Etykiety samoprzylepne

ETYKIETY SAMOPRZYLEPNE - CO TO?


Etykiety samoprzylepne to produkt, który przydaje się o wiele częściej, niż może się wydawać. Przeważnie kojarzone są ze wszelkimi znakami zakazu lub ostrzegawczymi w różnych szkodliwych (bądź mogących zaszkodzić) miejscach, które takiego oznaczenia faktycznie wymagają.

Etykiety samoprzylepne jednakże mogą także usprawnić pracę tak w biurze, jak i w zakładach, na przykład gastronomicznych. Zastosowanie na pewno znajdą również w ekosystemie domu.

Uniwersalność etykiet samoprzylepnych na pewno wspomaga wielka rozpiętość rozmiarów. To dzięki niej można je wykorzystać w tak wielu różnych od siebie miejscach. Niejednokrotnie znajdziemy je tak w komunikacji miejskiej, jak i w urzędzie, czy restauracji. Trwały klej pozwala nie martwić się tym, że dane oznaczenie odpadnie. Dzięki etykietom samoprzylepnym z łatwością można posortować i zorganizować faktury znajdujące się w segregatorach. W nich z kolei dodatkowo wspomóc się można przekładkami, przez co wszystkie osoby lubujące się w harmonii będą  w siódmym niebie. Usprawni to również tak pracę kolejnych pracowników, jak i sam proces przyuczania ich w nowym miejscu pracy.

Zdecydowanym plusem etykiet samoprzylepnych jest to, iż nie trzeba do nich dokupować specjalnych urządzeń. Proces nadruku, jak i sposoby wykorzystania ich zarówno w życiu codziennym, jak i zawodowym jest umieszczone poniżej.
 

JAKA DRUKARKA DO ETYKIET SAMOPRZYLEPNYCH?


Warto podkreślić, iż istnieje kilka rodzajów takowych drukarek. Przede wszystkim rozdziela się je ze względu na wielkość etykiet samoprzylepnych. Takimi bowiem są również metki, które raczej kojarzy każdy, kto choć raz był w lokalnym sklepie spożywczym. Metkownice do etykiet to specjalne urządzenie dedykowane najmniejszym z “naklejek”. Specjalna konstrukcja w bardzo szybki sposób nabija cenę na papier, a następnie przyciska etykietę samoprzylepną do całej powierzchni. Warto podkreślić, iż jest to produkt półautomatyczny, co oznacza, że po wykonaniu zadania jest gotowe do następnego.

Osobną kwestią są etykiety Dymo, które wymagają specjalistycznego sprzętu. Wzór etykiety zachowywany jest w pamięci urządzenia, co sprawia, że znakomicie sprawdza się ono w takich miejscach, jak magazyny, czy hale produkcyjne. Wydruki są trwałe i wytrzymałe, dzięki czemu sprawdzają się w różnych warunkach fizycznych, jednocześnie zachowując wysoką jakość.

Co jednak najciekawsze, etykiety samoprzylepne a4 nie potrzebują żadnego dedykowanego sprzętu. Do naniesienia danych, które chcemy, aby znalazły się na oznaczeniu wystarczy najzwyklejsza drukarka na tusz lub toner. Naturalnie, użyć można także urządzeń laserowych, które są o wiele szybsze od tradycyjnych, atramentowych.
 

JAK DRUKOWAĆ ETYKIETY SAMOPRZYLEPNE?


Zazwyczaj osoby dedykowane obsłudze urządzenia biurowe, jak drukarki wielofunkcyjne, czy drukarki do etykiet z łatwością wykonują kolejne zlecane przez wymagania nadruki. Inaczej sprawa ma się dla wszystkich tych, którzy z etykiet samoprzylepnych korzystają w domu.

Nie jest to jednak skomplikowane jak fizyka kwantowa. Niektórzy producenci, jak Avery Zweckform udostępniają swoim klientom darmowe oprogramowanie z szablonami, które można pobrać z ich strony internetowej. Ta niemiecka firma słynie z wielu wzorów etykiet samoprzylepnych, które oprócz swej naturalnej funkcjonalności cieszą oko wzorami.

W środowisku domowym pozwoli to na oddzielenie przetworów, zwłaszcza tych, które mają ten sam składnik główny. Niech ogórki kiszone odznaczają się kwadratem, a korniszony kółkami.

Sam proces drukowania etykiet samoprzylepnych nie odbiega niczym innym od zwykłego działania z takim urządzeniem. Po uruchomieniu sprzętu kartkę wkładamy tak, aby nadruk odbywał się na stronie z etykietami. Następnie, zakładając, że mamy włączony plik ze wzorem, który chcemy nanieść, wybieramy na komputerze opcję “Drukuj”. Drukarka wykonuje całą pracę, a po kilku sekundach można się cieszyć efektem końcowym. Warto też podkreślić, że każdy, kto posiada wbudowany skaner, a na etykiety samoprzylepne chce nanieść jedynie tradycyjny, czarny napis o tej samej treści, może po prostu wybrać opcję ksero. W ten sposób zaoszczędzi się dodatkowo trochę czasu.
 

GDZIE KUPIĆ ETYKIETY SAMOPRZYLEPNE?


Hurtownia artykułów biurowych Biurfan prowadzi sprzedaż nie tylko papieru ksero, długopisów, czy niszczarek, lecz także etykiet samoprzylepnych. Wieloletnie doświadczenie na rynku i znajomość potrzeb i wymagań kupujących wyróżnia Biurfan na tle innych sprzedających. Współpraca prowadzona jest z producentami, którzy cieszą się zaufaniem ze względu na jakość wytwarzanych produktów. Są to między innymi wspomniane wcześniej Avery Zweckform, ale również Grand, Emerson, oraz Galeria Papieru.

Etykiety samoprzylepne dostępne są w różnych wzorach i rozmiarach. Zastosowanie znajdą w pracy z dziećmi (naklejki z buźkami), do oznaczania wyposażenia biura, ale również w przestrzeni artystów posługujących się nie tylko farbami, czy markerami olejowymi, lecz także markerami kredowymi. Specjalne samoprzylepne etykiety kredowe dodadzą szyku i zainteresują każde oko.

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie