Koszulki na dokumenty

KOSZULKI NA DOKUMENTY NIEZBĘDNE W BIURZE

 
Można śmiało stwierdzić że koszulki na dokumentykoszulki do segregatora, krystaliczne, foliowe groszkowe to jedne z najpopularniejszych produktów z asortymentu kategorii artykuły biuroweKoszulki na dokumenty wyszukiwane pod pozycją koszulki foliowe to jeden i ten sam produkt. Koszulki krystaliczne cieszą się tak ogromną popularnością gdyż każdy po nie sięga kiedy trzeba odpowiednio zorganizować dokumenty. Przydadzą się w biurze, domu, wszędzie tam gdzie wymagana jest archiwizacja i oprawa dokumentów.
 

KOSZULKI BIUROWE NA DOKUMENTY - ROZMIARY I WŁAŚCIWOŚCI 


Koszulka na dokumenty to najprościej mówiąc dwa arkusze folii, której grubość różni się w zależności od wybranego modelu produktu. Grubość koszulki na dokumenty wyrażona w mikronach, sklejona razem z trzech stron, dokładnie w taki sposób aby umożliwić włożenie dokumentów od góry. W zdecydowanej większości koszulki na dokumenty A4 to najbardziej popularny i uniwersalny format wszelkich arkuszy.

W przypadku materiału wykonania najczęściej spotykane są koszulki foliowe. Można je wykorzystać wielokrotnie. Jeśli nawet dana koszulka wygląda na pogiętą, śmiało można jej używać. Nadal zachowuje swą funkcjonalność, utrzymując przechowywane w niej wydruki w idealnym stanie. Koszulki na dokumenty dzięki tym zaletom można spotkać w każdym biurze. Często oprócz przechowywania archiwaliów w teczkach, daje się im dodatkową osłonę właśnie w postaci koszulki.

Koszulki na dokumenty stosuję się nie tylko po to, aby uporządkować wydruki, zapewniają dodatkową ochronę, zabezpieczają przed przygnieceniem, kurzem, brudem i plamami. Dokumenty zabezpieczone zostaną przed przemoczeniem, co jest niezwykle istotne przy składowaniu dokumentów długoterminowo.

Koszulki mogą być wpinane do segregatora, bądź zawieszane. W ten, czy inny sposób cel jest jeden – uporządkują dokumenty. Warto wspomnieć o koszulkach groszkowych, ponieważ jest to częsty wybór w archiwizacji biurowej. Wykonane są za pomocą matowego wykonania, zwanego groszkowym. Główną tego cechą jest wysoka odporność na zabrudzenia.

Wśród ofert znaleźć można koszulki foliowe A4 oraz koszulki foliowe A5. Oczywiście te z innego wykonania również pojawiają się w takich formatach.

KOSZULKI NA DOKUMENTY - RODZAJE

 
Wyróżniamy 2 podstawowe rodzaje koszulek na dokumenty – groszkowe i krystaliczne. Ten pierwszy rodzaj jest najlepszym rozwiązaniem do stosowania w domowym archiwum, możemy przechowywać w nich dokumenty typu umowy, faktury. Koszulki groszkowe są matowe, z łatwością można je przekładać jedną za drugą w segregatorze.
Koszulki na dokumenty krystaliczne idealnie sprawdzają się w sytuacjach wyjątkowych, kiedy należy oprawić dokument bardziej elegancko. Przykładem może być przekazywanie certyfikatu, świadectwa szkolnego lub ważnej umowy biznesowej. Koszulki krystaliczne mogą posłużyć w archiwum domowym do przechowywania rożnego rodzaju dyplomów.
 

KOLOROWE KOSZULKI NA DOKUMENTY – SPRAWDZENI PRODUCENCI, NISKA CENA

 
Kolorowe koszulki na dokumenty są świetnym rozwiązaniem do przechowywania prac dziecięcych, np. laurek i rysunków, których zbiera się z biegiem lat bardzo wiele. Jednym z takich rodzajów koszulek są pojemne koszulki Leitz Cosy. Występują w kilku charakterystycznych kolorach, ale mimo wszystko pozostają minimalistyczne. Pomieszczą do 150 arkuszy papieru, można więc w niej magazynować dużą ilość rysunków i nie tylko. Wygodna poszerzona koszulka może również służyć do przechowywania ważnych i poufnych dokumentów, ponieważ wykonana jest z matowego, nieprzezroczystego materiału. To właśnie różni te koszulki kolorowe od klasycznych – groszkowych i krystalicznych. Dodatkowo kolorowe koszulki plastikowe na dokumenty posiadają etykiety do podpisania zawartości. W razie potrzeby można szybko znaleźć potrzebną fakturę, czy umowę.
 

GDZIE KUPIĆ KOSZULKI NA DOKUMENTY?


W ofercie naszej hurtowni biurowej w Białymstoku jak i w sklepie online biurfan.pl posiadamy wszelkie formaty foli od najpopularniejszego A4 do A5, B4. Na tym nie koniec, w ofercie są jeszcze koszulki poszerzane oraz koszulki z klapą. Koszulki szyte na twój dokument. Dystrybuujemy produkty producentów takich jak: Q-CONNECTDonauOffice PRODUCTSEsselteBantex, czy Leitz. W ofercie posiadamy także segregatory i przekładki do segregatorów.

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie