Wybierz filtr
  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Kieszenie magazynowe

KIESZENIE MAGAZYNOWE

 
Współczesne magazyny charakteryzują się zintegrowanym modelem lokalizacji, podziału pomieszczeń oraz właściwym oznakowaniem. Osoby pracujące na takich magazynach w kilka sekund mogą znaleźć właściwy towar, pomagają w tym narzędzia takie jak skaner i kieszenie magazynowe. Prowadzi to do lepszej i efektywniejszej organizacji pracy takiej firmy. Kieszenie, zawieszki magazynowe umożliwiają oznakowanie miejsca, w którym znajduje się dany towar lub grupa towarowa. Na takiej tabliczce można umieścić niezbędne informacje: kody kreskowe, specyfikację, indeksy produktów.
 

ZAWIESZKI MAGAZYNOWE


Kieszenie magazynowe, które oferujemy naszym klientom doskonale sprawdzają się w magazynach, na budowach, składach towarowych czy w sklepach. Kieszenie magazynowe, podobnie do tabliczek biurowych, wykonane są z trwałych i bardzo solidnych materiałów, dzięki czemu gwarantują swoją użyteczność przez długie lata. Dzięki praktycznym mocowaniom na paski lub magnes utrzymują się na różnych powierzchniach, nawet metalowych.
 
Zawieszki magazynowe są jednym z elementów listw cenowych na regał. Te oczywiście można dziś spotkać w praktycznie każdym sklepie, tak spożywczym, jak i budowlanym. Wszystko z prostego powodu - niosą za sobą naprawdę wiele zalet.
 

Listwy cenowe na regały - rodzaje


Listwy cenowe sklepowe pojawiają się zazwyczaj w kilku wariantach. Każdy potrzebujący tego towaru wybierze opcję odpowiednią do własnych potrzeb, dzięki czemu sprzęt nie ulegnie zniszczeniu, a na pewno zyska wygląd w oczach klientów
 
Niezwykle popularne są listwy cenowe samoprzylepne, które pokryte są specjalnym, niezwykle wytrzymałym klejem. Najlepiej jest oczywiście dobrać te w kolorze posiadanych półek - jednolita barwa nie wywoła efektu ekstrawagancji, jak identyfikatory z kolorowymi smyczami.
 
Lokale, które mają taką możliwość uwagę zwrócą na listwy sklepowe magnetyczne. Od czasu do czasu popularne “cenówki”, czyli karteczki z wypisaną kwotą, jaką należy przeznaczyć na dany produkt. Za tym często idzie zmiana promocji, a każdy prowadzący biznes wie, że towary należy odpowiednio eksponować. Z wykorzystaniem listw cenowych na regał z łatwością będzie można dobrać odpowiednie miejsce, jak i wysokość.
 

Kieszonki na etykiety - budowa


Dostępne są różne rozmiary zawieszek magazynowych od małych w formie etykiet regałowych, do większych służących do opisywania specyfikacji towarów. Przednia strona etykiety jest z matowej, grubej przezroczystej folii, spód z niebieskiego, mocnego, elastycznego tworzywa. Z tyłu znajdują się elastyczne paski lub magnes dzięki którym przytwierdzamy zawieszki magazynowe do różnych powierzchni. Dzięki praktycznym klapkom kieszenie nadają się również do użytku zewnętrznego, chroniąc zawartość przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi takimi jak słońce czy deszcz lub śnieg.
 

Kieszeń magnetyczna A4, samoprzylepne i inne - rodzaje


Kieszeń magnetyczna A4 sprawdza się zwłaszcza jako główne oznaczenie regału. Planując ułożenie konstrukcji w nowych składach nadaje się nazwy lokalizacjom w celu ułatwienia znalezienia produktu, który będzie się tam znajdował. Najbardziej podstawowym wyjściem jest oczywiście wydrukowanie nazwy oznaczenia (przykładowo L-4) i umieszczenie go w koszulce na dokumenty. Rozwiązanie to jest jednak bardzo tymczasowe.

Kieszeń magnetyczna z pewnością utrzyma się na ściance, a w razie potrzeby pozwoli na wymianę znajdującej się w środku kartki. To też znakomite rozwiązanie w sklepach - w kieszeniach magnetycznych A4 można umieścić listę produktów znajdującej się w danej sekcji. Klienci nie będą musieli wówczas nagabywać ekspedientów, by skierowano ich do odpowiedniej sekcji.

Innym rozwiązaniem są kieszenie magazynowe na etykiety, czy też kieszenie magazynowe samoprzylepne. Te pierwsze pasują do oznaczeń półek, czy też konkretnych sekcji na regałach. Doszukując się minusów, największym będzie wielkość. Przeważnie etykiety są nieduże, co przekłada się na niską czcionkę nadruku. W przypadku kieszeni magazynowych samoprzylepnych za takowy można uznać fakt, iż pozostawiają one ślady kleju po oderwaniu. Lepiej dobrze przemyśleć, zanim się je przyczepi.
 

Kieszenie i zawieszki magazynowe w sklepie online


Hurtownia artykułów biurowych Biurfan to idealne miejsce na zakupy. W szerokiej ofercie posiadamy tak kieszenie magazynowe, jak i akcesoria do prezentacji. Szeroki asortyment trafia do klientów indywidualnych oraz hurtowych. Wieloletnie doświadczenie pracowników, jak i świadomość trendów panujących w handlu internetowym i ogólnym pozwala na wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom kupujących. I tak sekretariaty w Biurfanie odnajdą najlepszej jakości papier ksero, czy długopisy, a szkoły i inne placówki systemy prezentacyjne.

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie