Wybierz filtr
  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Flamastry i mazaki

Co to są flamastry i czym różnią się od mazaków?


Flamastry i mazaki - obok kredek, ołówków, długopisów i piór są najbardziej popularnymi i najczęściej używanymi artykułami piśmienniczymi w szkole, ale także w biurze. Dzięki tym przedmiotom dzieci mogą wykonać piękne prace, laurki, obrazki na konkurs plastyczny.

Zarówno flamastry, jak i mazaki do kolorowania są bardziej trwałe od tradycyjnych kredek oraz mają intensywniejsze barwy, za co kochają je dzieci. To właśnie dzięki nim powstają piękne obrazki!

Możemy także wybierać wśród szerokiej gamy kolorów - od tych najjaśniejszych po głębokie brązy i czernie. Flamastry mają to do siebie, że nie można ich zmyć z kartki papieru. W porównaniu do kredek wszelkiego rodzaju, nie da się ich również rozmazać celem cieniowania.

Co ciekawe, nie ma najmniejszej różnicy w nazewnictwie czegoś mazakiem, czy flamastrem. Ogólnie panuje podział, według którego tymi dwoma słowami oraz słowem pisak określa się przedmiot piszący linią o grubości do czterech milimetrów.
 

Mazaki i flamastry - szeroki wybór


Nie od dziś wiadomo, że najmłodsi wręcz uwielbiają prace artystyczne. Same artykuły papiernicze do tego nie wystarczą, bo choć trzeba mieć podkład, to przede wszystkim trzeba mieć czym tworzyć! A dzięki coraz to nowym technikom produkcyjnym, rynek poszerzył się o wiele artykułów.

Stąd też wszyscy fani minimalizmu i ekonomii w artykułach szkolnych wprost zachwycą się flamastrami dwustronnymi. Wybierając jedno opakowanie liczące przykładowo 10 sztuk, otrzymujecie aż 20 kolorów! Nie ma też co ukrywać, że jest to wygodne dla najmłodszych. Trzymając jeden flamaster dla dzieci, mogą w jedną chwilę zmienić kolor linii.

Innowacyjnym rozwiązaniem dla tych pociech, które potrzebują coraz nowszych twórczych artykułów są flamastry dmuchane. Najmłodsi nie muszą kombinować mieszając flamastry z kredkami pastelowymi, czy innymi, na jednym obrazku. Dzięki flamastrom dmuchanym wykonają chmurkę, której intensywność zależy od nich samych.
 

Jakie flamastry dla dzieci do szkoły?


Najczęściej wybierane są flamastry Astra - to jeden z najpopularniejszych producentów, który doceniany jest przez wszystkich klientów. Jakość wykonania, mnogość modeli i kolorów… wszystko to wpływa na decyzję kupujących, a przez to rozwój samej firmy.

Flamastry szkolne, jakie należy zakupić przed początkiem roku szkolnego przeważnie określane są przez samą placówkę. Oczywiście niektórzy rodzice zawczasu sami podejmą decyzję i nie ma w tym nic złego. Przecież kolorowe flamastry przydadzą się w domu na pochmurne dni!

Na pewno unikać trzeba mazaków alkoholowych. Nawet grube mazaki mogą wypaść z rąk najmłodszych i pobrudzić ubranie. O ile użyte nie zostały zmywalne mazaki dla dzieci, to mogą być kłopoty ze zmyciem. W przypadku tuszu opartego na alkoholu liczy się przede wszystkim szybkie działanie - musicie wetrzeć kwasek cytrynowy, płyn do odkażania, trochę sody oczyszczonej i wrzucić do prania. Kolorowe mazaki drugiego rodzaju zejdą po użyciu ciepłej wody i mydła. Tak samo należy też potraktować skórę
 

Gdzie kupić najlepsze flamastry do rysowania?


Szeroki wybór towarów w hurtowni artykułów biurowych Biurfan to nie tylko artykuły biurowe, lecz także flamastry artystyczne i mazaki dla dzieci! Od wielu lat uzupełniamy szkolne plecaki i tornistry przed pierwszym września, a do tego zapewniamy godziny rozrywki z kreatywnymi produktami.

Do zapoznania się z asortymentem zachęcamy również wszystkich tych dorosłych, którzy szukają wypełnienia czasu. Własnoręcznie namalowane obrazy profesjonalnymi mazakami to zarówno dobry sposób na odstresowanie, jak i ekspresyjne wyrażenie siebie. Kolorować może każdy, a dzięki najlepszym flamastrom dostępnym w ofercie hurtowni artykułów biurowych Biurfan wszystko otrzymacie nawet w 24 godziny!

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie