Pióra kulkowe

Pióro szkolne - czy to dobry wybór dla dziecka?


Pisanie jest ważną umiejętnością, którą każde dziecko nabywa właśnie w szkole. Uczniowie uczą się w niej zapisywać liczby oraz litery, które później przekształcają się w słowa a na końcu w zdania. Dobrym narzędziem do rozpoczęcia nauki pisania jest pióro kulkowe dla dzieci. Jest to artykuł tak samo ważny co kredki szkolne, czy też organizer na biurko dla dziecka, ponieważ rozwija kreatywność przy zachowaniu należnego porządku. 


Czym charakteryzują się pióra kulkowe dla dzieci?


Czego nie można odmówić piórom kulkowym dla dzieci? Na pewno tego, że są niezwykle wygodne w użyciu. Dzięki nim nasze pociechy nie pobrudzą sobie palców oraz unikniemy powstawania plam i kleksów. Przypominający swoją strukturą tusz do długopisu, zawarty w nich atrament nie wypływa, więc praca z piórem kulkowym jest dosłownie czystą przyjemnością. Takie pierwsze pióro dla dziecka jest doskonałym dla nich narzędziem do nauki pisania, ponieważ pozwala na gładkie i lekkie prowadzenie płynnej linii co jest w tym procesie szczególnie ważne. 


Pióro kulkowe dla dzieci - wady i zalety


Jednak wkład z atramentem w piórze do pisania dla dzieci jest konieczny do wymiany. Przed zakupem pióra kulkowego dla dzieci warto krótko wspomnieć o jego wadach i zaletach.
Do wad zaliczymy:

  • czasami może dochodzić do zacinania, wobec czego możemy mieć przestoje w pisaniu;
  • częste wymiany wkładów z atramentem.

A jakie zalety ma dobre pióro dla dziecka?

  • napisany nim tekst jest czytelny, nie rozmazuje się, wygląda estetycznie;
  • posługiwanie się piórem kulkowym jest tak samo łatwe, jak w przypadku zwykłego długopisu;
  • atrament z pióra kulkowego nie wycieka, dlatego ręce dzieci pozostają czyste.

 

Najlepsze pióro kulkowe do szkoły - jaką markę wybrać?


Te przybory do pisania dla ucznia od lat cieszą się ogromną popularnością. Zawdzięczają to przede wszystkim eleganckiemu designowi i ergonomiczności. Pisanie piórem kulkowym dla dzieci to prawdziwa dla nich przyjemność, czego nie można powiedzieć, stosując niektóre pisaki do szkoły. Na myśl od razu przychodzi wieczne pióro szkolne, które jest nieco trudniejsze w obsłudze, a także zostawia dużo nieestetycznych śladów i kleksów. 

Kształt pióra kulkowego dla dzieci zapewnia wygodny użytek, dobre leżenie w ręce oraz szybkie przyzwyczajenie się do pisania takim piórem. Także warto dodać, że właściwie użytkowane pióro szkolne może służyć nawet przez kilka lat. Przykładami takich produktów, które możemy śmiało polecić, są te od marek UNI oraz Pentel. W naszej ofercie znajdziecie te oraz inne artykuły szkolne od tego producenta takie jak np. ołówek do szkoły.


Czy pióro kulkowe dla dziecka to dobry pomysł na prezent?


Pojawienie się na rynku piór kulkowych dla dzieci nieco zrewolucjonizowało rynek przyborów do pisania. Niektórzy rodzice zdecydowali się, na zakup takiego pióra szkolnego i tego nie pożałowali. Taki obrót sytuacji był możliwy dzięki ich precyzyjności oraz łatwości w użytku na takim samym poziomie co flamastry do szkoły. Pióra kulkowe dla dzieci to pomysł na prezent, dzięki któremu ulepszą swój charakter pisma oraz rozwiną w sobie pasję do pisania.   


Tanie pióra kulkowe dla dzieci w sklepie Biurfan


Szeroki wybór tanich piór dla pierwszoklasisty zapewnia nasza hurtownia artykułów szkolnych Biurfan. Oprócz nich znajdziecie u nas inne przedmioty z podstawowego wyposażenia szkolnego dla waszego dziecka, takie jak rozwijające wyobraźnię kolorowe flamastry dla dzieci, czy też uniwersalne zakreślacze szkolne.   

Gwarantujemy również szybką wysyłkę, dostarczenie produktu do paczkomatu lub bezpośrednio do domu, lub firmy, nie zapominając o możliwości odbioru osobistego w Białymstoku. Zapraszamy także do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta, który zawsze chętnie doradzi w wyborze odpowiednich produktów.   

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie