Mydła dozowniki podajniki

MYDŁO W WALCE Z BRUDEM


 
Mydło to podstawowy produkt higieny osobistej. Znane od tysięcy lat, proste w swej istocie nie zmieniły podstawowej funkcji, jaką jest usunięcie zabrudzenia z powierzchni, do której są używane. Dawniej mydło używane było także do prania, teraz jego rolę przejęły proszki i kapsułki do prania, jeśli jednak chodzi o mycie rąk i twarzy, mydło nadal spełnia swoją kluczową rolę.

Najpopularniejszą formą występowania mydła jest to w kostkach, ale jeśli chodzi o używanie go w biurach czy urzędach, stanowczo lepszym rozwiązaniem jest używanie mydła w płynie. Ta forma tego popularnego środka myjącego ma szereg zalet. Pierwszą i najważniejszą jest gwarancja ograniczenia kontaktu wielu osób, który miałby miejsce w przypadku kostki mydła. Drugim ważnym czynnikiem jest ekonomiczność tego rozwiązania oraz łatwa kontrola i uzupełnianie wyczerpanego produktu. 

Mydło w płynie, prócz klasycznego działania myjącego, może posiadać dodatkowe właściwości zgodne z naszym zapotrzebowaniem. Na rynku funkcjonują mydła antybakteryjne, odżywiające skórę czy też okraszone wyjątkowym zapachem. Mydło w płynie możemy nabyć w wybranym przez nas gabarycie. Najmniejsze opakowania zaczynają się od 100 ml, kończąc na tych zawierających 20 i nawet 50 l. Mniejsze opakowania często sprzedawane są z małą pompką, która eliminuje konieczność przelewania mydła do zewnętrznego dozownika.

Najbardziej higienicznym i bezpiecznym sposobem dystrybucji mydła w płynie jest aplikowanie go ze specjalnych dozowników, które wyposażone są w specjalny mechanizm precyzyjnie odmierzający ilość wydawanego płynu. Ten sposób korzystania z mydła w płynie jest najmniej inwazyjnym.
 

RĘCZNIKI PAPIEROWE

 

Doskonałym uzupełnieniem dozowników z mydłem w płynie są podajniki do ręczników. Produkt pozwala na higieniczne i szybkie dystrybuowanie umieszczonych w nim ręczników papierowych wprost do rąk używającej go osoby. Niektóre modele podajników wyposażone są w specjalne przyciski, których użycie pozwala na wydawanie określonej liczby papierowych ręczników. Dzięki temu rozwiązaniu nawet Jeśli rolka z papierem ulegnie zerwaniu lub zamoczeniu, mechanizm przywróci ciągłość dystrybucji.
arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie