Wybierz filtr
  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Korektory

Korektory do szkoły


Popełnianie błędów podczas pisania zdarzyło się z pewnością każdemu z nas.
Korektor szkolny to stosunkowo niedawno wynaleziony przyrząd, używany do korygowania błędów piśmienniczych. Jest receptą na korygowanie błędów bez ryzyka uszkodzenia podłoża, jak to może mieć miejsce w przypadku gumek do wycierania. Korektor szkolny, tuż po swoim pojawieniu się, był zwalczany przez kadrę nauczycielską, jako element nieuczciwego postępowania. Z czasem jednak opór belfrów osłabł i do akceptowanych artykułów piśmienniczych dołączyły korektory w płynie oraz korektory w taśmie.

Korektory do szkoły działają na zasadzie farby, dzięki czemu zamalowaną powierzchnię możemy uzupełnić ponownie. Dostępny jest w różnych kształtach, głównie w postaci pióra, płynu w opakowaniu z pędzlem lub w postaci taśmy.
 

KTÓRY KOREKTOR SZKOLNY WYBRAĆ?


Korektory w płynie to najtańsze rozwiązanie. Służą głównie do zamalowywania większych powierzchni. Korektor rozprowadzany jest najczęściej poprzez aplikator w formie pędzelka lub gąbki. W przypadku zgęstnienia często jesteśmy w stanie poprawić jego konsystencję, gdyż większość korektorów wyprodukowanych jest na bazie rozpuszczalnika, który możemy bezproblemowo dolewać w zależności od potrzeb.

Korektory w postaci pióra sprawdzą się idealnie podczas korygowania niewielkich powierzchni. Ich zaletą jest mniejsza podatność na wysychanie z racji szczelnego systemu wylewania farby i trwałego opakowania. Z racji na swój kształt korektory są bardzo wygodne w użyciu. Kształt opakowania pozwala na dobry i pewny uchwyt co tylko zwiększa precyzję działania. Metalowa końcówka, w której zamontowany jest mechanizm uwalniający płyn do korekcji, jest łatwa do czyszczenia, co zapobiega zaschnięciom.

Korektory w taśmie to świetne rozwiązanie, ponieważ pokrywają powierzchnię „na sucho”. Nie potrzebują czasu na schnięcie, dlatego umożliwiają pisanie natychmiast po zamazanej powierzchni. Aplikacja korektora odbywa się poprzez płynne prowadzenie taśmy po powierzchni. Wadą tego rozwiązania może być łuszczenie się warstwy farby na taśmie narażonej na działanie procesów schnięcia. 
 

KOREKTORY SZKOLNE W OFERCIE BIURFAN


W naszym sklepie internetowym, a także w sklepie stacjonarnym dostępne są korektory w formie taśmy oraz te w płynie. Wszystkie pochodzą od znanych producentów, m.in.: Pentel, Tipp-Ex, BIC, Donau, Oval, Pritt czy UNI. Polecamy także inne artykuły piśmiennicze dostępne w naszym sklepie. Hurtownia internetowa Biurfan to miejsce w którym znajdziesz, największy wybór produktów do biura i szkoły. Asortyment stałe rośnie, budująć miejscw w któym będziesz mógł wyposażyć swoje biuro od A do Z. 

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie