Wybierz filtr

Strona używa plików cookie w celu realizacji usług.

Więcej informacji: Polityka Cookies

  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Flamastry

Flamastry dla dzieci


Flamastry dla dzieci - obok mazaków, długopisów, kredek i ołówków są jednymi z popularniejszych przyborów do pisania. Za ich pomocą nasze pociechy będą w stanie stworzyć kolorowe rysunki oraz zaznaczyć w swoich zeszytach ważne fragmenty tekstu. Flamastry do szkoły doskonale spełniają swoją rolę - kolory są dużo intensywniejsze od długopisów czy kredek, a co za tym idzie - trwalsze. 
 

Czy flamastry dla małych dzieci są bezpieczne?


Każdy rodzic, wybierając te artykuły szkolne zadawał sobie pytanie - czy są one bezpieczne dla mojego dziecka? Warto wtedy przyjrzeć się ich opakowaniu, ponieważ większość z flamastrów dla dzieci posiada specjalne oznaczenia informujące o rekomendowanym wieku, jaki powinien mieć użytkownik. Te pisaki do szkoły są do nich przystosowane poprzez specjalne zmiany w budowie w postaci np. zaokrąglonych i szerokich końcówek.

Jednak pamiętajmy, że zawsze warto edukować rodziców na temat potencjalnych zagrożeń dla zdrowia związanych z używaniem flamastrów dla małych dzieci. Takie działanie na pewno poprawi poziom świadomości ich rodziców, co w rezultacie pomoże im ochronić je przed ewentualnymi urazami. 
 

Flamastry dla malucha - rodzaje


Dzięki różnokolorowym flamastrom dla dzieci możemy tworzyć piękne prace, laurki, podziękowania, kartki okolicznościowe, a nawet udekorować własne zeszyty. Te przybory do pisania dla ucznia będą niezawodne na lekcjach plastyki, dlatego warto mieć ich zapas w szkolnym piórniku. Flamastry dla dzieci są uwielbiane nie tylko przez je same, ale też ich rodziców.

W szerokiej ofercie sklepów internetowych i stacjonarnych występują różne rodzaje flamastrów dla dzieci.

Wśród nich możemy wyróżnić flamastry zmywalne dla dzieci, których wkład posiada specjalny tusz, który jest znacznie łatwiej od innych, usunąć z niechcianych powierzchni.
Dodatkowo do wykonania tego zadania nie jest nam potrzebna, żadna specjalna gumka, tak jak to ma się w przypadku ołówka do szkoły.

Oprócz nich warto również wspomnieć co nieco o flamastrach wodnych dla dzieci. Są one przystosowane do pracy na wielu różnych powierzchniach takich jak: płótno, drewno, szkło, a także metal. Zawdzięczają to farbie akrylowej na bazie wody, która doskonale nadaje się do stosowania na tych płaszczyznach.
 

Dobre flamastry dla dzieci - które wybrać?


Dobre flamastry dla dzieci to świetne narzędzia pomagające im w pisaniu i rysowaniu. Ponadto świetnie nadają się do zachęcania ich do kreatywnej i pomysłowej zabawy. Jednak rodzice często mają pytania dotyczące tego, które flamastry dla dzieci mają kupić i które z nich będą najlepsze. Niestety nie da się jednoznacznie tego określić, a wynika to z tego względu, że wszystkie z nich mają swoje specjalne właściwości, co z kolei powoduje różne ich zastosowania. 

Jednymi z nich będą zakreślacze szkolne - jak można wywnioskować z nazwy za ich pomocą, dzieci mogą w prosty sposób wykonywać różne zakreślenia oraz skreślenia. Tak jak inne flamastry dla dzieci występują one w wielu wariantach kolorów, co skutecznie wyróżnia podkreślone przez nie części tekstu. Używanie ich nie jest skomplikowane, dlatego nie sprawi żadnego problemu ich użytkownikowi.

W celu zachowania porządku w przechowywaniu flamastrów dla dzieci możemy dodatkowo wyposażyć się w przystosowany do tego artykuł. Będzie nim organizer na biurko dla dziecka, który zapewnia im komfortowy i bardziej przyjemny dostęp niż dołączone do flamastrów dla dzieci opakowanie.
 

Zestaw flamastrów dla dzieci - bogata oferta Biurfan! 


Najlepszym miejscem do szukania flamastrów dla dzieci jest nasza hurtownia artykułów szkolnych Biurfan. Znajdziecie u nas państwo wszystkie przedmioty przydatne w edukacji waszych najmłodszych. W naszej ofercie posiadamy najprostsze rzeczy takie jak linijka szkolna, czy też tusz do długopisu. A także te bardziej powszechne i jednocześnie niezbędne kredki szkolne

arrow_downward