Wybierz filtr
  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Markery i foliopisy

Marker do pisania


Markery do pisania to popularne artykuły piśmiennicze, które służą nie tylko do wykonywania oryginalnych zapisków, ale również do podkreślania, zaznaczania, a także do rysowania. Odpowiednie z nich korzystanie może znacząco poprawić jakość wykonywanych przez ciebie prac. Natomiast wybór odpowiedniego typu markera do pisania oraz kolorystyki ułatwi ci ich wykonywanie.
 

Rodzaje markerów do pisania


Na co dzień w środowisku biurowym spotykamy się z różnymi rodzajami markerów do pisania, które towarzyszą jego pracownikom w wykonywaniu ich obowiązków. Każdy z nich ma swoje specjalne właściwości, dające im indywidualność w wykonywaniu różnych zadań. Najczęściej spotykane markery do pisania to:

Używane do pisania po tablicach wszelakiego typu, markery kredowe. Zawdzięczają to zawartej w sobie płynnej kredzie, która idealnie spełnia swoją rolę na tego typu powierzchniach. Te markery do tablic są praktycznym i łatwym w utrzymaniu porządku artykułem piśmienniczym.

Markery olejowe powstały z myślą o pisaniu na powierzchniach śliskich i gładkich, takich jak metal, plastik lub szkło. Zawdzięczają to swojemu specjalnemu tuszowi, który odporny jest na działanie wody, słońca i wielu innych czynników. Ten rodzaj markera do pisania znajdzie swoje zastosowanie w warsztatach, pracowniach i różnego rodzaju zakładach przemysłowych.

Ostatnimi z nich są markery permanentne. Jak wynika z nazwy, są wyposażone w niezmywalny tusz, który najlepiej radzi sobie na powierzchniach szklanych oraz plastikowych. Produkty te to też idealne markery do płyt CD, ponieważ wykonane nimi napisy nie ulegną wyblaknięciu, co zapewnia im długotrwałą i dobrą widoczność. 
 

Jaki wybrać marker do pisania po szkle, a jaki marker do pisania po plastiku?


Dobry marker do pisania po szkle to urządzenie przydatne dla ludzi lubiących dekorować Oprócz szkła pisze on również po powierzchniach ceramicznych. Przed użyciem tego markera do pisania należy dokładnie wyczyścić miejsce, gdzie chcemy go użyć. Oszczędzi nam to zbędnych problemów z jakością wykonanych zdobień. Dobrym rozwiązaniem będzie też marker do pisania po szkle zmywalny, ponieważ jego starcie jest znacznie prostsze oraz dokładniejsze. Dzięki temu możemy pozwolić sobie na popełnienie większej ilości pomyłek w procesie zdobienia.

Innymi ciekawymi artykułami są markery do pisania po plastiku, które znajdą swoją rolę między innymi w branży spożywczej. Wynika to z tego, że idealnie nadaję się do oznakowania opakowań foliowych oraz plastikowych. Takie foliopisy zagwarantują nam wysoką trwałość oraz dobrą widoczność wykonanych napisów. 


Najlepsze markery do pisania - jaką markę wybrać?


Obecne w każdym domu i zakładzie pracy markery do pisania stały się ważną częścią naszego życia. Nazywane są różnie, w Polsce są znane jako flamastry, mazaki, a także zakreślacze. Definiuje to jednak dużą grupę produktów, których działanie można określić jako czynność przeniesienia tuszu z rdzenia markera (także kolorowego) na powierzchnię. Rdzeń lub bezpośrednio tusz (jak ma się to w przypadku markerów olejowych) zamknięty jest zwykle w plastikowym lub metalowym zbiorniczku, który chroni go przed wyschnięciem.

Ze swojej strony z pewnością możemy polecić markery do pisania od marek: Taurus, Pentel, Rystor oraz Grand. Są to artykuły, które pochodzą od renomowanych producentów oraz zapewniają wysoką jakość tworzenia.


Tanie markery - czarne, białe, kolorowe


Tanie markery do pisania zapewnia sklep z artykułami biurowymi Biurfan. W naszej ofercie znajdziecie wszystkie zaprezentowane rodzaje markera do pisania oraz wiele innych produktów z wyposażenia biura, takich jak np. papier ksero.    
 
arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie