Wybierz filtr
  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Pióra i cienkopisy

PIĘKNO KLASYCZNEGO PIÓRA

 

Piękno prostej czarnej linii urzeka ludzi od setek lat. Narodem, który szczególnie upodobał sobie sztukę stawiania znaków i symboli są Japończycy, ale i naszej europejskiej kulturze nie są obce arkana pięknego pisania.
 
Czasy pisania gęsim piórem czy odpowiednio przyciętą końcówką bambusa odeszły w zapomnienie, nadal jednak chcemy wprowadzić do naszego życia odrobinę piękna i harmonii. Współczesne sposoby uzyskania efektu, którego szukali nasi przodkowie są mniej męczące i bardziej dostępne. Wymagają od nas jedynie zakupienia pióra kulkowego lub czarnego cienkopisu.
 
Pióro kulkowe jest udaną próbą połączenia mocnych stron dwóch produktów – długopisu i klasycznego pióra wiecznego. Zastosowana w nim kulka dozuje tusz w sposób pozwalający na uzyskanie efektu podobnego do tego w wiecznym piórze, przez co pisany tekst bądź linia wyglądają dostojnie. Jednocześnie inaczej niż w przypadku wiecznego pióra nie będziemy mieli problemu z kleksami.
 

CHWALONE CIENKOPISY

 
Do bardziej artystycznej, ekspresyjnej formy tworzenia przyda się nam zestaw cienkopisów. Posiadają one różne grubości, co pozwala na odpowiednie dopasowanie produktu do naszych potrzeb. Cienkopisy są mniej konserwatywne od piór kulkowych jeśli chodzi o wybór koloru tuszu, którym są wypełnione. Zestawy cienkopisów potrafią składać się z kilkunastu podstawowych kolorów, ale na rynku można spotkać szereg odcieni z modnymi teraz kolorami pastelowymi.
 
Cienkopisy znajdą swoje zastosowanie zarówno w pracy jak i w domu, gdzie posłużą do zabawy w rysunek czy kolorowanie. Nikt nie broni także poćwiczyć kaligrafii, by później zapiski odręczne cieszyły oko tak autora, jak i czytającego. Do tego znakomicie przydadzą się czarne cienkopisy.
 

Kolorowe cienkopisy do rysowania


We wspomnianym rysunku idealnie sprawdzą się kolorowe cienkopisy. Ich niezbyt duża linia nada niesamowitej barwy konturom. Później można je wypełnić zarówno pastelami, jak i flamastrami. 

Warto oczywiście pamiętać, o niezmywalności cienkopisów. Amatorzy raczej nie powinni wykorzystywać ich do ostatecznej pracy bez pewności w użyciu. Nic nie stoi na przeszkodzie, by szkolić się w pisaniu czarnym cienkopisem podczas pracy w biurze.

Grubość kreski zależna jest naturalnie od końcówki danego produktu piśmienniczego. Z tego też powodu należy uważać, by dociskając cienkopis do rysowania nie przebić strony, czy innego artykuły papierniczego, po którym się pisze.
 

PIÓRA KULKOWE, CIENKOPISY, WKŁADY DO PIÓR - OFERTA BIURFAN

 
W ofercie hurtowni artykułów biurowych Biurfan oraz w punkcie stacjonarnym w Białymstoku oferujemy sprzedaż artykułów piśmienniczych takich jak: pióra kulkowe, cienkopisy, wkłady do piór. Posiadamy asortyment renomowanych producentów takich jak: Donau, Pentel, PilotRystor, Schneider,  Stabilo, czy UNI.

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie