Wybierz filtr
  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Drukarki wielofunkcyjne

Jakie drukarki wielofunkcyjne polecamy?


Drukarki wielofunkcyjne stają się coraz bardziej popularne, ponieważ oferują świetny stosunek jakości do ceny. Niezależnie od tego, czy szukasz prostej drukarki wielofunkcyjnej do wydrukowania kilku stron, czy takiej, która oferuje szeroki wachlarz funkcji. Na rynku obecnie dostępne jest wiele drukarek wielofunkcyjnych, więc nie powinieneś mieć żadnych problemów ze znalezieniem odpowiedniej dla siebie. 

Istnieje również wiele różnych przydatnych do niej akcesoriów. Na pewno warto wyposażyć się w 
papier biurowy, który jest odpowiednim materiałem do wykonywania wydruków. Innym ciekawym elementem wyposażenia będzie folia samoprzylepna do drukarki, która pozwala nam na tworzenie przeróżnych oznaczeń. Dzięki dobrej przylepności folii możemy z łatwością przytwierdzić je do wybranej przez nas powierzchni. 

Innymi służącymi do tego artykułami są 
etykiety do drukarki. Oba ze wspomnianych wcześniej akcesoriów przydają się głównie w obszarach handlowych i magazynowych, gdzie odpowiedni system przepływu informacji oraz umieszczone oznaczenia na produktach, półkach lub sektorach ułatwiają znacznie pracę.
 

Drukarki wielofunkcyjne - jaką kupić do domu lub biura? 


Drukarki wielofunkcyjne to świetna inwestycja dla firm oraz użytkowników domowych. Drukowanie, kopiowanie, skanowanie i faksowanie to tylko niektóre z funkcji, jakie mogą wykonywać te 
urządzenia biurowe. Większość drukarek wielofunkcyjnych posiada funkcję drukowania z Internetu, co czyni je ważnym narzędziem dla użytkowników, którzy muszą szybko i łatwo wydrukować dokumenty oraz zdjęcia.
 

Jak wybrać tanią i dobrą drukarkę wielofunkcyjną?


Wybierając tanie drukarki wielofunkcyjne, warto wziąć pod uwagę kilka istotnych kwestii. Jednak pierwszym pytaniem, który każdy przyszły nabywca powinien sobie zadać przed zakupem to „Do czego są drukarki wielofunkcyjne?”. Oprócz takich pytań warto zadać sobie (oraz osobie sprzedającej produkt) pytanie "jaka drukarka wielofunkcyjna jest najtańsza w eksploatacji?". My ze swojej strony możemy wam podpowiedzieć, na co powinniście zwrócić uwagę podczas jej wyboru.

Po pierwsze należy zwrócić uwagę na jakość druku. Ważne jest to w przypadku drukowania dokumentów, ponieważ jakość wydruku nie odgrywa tak istotnej roli, jak w przypadku drukowania np. zdjęć.

Kolejną rzeczą jest intuicyjna obsługa – np. w biurze, szczególnie przy dynamicznie zmieniającym się kadrze, łatwość obsługi jest bardzo istotnym kryterium. Pozwala to zaoszczędzić czas, który byśmy poświęcili na dodatkowe szkolenia z obsługi drukarki biurowej

Jedną z ważniejszych kwestii jest jej wielofunkcyjność. Wbudowany skaner umożliwia przenoszenie dokumentów do postaci cyfrowej, natomiast kopiarka przyda się, gdy najdzie potrzeba stworzenia wielu kopii tego samego dokumentu.

Kluczowa jest też oczywiście cena, ponieważ producenci zaciekle walczą o klienta, oferując drukarki wielofunkcyjne w zaskakująco niskich cenach. Jednak koszt jej zakupu to nie jedyny koszt, jaki poniesiemy. Cena zakupu drukarki wielofunkcyjnej w przypadku tanich modeli to tylko niewielki procent kosztów jej użytkowania. Przed zakupem warto zwrócić uwagę przede wszystkim na koszt nowych wkładów i ich wydajność.
 

Drukarka wielofunkcyjna - laserowa czy atramentowa?


Laserowe lub atramentowe drukarki wielofunkcyjne to dwa główne typy tych urządzeń, dostępnych obecnie na rynku. Technologia atramentowa wykorzystuje małe wkłady zawierające atramenty pigmentowe oraz tonery.

Ceny materiałów eksploatacyjnych do tego typu drukarki wielofunkcyjnej potrafią zadziwić. W niektórych modelach jesteśmy zmuszeni do wykorzystać 
tusze oryginalne do drukarek, co jest kosztownym rozwiązaniem. Całe szczęście mamy tańszą alternatywę, którą są tusze zamienniki. Nie odbiegają one jakością co do oryginałów oraz są kompatybilne z większością modeli. Niestety muszą być one często wymieniane, ponieważ tracą kolor w miarę użytkowania.
 

Co potrafią najlepsze drukarki wielofunkcyjne?


Drukarki wielofunkcyjne stały się powszechnym widokiem w domach i biurach. Służą do drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania dokumentów. Niektóre z najlepszych drukarek wielofunkcyjnych możemy bezpośrednio podłączyć do swojej sieci, co umożliwi nam bardziej komfortowe przesyłanie do nich potrzebnych danych.

Te oraz inne drukarki wielofunkcyjne znajdziecie państwo w ofercie naszej firmy. Posiadamy w niej, przeróżne 
artykuły papiernicze, takie jak papier komputerowy, który jest bez wątpienia niezbędny w korzystaniu z drukarki wielofunkcyjnej

Jak działa urządzenie wielofunkcyjne? Co to jest urządzenie wielofunkcyjne?

 

Urządzenie wielofunkcyjne to sprzęt będący najczęściej połączeniem drukarki, kserokopiarki, skanera oraz faksu. Jak można się domyśleć to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ wszystkie funkcje znajdują się w jednym sprzęcie.

Początkowo urządzenia wielofunkcyjne wykorzystywane były w miejscach pracy, po 2000 roku stały się popularne również w domach prywatnych. Wpłynęła na to cena, która była atrakcyjna, a co za tym idzie sprzęt bardziej osiągalny. Czym takie urządzenie różni się od drukarki? W jej przypadku w grę wchodzi tylko drukowanie plików, nie możemy nic zeskanować, skopiować, czy wysłać faksem. Jeśli mamy do czynienia z urządzeniem wielofunkcyjnym, wszystkie te zadania są możliwe do wykonania. To zdecydowanie ułatwia pracę w biurze.

Dobre biurowe urządzenia wielofunkcyjne mogą szybko i sprawnie kopiować, skanować i drukować dokumenty i nie tylko. Dlatego trudno wyobrazić sobie miejsce pracy bez tego typu sprzętu. Producenci wprowadzają coraz to nowe modele, czasami trudno zdecydować się na konkretny. Warto więc zastanowić się na czym najbardziej nam zależy? Niska cena, czy najwyższa jakość? W dzisiejszych czasach można połączyć te dwie cechy i wybrać urządzenie wielofunkcyjne, które spełni nasze wymagania.

Urządzenia wielofunkcyjne – niezbędne w domu i w biurze

 

Urządzenia wielofunkcyjne potrzebne są zarówno w domu jak i w biurze. W każdym z tych miejsc zdarzają się sytuacje, że musimy coś wydrukować lub zeskanować.  Trzeba jednak przyznać, że w miejscu pracy sprawdzi się inny sprzęt niż w warunkach domowych. Dobrze więc zastanowić się zanim wybierzemy model idealny dla nas.

W pracy biurowej warto postawić na sprzęt, który sprawdzi się przy intensywnym użytkowaniu. Drukarka wielofunkcyjna atramentowa o odpowiednich parametrach z pewnością poradzi sobie z takim zdaniem. Duże urządzenie z pokaźnymi tonerami umożliwi drukowanie tysiąca stron pomiędzy wymianą tuszu. Drukarki wielofunkcyjne laserowe również poleca się do intensywnej pracy. Jeśli potrzebujesz drukować lub kopiować dokumenty w dużej ilości – taki wydajny sprzęt będzie świetnym rozwiązaniem. Drukarka wielofunkcyjna laserowa jest stosunkowo tania w eksploatacji, a w porównaniu do atramentowej – tylko niewiele droższa.

Tanie drukarki wielofunkcyjne doskonale sprawdzą się w warunkach domowych, ponieważ zazwyczaj nie korzysta się z nich tak często jak w biurze. W tym przypadku zazwyczaj poleca się drukarki atramentowe, które można znaleźć w atrakcyjnej cenie.

Na jakie parametry zwrócić uwagę przy zakupie urządzenia wielofunkcyjnego?

Zakup urządzenia wielofunkcyjnego może wydawać się prosty. Rzeczywistość, w której mamy na rynku szereg różnego rodzaju sprzętu sprawia, że nie jest to taki prosty wybór. Ale jakie parametry należy wziąć pod uwagę przy zakupie takiego urządzenia ?

Bez względu na to, czy sprzęt wielofunkcyjny jest nam potrzebny w domu, czy w biurze powinniśmy wziąć pod uwagę kilka rzeczy. Koszt drukarki, cena materiałów eksploatacyjnych, jakość wydruków, szybkość pracy – to wszystko jest bardzo ważne i przekłada się na zadowolenie z produktu.

Warto również zastanowić się jakiej wielkości może być nasza drukarka wielofunkcyjna. Duże sprzęty lepiej sprawdzą się w biurze, gdzie zazwyczaj jest przeznaczone dla niej odpowiednie miejsce. W domu często trudno ustawić takie wielkie urządzenie biurowe. Poza tym, zazwyczaj nie jest nam potrzebne, jeśli codziennie nie drukujemy setki dokumentów.

Do biura potrzebne są sprzęty wydajne i jak najszybsze. Jeśli drukujemy jedynie tekst – sprawdzi się drukarka laserowa wielofunkcyjna. Nie wymaga uzupełniania tuszy, a do tego działa szybko i sprawnie.

Gdzie natomiast sprawdzi się urządzenie wielofunkcyjne A3? Wszędzie tam, gdzie potrzebujesz szybko przygotować ogłoszenia lub dyplomy. Drukarka wielofunkcyjna A3 z pewnością znajdzie zastosowanie w szkołach i na uczelniach oraz w biurach projektowych. Pomysły stworzone na komputerze można z łatwością umieścić na kartce co pozwala lepiej zobrazować gotowy projekt.

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie