Wybierz filtr
  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Karteczki bloczki biurowe

Karteczki i bloczki biurowe


Karteczki biurowe to obowiązkowy element każdego biura. Dostępne zawsze pod ręką ratowały nas w wielu sytuacjach, kiedy szybko musieliśmy coś zanotować, np. odbierając od kogoś telefon i zapisując inny numer telefonu czy datę spotkania. Nie wyobrażamy sobie bez nich dnia w pracy.

Takie karteczki najczęściej kupujemy jako całe bloczki biurowe, które składają się z różnych przedziałów ilościowych kartek. Taka opcja jest przydatna w sytuacji, kiedy chcemy kupić określoną liczbę kartek do konkretnego celu użytkowania.


Kolorowe karteczki biurowe - dostępne rodzaje


Karteczki biurowe występują w kilku rozmiarach, mają ciekawe kształty i ogromną ilość kolorów do wyboru, gdzie królują pastele, ale także te tradycyjne - żółte. Karteczki dzielą się na samoprzylepne i te bez warstwy klejącej. Pasują do każdego organizera na biurko - małe, poręczne, idealne do krótszych zapisków. Karteczki samoprzylepne można wykorzystać także do zapisania wiadomości dla domowników i powiesić w widocznym miejscu, np. na lodówce. Małe karteczki biurowe sprawdzą się także idealnie do zanotowania listy mniejszych zakupów. 

W naszej ofercie znajdą Państwo także gotowy podajnik na karteczki, pasujące do każdego biura, o estetycznym wyglądzie oraz kolorowe karteczki o fantazyjnym kształcie jabłka. 
 

Biurowe karteczki i ich wszechstronne zastosowanie


Karteczki znajdą zastosowanie dosłownie wszędzie. Przydają się zawsze i nigdy nie można powiedzieć, że mamy ich zbyt dużą ilość. Sprzedawane są zazwyczaj w większych opakowaniach, jednak bardzo szybko się rozchodzą, bo służą w wielu sprawach. Uwielbiają je dorośli, ale i dzieci, ponieważ służą także do nauki. Dzięki karteczkom oznaczymy ważniejsze fragmenty w książce, nie zgubimy ulubionej strony i zanotujemy ważne spostrzeżenia po jej przeczytaniu. 
 

Bloczek biurowy - szeroki wybór

 

Bloczki biurowe pozwalają w wygodny i przyjemny sposób zapisywać najważniejsze dla nas informacje. Występują jako karteczki biurowe z klejem lub bez, co ich jest dużą zaletą, ponieważ dzięki temu nabywają uniwersalności i pasują do każdego użytkownika. Nie można również zapomnieć o ich występowaniu w wielu kolorach, co zdecydowanie czyni je bardziej zwracającymi uwagę.

Nasz bloczek karteczek najlepiej wsadzić w pojemnik na karteczki, co ułatwi jego przechowywanie w naszym otoczeniu pracy. Pojemniki te również występują w szerokiej gamie kolorów, dlatego możemy dowolnie mieszać te kolory i uzyskać ciekawy kontrast pomiędzy nimi.

W ofercie sklepu internetowego Biurfan znajdą państwo wiele rodzajów, kolorów karteczek do notatek i nie tylko.

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie