Wybierz filtr
  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Kasetki na pieniądze

KASETKA NA PIENIĄDZE - TAŃSZY ZAMIENNIK SEJFU

 
Zakup 
sejfu wiąże się ze zwiększeniem ochrony przedmiotów posiadających dużą wartość, jak na przykład pieniądze. Jednak zakup sejfu to także spory wydatek. Niekiedy zamiast kasy pancernej całkowicie spełniająca swoją funkcję mogą okazać się kasetki na pieniądze. To niezwykle prosty, ale bardzo funkcjonalny produkt, który przyda się wszędzie tam, gdzie nie obraca się ogromnymi kwotami pieniędzy.
 
Mniejsi przedsiębiorcy chwalą sobie prostotę kasetek na pieniądze. To rozstrzygnięcie kłopotu na przykład z brakiem odpowiedniego miejsca przechowania pieniędzy na rozmienienie, gdy w kasie fiskalnej brakuje tak zwanych drobnych. Większe przedsiębiorstwa również niejednokrotnie korzystają z metalowych kasetek na kluczyk, na przykład w celu przechowania dokumentów z danymi wrażliwymi, czy też… faktur. W porównaniu do pudeł archiwizacyjnych ze względu na materiał te produkty są bardziej odporne na działanie warunków atmosferycznych. 
 
Kasetka na pieniądze to przede wszystkim kasetka na bilon. Segregację pieniędzy najczęściej ułatwiają oznaczenia znajdujące się wewnątrz skrzynki. Oprócz miejsca na bilony znajduje się tam miejsce do trzymania banknotów. W większości przypadków kasetki na pieniądze podzielone są na dwie części - dedykowaną monetom i drugą - przeznaczoną do przechowywania banknotów. Kasy tego typu muszą być wykonane z wytrzymałego metalu, odpornego na uszkodzenia. Ponadto kluczowa jest kwestia zabezpieczeń przeciw kradzieży. Za to odpowiadają dedykowane zamki na klucz, które nie ułatwiają ewentualnym rabusiom zadania z dostaniem się do wnętrza kasetki na pieniądze.
 

Gdzie sprawdzą się najlepiej metalowe kasetki na pieniądze?

 
Kasetki metalowe na pieniądze to doskonałe rozwiązanie w przypadku przedsiębiorców, którzy prowadzą swoją działalność bez stałego biura. Pomoże to w zorganizowaniu kontrolowanego obiegu finansów. Godziny, czy też sumy wybieranych pieniędzy można zapisywać na znajdującej się w pobliżu podkładce do pisania z przyczepioną na niej kartce papieru biurowego z miejscami do wpisania odpowiednich informacji. Kasetki na pieniądze z przegródkami sprawdzą się również jako element 
wyposażenia biura, jak i w sekretariatach szkolnych oraz urzędach.
 
Kasetka na kluczyk zabezpieczy pieniądze na czas przeniesienia ich do sejfu lub złożenia depozytu w banku. Z racji swoich gabarytów kasetka na pieniądze jest łatwa w transporcie, w czym pomaga rączka, którą producenci często umieszczają na jej pokrywie. Stosunkowo niewielkie rozmiary pozwolą bez trudu znaleźć miejsce na jej przechowanie. To często właśnie ta opcja dyktuje klientom decyzję o zakupie metalowej kasetki na pieniądze, a nie szafki na klucze.
 
Jak otworzyć kasetkę na pieniądze? Nie jest to skomplikowana czynność biorąc pod uwagę fakt, iż w zestawach dołączane są kluczyki. Sytuacja komplikuje się jednak, gdy oba one zostaną zagubione bądź zniszczone. Wówczas nie ma co ryzykować sposobów proponowanych przez Internet. Najlepiej znaleźć ślusarza, który jeśli nie rozwiąże problemu, to chociaż zasugeruje odpowiednie wyjście.
 

Kasetki na pieniądze - gdzie kupić?


Hurtownia artykułów biurowych Biurfan nieustannie uważnie nasłuchuje potrzeb i uwag swoich klientów. Zdając sobie sprawę z tego, iż nie każdy prowadzony biznes wymaga produktów umożliwiających przechowanie, czy też przenoszenie wielkich kwot pieniędzy. Kasetki na kluczyk to idealne rozwiązanie zarówno do mniejszych przedsiębiorstw, jak i dla klientów indywidualnych, którzy potrzebują bezpiecznego miejsca do przechowania prywatnych przedmiotów.

Wieloletnie doświadczenie pomaga firmie Biurfan w podejmowaniu współpracy z odpowiednimi producentami. Selekcjonując wytwórców skupiono się przede wszystkim na tych, którzy cenieni są za jakość wykonanych produktów, jak i racjonalnie dobrane ceny. W przypadku metalowych kasetek na pieniądze są to między innymi Eagle, czy też Opus.

Kiedy przydaje się kasetka na pieniądze?

Metalowa kasetka to miejsce do przechowywania różnych cennych rzeczy. Mowa oczywiście o pieniądzach, papierach wartościowych, ale także ważnych dokumentach czy pamiątkach. Porządna konstrukcja i zapięcie oraz możliwość transportu to zdecydowanie największe zalety kasety na pieniądze. Z tego powodu wykonana jest z metalu i posiada wygodną rączkę do przenoszenia jej z miejsca na miejsce.

Praca w sklepie wymaga odpowiedniego zabezpieczenia gotówki i innych wartościowych przedmiotów. Nawet jeśli posiadamy kasę fiskalną, po zakończonym dniu warto wypłacić utarg i umieścić go w metalowej kasetce na pieniądze. W takim miejscu nawet większa suma pieniędzy będzie bezpieczna. Tam umieścimy również kluczyk do zaplecza i inne ważne przedmioty. Ale czy kasetka na pieniądze może znaleźć zastosowanie również gdzie indziej? Oczywiście. Przykładem może być biuro i każde inne miejsce pracy. Metalowa skrzynka z rączką będzie znakomitą skrytką na wartościowe przedmioty, karty wstępu czy kluczyki do szafek z ważnymi dokumentami. Warto pamiętać, że obowiązkiem pracodawcy jest przestrzeganie zasad RODO, dlatego dodatkowe zabezpieczenie danych pracowników powinno być priorytetem.

Mogłoby się wydawać, że tego rodzaju skrytki przydają się tylko w biurach i sklepach, jednak nie jest to prawdą. Kasetki metalowe na pieniądze warto mieć również w domu, ponieważ jest to miejsce, w którym gotówka będzie bezpieczna. Wystarczy, że umieścisz banknoty czy monety w środku i zamkniesz na kluczyk, który następnie schowasz lub będziesz nosić przy sobie.

Schowaj pieniądze do metalowej kasetki!

 

W codziennym życiu staramy się zachowywać odpowiedzialnie i chcemy czuć się bezpiecznie. Warto więc zwracać również uwagę na to, gdzie umieszczamy czy przechowujemy nasze pieniądze. Bezpieczeństwo finansowe pozwala czuć się komfortowo nie martwiąc o to gdzie znajdują się nasze oszczędności. Metalowa kasetka do pieniędzy pomieści gotówkę i nie tylko. Czasami inwestujemy w różnego rodzaju cenne przedmioty jak sztabki złota i srebra. Umieszczając te wartościowe przedmioty w kasetce mamy pewność, że są bezpieczne.

Oprócz pieniędzy możesz schować w kasetce metalowej sentymentalne lub rodzinne pamiątki. W takim miejscu będą bezpieczne i w każdej chwili będzie możliwy powrót do pięknych wspomnień. Kasetka na pieniądze z przegródkami bez problemu pomieści przedmioty takie jak pierścionek po babci, czy list od bliskiej osoby. Zadbaj o wartościowe pamiątki i umieść je w metalowym sejfie.

Kasetki na pieniądze – pilnuj swojego budżetu

Czy wiesz, że płacąc gotówką wydajemy mniej pieniędzy aniżeli w przypadku płacenia kartą? Eksperci z Amerykańskiego Stowarzyszenia psychologii przeprowadzili badania, które na to wskazują. Dzieje się tak, ponieważ działa tutaj mechanizm dyskomfortu i o wiele trudniej rozstać się nam z fizyczną gotówką niż z pieniędzmi na koncie, których de facto nie widać. Wtedy kilka razy zastanawiamy się czy coś jest nam potrzebne, wyznaczamy priorytety i nie robimy nieprzemyślanych zakupów. Ale jeśli planujemy trzymać pieniądze w domu zamiast na koncie bankowym, dobrze mieć na nie specjalne i bezpieczne miejsce. Kasetka na pieniądze będzie w tym przypadku niezastąpiona.

Metalowa skrytka na kluczyk bardzo często posiada przegródki. Dzięki temu możemy przechowywać w niej zarówno monety jak i papierowe banknoty. Niektóre modele kasetek na gotówkę wyposażone są w podwójne dno, gdzie można umieścić większą sumę pieniędzy lub cenną biżuterię. Warto pamiętać, że takie metalowe sejfy to trwałość i estetyczne wykonanie. Zapewniają maksymalnie najlepszą ochronę pieniędzy i cennych rzeczy. Wysoka jakość użytych do ich produkcji materiałów sprawia, że są odporne  na działanie czynników zewnętrznych. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby oprócz solidnego wykonania były to również produkty estetycznie wykonane, wpisujące się w potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Kaseta na pieniądze to produkt, w który warto się zaopatrzyć zarówno do użytku prywatnego jak i w pracy.

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie