Wybierz filtr
  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Folie do drukarek

FOLIE DO DRUKAREK LASEROWYCH I ATRAMENTOWYCH


Folia samoprzylepna do drukarek znajduje swoje zastosowanie w domu, w firmie czy w przemyśle. Posłużą jako etykiety na przyprawy, butelki, słoiki czy pudełka, a także do opisywania albumów, zeszytów czy zdjęć. W firmie znajdą zastosowanie w oznaczaniu szafek, drzwi, segregatorów czy pudeł. W przemyśle w zależności od branży - w kosmetycznej jako naklejki na opakowania produktów lub butelek, w motoryzacyjnej - do oznaczania części, podzespołów.

Folie do drukarek świetnie sprawdzają się także na magazynach - oznaczają regały, półki, adresy. W każdej branży mogą posłużyć jako etykiety cenowe, metki czy zawieszki, a także jako naklejki na witryny sklepowe.

Można je także wykorzystać do celów prywatnych - dla kolekcjonerów i pasjonatów mogą służyć jako element zabezpieczający ich naklejki czy karty, dla najmłodszych zaś jako naklejki za dobre sprawowanie w gabinecie stomatologicznym czy lekarskim, a także jako naklejki ozdobne na święta czy urodziny. Są przeznaczone właściwie dla każdego i na każdą okazję.
 

FOLIE PRZEZROCZYSTE SAMOPRZYLEPNE


Folie samoprzylepne to znakomite rozwiązanie dla wszystkich klientów, którzy poszukują czegoś trwalszego od etykiet papierowych. Pozwalają one na drukowanie w dowolnej drukarce wielofunkcyjnej znaków i szyldów, które może przykleić do dowolnej powierzchni. Do tego wystarczy usunąć ochronny podkład i umieścić w wybranym miejscu.

Folie samoprzylepne nadają się przede wszystkim do drukarek atramentowych lub laserowych. Nie ma co martwic się o problemy wynikające z wkładu do sprzętu drukującego. Specjalna struktura produktu zapobiega rozlewaniu się na powierzchni atramentu, a ten zasycha, gdy tylko zetknie się z arkuszem.

Łatwość, z jaką folie samoprzylepne do drukarek przywierają do szkła, czy innych tworzyw sztucznych wyróżnia ją na tle produktów. Klienci chwalą sobie możliwość zastosowania ich tak w kwestii informacji, jak i znaków ostrzegawczych, czy zakazu. W przypadku powierzchni przezroczystych, jak szklane drzwi nie trzeba psuć estetyki zwykłymi naklejkami.
 

FOLIE DO DRUKU - NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ PODCZAS ZAKUPU?


Jak w przypadku innych produktów, warto zwrócić uwagę na specyfikacje folii samoprzylepnej. Są one zmienne w zależności od producenta, a niektóre z cech specjalnych mogą zaważyć na decyzji ostatecznej.

Nie każdy posiada wystarczające umiejętności, by już za pierwszym razem przykleić równo swój druk. Niektóre z folii samoprzylepnych nie zasychają już przy zetknięciu z powierzchnią. Daje to możliwość odklejenia po krótkim czasie arkusza i poprawienie miejsca. Warto jednak zacząć od oznaczenia miejsca szkolnym sposobem z wykorzystaniem artykułów kreślarskich, jak linijkaołówek. Dzięki temu zachowa się kąt prosty względem krawędzi.

Wszędzie tam, gdzie folia samoprzylepna a4 ma być wykorzystana do oznaczania półek, czy pomieszczeń dedykowanym jednostkom, czy produktom, dobrze jest zwrócić uwagę na łatwość rozcinania. Na tę wpływa siatka znajdująca się na tyle arkusza. Dzięki niej zachowa się profesjonalizm po przycięciu nożyczkami prostej linii.

Innymi cechami, którymi są istotne również wśród artykułów papierniczych, jest grubość arkusza i jego format. O ile druga z kwestii definiuje to, jak wielki (bądź niewielki) będzie wydruk, tak w przypadku pierwszej z nich ma to przełożenie na obchodzenie się z folią samoprzylepną.
 

FOLIE DO NADRUKU - SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ!


Hurtownia artykułów biurowych Biurfan na rynku biurowo-papierniczym istnieje już od wielu lat. Zebrane doświadczenie pozwala nie tylko dobierać produkty i producentów z najlepszym stosunkiem ceny do jakości, lecz także wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów. Wśród firm i marek współpracujących można znaleźć takich wytwórców, jak na przykład Argo, czy Avery Zweckform.

Biurfan zdaje sobie sprawę z tego, iż biuro to nie tylko krzesła i fotele, przyborniki, czy papier ksero. To przede wszystkim pracownicy, którzy dbają o nierzadko kilkunastu klientów na raz, spędzając wiele godzin przed biurkiem z krótkimi przerwami. Do nich, ale również do każdego, kto ceni sobie ergonomię w pracy z domu hurtownia artykułów biurowych kieruje ofertę produktów zapobiegających bólom karku, nadgarstków, czy też pleców i nóg.
arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie