Wybierz filtr
  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Papier biurowy

Papier biurowy o wszechstronnym zastosowaniu

 
Papier biurowy jest fundamentem, na którym opiera się praca w szkołach, urzędach, biurach i wszędzie tam, gdzie prowadzana jest jakaś aktywność zawodowa. To szeroka gama produktów, które mają za zadanie zapewnić funkcjonowanie domu, firmy lub uczelni.
Mimo upowszechnienia się komputerów oraz ich rozwojowi nadal większość informacji, dokumentów i prac wykonujemy na papierze. Paradoksalnie dostępność komputerów w połączeniu z rozwojem rynku domowych drukarek spowodowała, że drukujemy coraz więcej, w coraz lepszej jakości. To rozszerza wolumen produktów, które potrzebne są do realizowania celów zawodowych.
 
Odpowiednie do używania razem z papierem do biur, są inne artykuły papiernicze. Dzięki ich używaniu polepszymy wydajność oraz komfort wykonywania naszej pracy. Oczywiście możemy korzystać z nich osobno, wtedy wykonamy z nimi zupełnie inne prace, które niekoniecznie związane są z ich pierwotnym zastosowaniem. Wykorzystać je można do zrobienia np. dekoracji lub zakładek do książek. 
 

Jaki papier do biura wybrać?

 
 Wśród szerokiej kategorii papierów do biur znajdziemy popularny papier do drukarek i kserokopiarek, ale też szereg papierów specjalistycznych, potrzebnych do drukowania z użyciem plotera czy też innych urządzeń peryferyjnych. Osobną kategorię stanowi papier biurowy wykorzystywany do drukowania zdjęć bądź ilustracji oraz ozdobny papier o zwiększonej gramaturze, który służy do wytwarzania dyplomów, wizytówek czy zaproszeń.
 
Papier biurowy już dawno przestał występować jedynie w kolorze białym. Bez najmniejszego problemu znajdziemy teraz papier w interesującym nas kolorze, a nawet odcieniu. Szturmem na rynek wdarł się papier satynowy. Znakomicie nadaje się on do kolorowego drukowania
 
W skład papieru biurowego wchodzą także bloki techniczne i bloki rysunkowe o różnych formatach i liniaturze, co pozwoli znaleźć odpowiedni produkt każdemu klientowi. Podobnie jest z papierem komputerowym, wykorzystywanym do drukowania na urządzeniach igłowych, również występujący w szerokiej gamie rozmiarów oraz kolorów.
 
W swojej ofercie posiadamy przeróżny papier do biura, dostępny w sklepie internetowym Biurfan oraz w punkcie stacjonarnym w Białymstoku. Produkty, które posiadamy, są wyłącznie od sprawdzonych producentów takich jak: Argo, Bantex, Black Point, Emerson, Europapier, Fiorello, Galeria papieru, Herlitz, HP, International Paper, Leitz czy Yellow One.
 
Wpisując frazę „papier ksero a4 biały tanio” szukamy określonego produktu do użytku. Skupiamy się wtedy na czynnikach zawartych we frazie i chcemy zakupić konkretnie tę rzecz. W jej doborze pomoże nam oferta sklepu Biurfan, w której znajdziecie państwo: bloki biurowe, papier do plotera, papier ksero, papier satynowany do drukarki atramentowej, papiery fotograficzne i kolorowe, papier ozdobny do druku, oraz papier komputerowy. Zapraszamy serdecznie na zakupy. 

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie