Wybierz filtr

Strona używa plików cookie w celu realizacji usług.

Więcej informacji: Polityka Cookies

  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Planery

Planery magnetyczne suchościeralne


W wielu placówkach edukacyjnych, czy też biurach ze sporą ilości pomieszczeń dobrze jest mieć możliwość zaplanowania spotkań. Oczywiście zawsze jest opcja załatwienia wszystkiego “pocztą pantoflową”, czyli rozmówienie się innymi. Najprościej jest jednak skorzystać z planera ściennego, który da się dostosować do praktycznie każdej potrzeby.

Planery magnetyczne suchościeralne zdają się przypominać kalendarze. Podstawową różnicą jest to, że na rynku znaleźć można zarówno planery bez dat, jak i planery tygodniowe i roczne. To pozwala na znalezienie odpowiedniego produktu dla własnych potrzeb. Wszystko zależy jedynie od miejsca, w którym chce się je umieścić.

Wielu użytkowników chwali sobie właśnie to, że na planerze magnetycznym przy użyciu odpowiednich dodatków można umieścić na niej zmienne wytyczne. Dla przykładu, jeśli w danym miesiącu zmienia menedżerowie wprowadzają nowy rozkład dnia, to dzięki magnesom nie muszą się przejmować, jeśli trzeba wrócić do poprzedniego. W takim wypadku wystarczy podmienić plany na planerze magnetycznym.
 

Planery suchościeralne do biura


Wybierając planer niedatowany dzienny do biura, zyskuje się znakomitą i zawsze widoczną przestrzeń na zapiski, notatki i rozkład zadań. Pomoże to szczególnie w miejscach, gdzie część załogi pracuje mobilnie, na przykład jako przedstawiciele handlowi. Nie zawsze sytuacja pozwala, by pracownik spotkał się z przełożonym lub przełożoną, a nie wszystkie szczegóły można przekazać za pośrednictwem telefonu, bądź maila. A na planerze ściennym zawsze można zostawić informacje dotyczące kolejnego dnia.

Jak sama nazwa wskazuje, planery suchościeralne mają wiele wspólnego ze zwykłymi tablicami, po których pisze się dedykowanymi do tego markerami. Te akcesoria do prezentacji są zawsze dobierane właśnie do planerów ściennych, choć niejednokrotnie sprawdzają się też markery permanentne. Przydają się jednak jedynie wówczas, gdy trzeba nanieść niezmienną informację.

Planery ścienne suchościeralne, jak i inne z tej rodziny artykułów, znaleźć można w różnych wersjach rozmiarowych. Jedną z najpopularniejszych jest: 90 cm szerokości na 60 cm wysokości. W zależności od tego, czy wybierze się planer na miesiąc, czy na przykład planer tygodniowy, trzeba dobrać odpowiedni “rozmiar czcionki”. Osoby piszące dość zamaszyście niestety będą miały problemy ze stworzeniem rozpiski na planerze rocznym.
 

Planery suchościeralne do użytku prywatnego


Praca pracą, ale również w prywatnym środowisku potrzebne jest zorganizowanie. Nic nie stoi na przeszkodzie, by w wolnym miejscu w domu umieścić planer na tydzień. Dzięki niemu można rozpisać obowiązki, by każdy wiedział, którego dnia wynosi śmieci, zmywa naczynia, czy przeciera antyramę z pamiątkowymi zdjęciami. To też świetne rozwiązanie dla wszelkich lokali gastronomicznych, a konkretniej - samych kuchni. Na planerze ściennym można wylistować kiedy zrobić zakupy zaopatrzeniowe, czy też kiedy kończy się data ważności ważnego towaru.

Nie potrzeba wiele miejsca, by zawiesić planer na ścianę. Każdy, kto woli uniknąć przeciętnej jakości tablicy korkowej, która swoją drogą może zniszczyć się w transporcie, uwagę zwraca właśnie na planery ścienne. Solidne materiały wykorzystane w ich produkcji i metalowa rama gwarantuje długie użytkowanie.

Oczywiście najprostszym rozwiązaniem jest użycie kalendarza, czy najprostszej kartki papieru A4. Przy tych sposobach jednak łatwo jest o błąd, czy zniszczenie. Planer miesięczny suchościeralny umożliwia wszelkie korekty z wykorzystaniem jedynie ściereczki do przetarcia. Oczywiście od czasu do czasu trzeba sięgnąć po inne produkty z rodziny akcesoriów do tablic, by porządnie wyczyścić planszę.

Planery roczne na ścianę pozwolą na długoterminowe planowanie wakacji, bądź też przypomnienie o ważnej rocznicy lub czyichś urodzinach. Nawet tanie planery mogą rozwiązać wszelkie kłopoty związane z dezorganizacją czasową.
 

Magnetyczne tablice suchościeralne do planowania


Decydując się na zakup suchościeralnego planera, należy najpierw wygospodarować miejsce i upewnić się, że wybrany produkt ma odpowiednie wymiary. Planer firmowy nie sprawdzi się jako gablota informacyjna, ale tak samo ona nie pozwoli na dłuższą metę zaplanować tygodnia, czy nawet całego roku. Hurtownia papiernicza Biurfan od wielu lat zaopatruje wiele firm i szkół nie tylko w papier, czy długopisy, lecz także w planery ścienne roczne lub magnetyczne planery miesięczne. W placówkach oświatowych zwłaszcza te największe pomagają w przypisaniu sali do nauczyciela na dany semestr. Liczne przedsiębiorstwa z kolei cenią sobie możliwość rozpisania zadań na określony okres czasu.

arrow_downward