Listwy wsuwane

GRZBIETY WSUWANE BEZ BINDOWANIA

 
Prowadząc dokumentację firmową chcemy, aby była w odpowiedni sposób posegregowana. Archiwizacja pism, faktur i umów jest niezwykle istotna w przypadku każdej działalności gospodarczej. Istnieje wiele sposobów na łączenie dokumentów. Jednym z nich są grzbiety wsuwane, które oprawiają i sczepiają dokumenty. To nieinwazyjna metoda, aby złączyć wybrane kartki papieru.

Grzbiety do dokumentów wykonane są ze starannie dobranych listew. Dzięki temu, że są wytrzymałe mogą oprawić do 20 kartek formatu A4 bez użycia bindownicy. Ze względu na zaokrągloną końcówkę z łatwością można umieścić dokumenty między listwy. W grzbiety można wsunąć również pisma wcześniej umieszczone w koszulki. To zapewnia naszym dokumentom dodatkową ochronę przed zabrudzeniem i zniszczeniem. Tak umieszczone kartki łatwiej jest przewracać jedną za drugą, aby znaleźć interesujący nas dokument. 
 

GRZBIETY WSUWANE DO SEGREGATORA

 
Grzbiety wsuwane można wykorzystywać do łączenia dokumentów, które później umieszczamy w segregatorze. Jest to bardzo przydatne w domowym archiwum, kiedy chcemy mieć wszystkie dokumenty w jednym miejscu. Listwa z uniwersalnymi dziurkami idealnie pasuje do każdego segregatora.

Grzbiet do dokumentów może sczepić również dziecięce rysunki, z których przechowywaniem zazwyczaj jest problem. W taki sposób można zaoszczędzić miejsce i umieścić w nich jeszcze więcej prac małych artystów. Ten szybki, nieskomplikowany sposób na przechowywania większej ilości dokumentów, nie niszczy kartek papieru. Dzięki temu można sczepić nawet takie pisma, których będziemy potrzebować w późniejszym czasie.

Grzbiety wsuwane do segregatora często znajdują zastosowanie w działach sprzedaży i agencjach reklamowych. Ze względu na szybkie i nieskomplikowane łączenie dokumentów, jest to wygodny sposób na łączenie pism, do których chcemy mieć częsty dostęp. Dodatkową zaletą jest to, że dokumenty spięte w listwy wyglądają nowocześnie i estetycznie – z pewnością lepiej niż w klasycznych teczkach.
 

LISTWY WSUWANE DO OPRAWY DOKUMENTÓW - RÓŻNE ROZMIARY

 
Listwy wsuwane to prosty sposób na oprawę dokumentów. W przeciwieństwie do plastikowych grzbietów, spopularyzowanych w związku z używaniem bindownic, nie wymagają one wykonywania perforacji ani użycia dodatkowego sprzętu biurowego. Same listwy wystarczą, aby skutecznie spiąć dokumenty i zrobią to solidnie. Listwa wsuwana do oprawy dokumentów to tani i prosty sposób na to aby połączyć ze sobą luźne kartki. Dzięki temu archiwizacja i oprawa dokumentów nie stanowi żadnego problemu.
 

WSZECHSTRONNOŚĆ LISTW WSUWANYCH


Listwy wsuwane świetnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie liczy się czas i łatwość działania. Docenią je osoby pracujące w handlu, którym pomoże szybko przygotować ofertę; w biurach projektowych gdzie szybko zgromadzą potrzebną dokumentację, wreszcie w biurach i urzędach gdzie ułatwią przygotowanie wzoru aktu prawnego lub dokumentacji dla przełożonego. Listwa wsuwana to świetny produkt także dla wszystkich uczących się. Pozwoli na przygotowanie pracy do szkoły, rozdziału pracy magisterskiej dla promotora czy opracowania naukowego dla recenzenta.
 

RODZAJE LISTW WSUWANYCH DO DOKUMENTÓW A4


Wśród listw wsuwanych znajdziemy produkty o różnej grubości, co ma przełożenie na ilość kartek, jakie możemy spiąć. Liczba ta waha się od dziesięciu do nawet stu kartek formatu A4 o gramaturze zbliżonej do 80 g/m2. Listwy różnią się między sobą także kolorami, dzięki czemu możemy przyporządkować daną barwę dla poszczególnego rodzaju dokumentów na przykład dla koloru czerwonego sprawy kadrowe, dla koloru białego oferty itd. Listwa wsuwana A4 6 mm pozwoli nam połączyć do dwudziestu pięciu kartek w najpopularniejszej gramaturze w listwa wsuwana dwudziestomilimetrowa to aż ponad siedemdziesiąt pięć kartek, które tak zepniemy.
 
Ogromną zaletą listw wsuwanych jest łatwość z jaką możemy zmieniać zawartość spiętego dokumentu. Wystarczy odblokować grzbiet i możemy dołożyć lub wymienić jego zawartość. W przypadku użycia bindownicy lub termobindownicy, jest to bardzo utrudnione lub wręcz niemożliwe. Prostota tego procesu przekłada się także na czas jakiego potrzebujemy do spięcia arkuszy. To niebagatelna zaleta listw wsuwanych, która pozwala używać ich w sytuacjach w których zależy nam na czasie. Listwy wsuwane do dokumentów są niezwykle lekkie i łatwe do przenoszenia. Bez problemu zmieszczą się w studenckiej torbie bądź torbie na laptop przedstawiciela handlowego. Nie musimy więc przygotowywać dokumentów w biurze ale swobodnie możemy dysponować nimi także w podróży służbowej czy terenie. 
 
Hurtownia artykułów biurowych Biurfan to największa na Podlasiu instytucja zaopatrująca szkoły, przedsiębiorstwa oraz klientów indywidualnych. Ogromny wybór towaru w połączeniu z miłą i kompetentną obsługą czynią z zakupów w tym sklepie internetowym czystą przyjemność. Artykuły biurowe dostępne w Biurfan to zawsze najlepsza jakość oraz przystępne ceny. 

 

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie