Wybierz filtr

Strona używa plików cookie w celu realizacji usług.

Więcej informacji: Polityka Cookies

  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Kasetki na pieniądze

KASETKA NA PIENIĄDZE - TAŃSZY ZAMIENNIK SEJFU

 
Zakup sejfu wiąże się ze zwiększeniem ochrony przedmiotów posiadających dużą wartość, jak na przykład pieniądze. Jednak zakup sejfu to także spory wydatek. Niekiedy zamiast kasy pancernej całkowicie spełniająca swoją funkcję mogą okazać się kasetki na pieniądze. To niezwykle prosty, ale bardzo funkcjonalny produkt, który przyda się wszędzie tam, gdzie nie obraca się ogromnymi kwotami pieniędzy.
 
Mniejsi przedsiębiorcy chwalą sobie prostotę kasetek na pieniądze. To rozstrzygnięcie kłopotu na przykład z brakiem odpowiedniego miejsca przechowania pieniędzy na rozmienienie, gdy w kasie fiskalnej brakuje tak zwanych drobnych. Większe przedsiębiorstwa również niejednokrotnie korzystają z metalowych kasetek na kluczyk, na przykład w celu przechowania dokumentów z danymi wrażliwymi, czy też… faktur. W porównaniu do pudeł archiwizacyjnych ze względu na materiał te produkty są bardziej odporne na działanie warunków atmosferycznych. 
 
Kasetka na pieniądze to przede wszystkim kasetka na bilon. Segregację pieniędzy najczęściej ułatwiają oznaczenia znajdujące się wewnątrz skrzynki. Oprócz miejsca na bilony znajduje się tam miejsce do trzymania banknotów. W większości przypadków kasetki na pieniądze podzielone są na dwie części - dedykowaną monetom i drugą - przeznaczoną do przechowywania banknotów. Kasy tego typu muszą być wykonane z wytrzymałego metalu, odpornego na uszkodzenia. Ponadto kluczowa jest kwestia zabezpieczeń przeciw kradzieży. Za to odpowiadają dedykowane zamki na klucz, które nie ułatwiają ewentualnym rabusiom zadania z dostaniem się do wnętrza kasetki na pieniądze.
 

Gdzie sprawdzą się najlepiej metalowe kasetki na pieniądze?

 
Kasetki metalowe na pieniądze to doskonałe rozwiązanie w przypadku przedsiębiorców, którzy prowadzą swoją działalność bez stałego biura. Pomoże to w zorganizowaniu kontrolowanego obiegu finansów. Godziny, czy też sumy wybieranych pieniędzy można zapisywać na znajdującej się w pobliżu podkładce do pisania z przyczepioną na niej kartce papieru biurowego z miejscami do wpisania odpowiednich informacji. Kasetki na pieniądze z przegródkami sprawdzą się również jako element wyposażenia biura, jak i w sekretariatach szkolnych oraz urzędach.
 
Kasetka na kluczyk zabezpieczy pieniądze na czas przeniesienia ich do sejfu lub złożenia depozytu w banku. Z racji swoich gabarytów kasetka na pieniądze jest łatwa w transporcie, w czym pomaga rączka, którą producenci często umieszczają na jej pokrywie. Stosunkowo niewielkie rozmiary pozwolą bez trudu znaleźć miejsce na jej przechowanie. To często właśnie ta opcja dyktuje klientom decyzję o zakupie metalowej kasetki na pieniądze, a nie szafki na klucze.
 
Jak otworzyć kasetkę na pieniądze? Nie jest to skomplikowana czynność biorąc pod uwagę fakt, iż w zestawach dołączane są kluczyki. Sytuacja komplikuje się jednak, gdy oba one zostaną zagubione bądź zniszczone. Wówczas nie ma co ryzykować sposobów proponowanych przez Internet. Najlepiej znaleźć ślusarza, który jeśli nie rozwiąże problemu, to chociaż zasugeruje odpowiednie wyjście.
 

Kasetki na pieniądze - gdzie kupić?


Hurtownia artykułów biurowych Biurfan nieustannie uważnie nasłuchuje potrzeb i uwag swoich klientów. Zdając sobie sprawę z tego, iż nie każdy prowadzony biznes wymaga produktów umożliwiających przechowanie, czy też przenoszenie wielkich kwot pieniędzy. Kasetki na kluczyk to idealne rozwiązanie zarówno do mniejszych przedsiębiorstw, jak i dla klientów indywidualnych, którzy potrzebują bezpiecznego miejsca do przechowania prywatnych przedmiotów.

Wieloletnie doświadczenie pomaga firmie Biurfan w podejmowaniu współpracy z odpowiednimi producentami. Selekcjonując wytwórców skupiono się przede wszystkim na tych, którzy cenieni są za jakość wykonanych produktów, jak i racjonalnie dobrane ceny. W przypadku metalowych kasetek na pieniądze są to między innymi Eagle, czy też Opus.
arrow_downward