócz takich pytań warto zadać sobie (oraz osobie sprzedającej produkt) pytanie "jaka drukarka wielofunkcyjna jest najtańsza w eksploatacji?". My ze swojej strony możemy wam podpowiedzieć, na co powinniście zwrócić uwagę podczas jej wyboru.

Po pierwsze należy zwrócić uwagę na jakość druku. Ważne jest to w przypadku drukowania dokumentów, ponieważ jakość wydruku nie odgrywa tak istotnej roli, jak w przypadku drukowania np. zdjęć.

Kolejną rzeczą jest intuicyjna obsługa – np. w biurze, szczególnie przy dynamicznie zmieniającym się kadrze, łatwość obsługi jest bardzo istotnym kryterium. Pozwala to zaoszczędzić czas, który byśmy poświęcili na dodatkowe szkolenia z obsługi drukarki biurowej

Jedną z ważniejszych kwestii jest jej wielofunkcyjność. Wbudowany skaner umożliwia przenoszenie dokumentów do postaci cyfrowej, natomiast kopiarka przyda się, gdy najdzie potrzeba stworzenia wielu kopii tego samego dokumentu.

Kluczowa jest też oczywiście cena, ponieważ producenci zaciekle walczą o klienta, oferując drukarki wielofunkcyjne w zaskakująco niskich cenach. Jednak koszt jej zakupu to nie jedyny koszt, jaki poniesiemy. Cena zakupu drukarki wielofunkcyjnej w przypadku tanich modeli to tylko niewielki procent kosztów jej użytkowania. Przed zakupem warto zwrócić uwagę przede wszystkim na koszt nowych wkładów i ich wydajność.
 

Drukarka wielofunkcyjna - laserowa czy atramentowa?


Laserowe lub atramentowe drukarki wielofunkcyjne to dwa główne typy tych urządzeń, dostępnych obecnie na rynku. Technologia atramentowa wykorzystuje małe wkłady zawierające atramenty pigmentowe oraz tonery.

Ceny materiałów eksploatacyjnych do tego typu drukarki wielofunkcyjnej potrafią zadziwić. W niektórych modelach jesteśmy zmuszeni do wykorzystać tusze oryginalne do drukarek, co jest kosztownym rozwiązaniem. Całe szczęście mamy tańszą alternatywę, którą są tusze zamienniki. Nie odbiegają one jakością co do oryginałów oraz są kompatybilne z większością modeli. Niestety muszą być one często wymieniane, ponieważ tracą kolor w miarę użytkowania.
 

Co potrafią najlepsze drukarki wielofunkcyjne?


Drukarki wielofunkcyjne stały się powszechnym widokiem w domach i biurach. Służą do drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania dokumentów. Niektóre z najlepszych drukarek wielofunkcyjnych możemy bezpośrednio podłączyć do swojej sieci, co umożliwi nam bardziej komfortowe przesyłanie do nich potrzebnych danych.

Te oraz inne drukarki wielofunkcyjne znajdziecie państwo w ofercie naszej firmy. Posiadamy w niej, przeróżne artykuły papiernicze, takie jak papier komputerowy, który jest bez wątpienia niezbędny w korzystaniu z drukarki wielofunkcyjnej

arrow_downward