Markery i foliopisy

Markery dla dzieci - rodzaje


Markery dla dzieci to 
artykuły szkolne, które pełnią, ważną rolę podczas wykonywania przeróżnych prac kreatywnych przez najmłodszych. W ofercie rynkowej znajdziemy wiele markerów dla dzieci, które będą różniły się od siebie wieloma aspektami. Najczęściej będzie to kolor, rozmiar, ścieralność, odporność na rozmycie i inne wymienione niżej w tekście specjalne właściwości.
 

Olejowe markery dla dzieci


Olejowe markery dla dzieci zwykle posiadają metalową obudowę, która zapewnia im zwiększoną wytrzymałość. Zawarta w ich wkładzie farba olejna swoją strukturą łudząco przypomina 
tusz do długopisu, lecz jest ona znacząco gęstsza. Nadaje się do użycia dopiero po jej wymieszaniu, a naciśnięcie końcówki takiego markera powoduje pobranie atramentu do pisania. Te przybory do pisania dla ucznia mogą posłużyć im do oznaczania drewna, szkła, plastiku, a także metalu.
 

Permanentne markery dla dzieci


Te markery dla dzieci mają niezmywalny tusz, nadający się do pisania po niemal wszystkich powierzchniach, ale najlepiej radzą sobie na szkle oraz plastiku. Na sklepowych półkach częściej znajdziemy te z grubszą końcówką (dzięki czemu szybciej pokryjemy żądaną powierzchnię), jednak w przypadku szukania większej precyzji z łatwością znajdziemy też cienkie. Poza tym takie 
flamastry dla dzieci świetnie nadają się też do trwałego zdobienia ceramiki.
 

Kredowe markery dla dzieci


To nowoczesne markery dla dzieci służą do wszelkiego rodzaju tablic: białych, czarnych, szklanych, a także plastikowych. Mają więc wiele zastosowań, co wyróżnia je na tle pozostałych. Marker kredowy posiada nasączane końcówki, które wykorzystują bezwonny tusz pigmentowy. Dostępne są w kilku wersjach zarówno jeśli chodzi o kolorystykę, jak i kształt końcówki. Takie 
pisaki do szkoły są bardzo praktyczne i przede wszystkim łatwe w utrzymaniu czystości.

Dodatkowo w celu utrzymania porządku we wszystkich rodzajach markerów dla dzieci, możemy wyposażyć się w organizer na biurko dla dziecka. Posiada on wiele przydatnych przegródek do przechowywania i segregowania tych i innych artykułów, takich jak np. 
kredki szkolne.   
 

Marker do pisania po folii dla dziecka


Najmłodsze twórcze umysły mają tendencję do wyrażania swoich myśli i pomysłów za pomocą rysunków wykonanych na różnych powierzchniach. Najbardziej nietypowe z nich to folia, szkło lub też plastik. Aby zadowolić najbardziej wymagających młodych artystów powinniśmy, wyposażyć ich w przystosowane do tego markery dla dzieci.

Są to zupełnie inne artykuły niż 
zakreślacze szkolne, ponieważ w przeciwieństwie do nich są odporne na działanie wody i światła. Natomiast zawarty w nich tusz jest permanentny, co zapewnia wysoką nieścieralność i długotrwałość.    
 

Markery do szkoły do tablic i flipchartów


Tablice i flipcharty są narzędziami używanymi do prezentowania i zapisywania ważnych informacji. W szkole wykorzystywane są zarówno przez uczniów, jak i też nauczycieli. Ci pierwsi używają ich do wykonywania rysunków i uczenia się a drudzy do zapisywania i prezentowania ich swojej klasie. W tych procesach kluczową rolę odgrywają markery do szkoły, ponieważ właśnie dzięki nim i jedni i drudzy są w stanie wykonać swoje zadania.

Jak już wiemy, istnieje wiele rodzajów markerów dla dzieci. Są one przydatnymi akcesoriami, na które nie trzeba przeznaczać dużo funduszy. 
Hurtownia artykułów szkolnych Biurfan oferuje szeroki wybór tych oraz innych akcesoriów. W naszej ofercie znajdzie państwo wiele produktów przeznaczonych dla uczniów na różnym etapie edukacji. Będą to artykuły kreatywne takie jak flamastry do szkoły, a także najprostsza linijka szkolna, czy też ołówek do szkoły

 

Specjalne markery dla dzieci

Specjalne markery dla dzieci to np. mazaki kredowe, które występują aktualnie w wielu różnych kolorach. Takie produkty są bardzo często używane w szkołach, gdzie korzysta się z tradycyjnych, czarnych tablic. Jeśli natomiast mamy do czynienia z powierzchnią suchościeralną można zastosować specjalne flamastry do niej przeznaczoną. Takie markery do szkoły są również dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Jeśli szukasz flamastrów dla dziecka i nie tylko – odwiedź naszą hurtownię internetową z artykułami szkolnymi i biurowymi.

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie