Wybierz filtr
  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Identyfikatory

WYBIERZ IDEALNE IDENTYFIKATORY

 

Identyfikatory w dzisiejszych czasach można spotkać w niemal każdym biurze, sklepie czy instytucji. Służą identyfikacji pracowników, gości, uczestników ważnych prezentacji i konferencji. Znajdziesz je także na meczu piłkarskim, w urzędzie czy na targach, gabinetach lekarskich.

Identyfikatory zadomowiły się na dobre i przyjęły niemal wszędzie. Zazwyczaj przypięte do marynarek, koszul czy innej eleganckiej odzieży. Dzięki temu inni wiedzą, z jakiej firmy jest dana osoba, kogo reprezentuje czy jakie stanowisko piastuje. Praktycznie każda firma, korporacja czy urząd powinna zaopatrzyć swoich pracowników w identyfikatory.

Samemu identyfikatorowi można także zapewnić dodatkową ochronę. Wystarczy, że zainwestujemy w holder na identyfikator. Jest to specjalna osłona, co zapewni nas, że żadne dane i informacje nie będą zatarte. Oczywiście, ucierpieć może sam holder na identyfikator, jednak nietrudno i w stosunkowo niskiej cenie będzie można go wymienić. Zdecydowanie bardziej, niż sam identyfikator.
 

TYPY IDENTYFIKATORÓW


Identyfikatory można podzielić na takie z klipem, czyli zatrzaskiem, ze smyczą w kilku kolorach do wyboru, mechanizmem ściągającym - czyli linką ściągającą, która pomaga zapobiegać zgubieniom i kradzieżom o długości ok. 50-70cm, z agrafką - przypisany do odzieży za pomocą agrafki, z karabińczykiem, krokodylkiem. Wśród samych etui także znajdziemy wiele formatów, wymiarów i typów - przykład to holder typu przepustka, czy legitymacja. Wiele z nich można zakupić razem lub osobno. Istnieje także możliwość dokupienia samych smyczy czy zapięć oraz pojedynczych kieszonek. 
 

HOLDER, SMYCZE, ETUI NA IDENTYFIKATORY


W naszej ofercie, oprócz identyfikatorów znajdą Państwo także akcesoria do prezentacji: holdery, smycze na identyfikator oraz etui. Posiadamy produkty znanych producentów takich jak: GrandQ-CONNECTOpus, Argo, Durable

Nasza hurtownia artykułów biurowych posiada wszystkie te opcje i warianty. Są to produkty najwyższej jakości, ponieważ wiemy, jak istotne jest to dla naszych klientów. Gwarantujemy największy wybór, najniższe ceny, szybką wysyłkę  i profesjonalną obsługę. Jesteśmy jedyną firmą na Podlasiu i w Białymstoku o tak szerokiej ofercie. 
arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie