Planery

Planery magnetyczne suchościeralne


W wielu placówkach edukacyjnych, czy też biurach ze sporą ilości pomieszczeń dobrze jest mieć możliwość zaplanowania spotkań. Oczywiście zawsze jest opcja załatwienia wszystkiego “pocztą pantoflową”, czyli rozmówienie się innymi. Najprościej jest jednak skorzystać z planera ściennego, który da się dostosować do praktycznie każdej potrzeby.

Planery magnetyczne suchościeralne zdają się przypominać kalendarze. Podstawową różnicą jest to, że na rynku znaleźć można zarówno planery bez dat, jak i planery tygodniowe i roczne. To pozwala na znalezienie odpowiedniego produktu dla własnych potrzeb. Wszystko zależy jedynie od miejsca, w którym chce się je umieścić.

Wielu użytkowników chwali sobie właśnie to, że na planerze magnetycznym przy użyciu odpowiednich dodatków można umieścić na niej zmienne wytyczne. Dla przykładu, jeśli w danym miesiącu menedżerowie wprowadzają nowy rozkład dnia, to dzięki magnesom nie muszą się przejmować, jeśli trzeba wrócić do poprzedniego. W takim wypadku wystarczy podmienić plany na planerze magnetycznym.
 

Planery suchościeralne do biura


Wybierając planer niedatowany dzienny do biura, zyskuje się znakomitą i zawsze widoczną przestrzeń na zapiski, notatki i rozkład zadań. Pomoże to szczególnie w miejscach, gdzie część załogi pracuje mobilnie, na przykład jako przedstawiciele handlowi. Nie zawsze sytuacja pozwala, by pracownik spotkał się z przełożonym lub przełożoną, a nie wszystkie szczegóły można przekazać za pośrednictwem telefonu, bądź maila. A na planerze ściennym zawsze można zostawić informacje dotyczące kolejnego dnia.

Jak sama nazwa wskazuje, planery suchościeralne mają wiele wspólnego ze zwykłymi tablicami, po których pisze się dedykowanymi do tego markerami. Te 
akcesoria do prezentacji są zawsze dobierane właśnie do planerów ściennych, choć niejednokrotnie sprawdzają się też markery permanentne. Przydają się jednak jedynie wówczas, gdy trzeba nanieść niezmienną informację.

Planery ścienne suchościeralne, jak i inne z tej rodziny artykułów, znaleźć można w różnych wersjach rozmiarowych. Jedną z najpopularniejszych jest: 90 cm szerokości na 60 cm wysokości. W zależności od tego, czy wybierze się planer na miesiąc, czy na przykład planer tygodniowy, trzeba dobrać odpowiedni “rozmiar czcionki”. Osoby piszące dość zamaszyście niestety będą miały problemy ze stworzeniem rozpiski na planerze rocznym.
 

Planery suchościeralne do użytku prywatnego


Praca pracą, ale również w prywatnym środowisku potrzebne jest zorganizowanie. Nic nie stoi na przeszkodzie, by w wolnym miejscu w domu umieścić planer na tydzień. Dzięki niemu można rozpisać obowiązki, by każdy wiedział, którego dnia wynosi śmieci, zmywa naczynia, czy przeciera 
antyramę z pamiątkowymi zdjęciami. To też świetne rozwiązanie dla wszelkich lokali gastronomicznych, a konkretniej - samych kuchni. Na planerze ściennym można wylistować kiedy zrobić zakupy zaopatrzeniowe, czy też kiedy kończy się data ważności ważnego towaru.

Nie potrzeba wiele miejsca, by zawiesić planer na ścianę. Każdy, kto woli uniknąć przeciętnej jakości tablicy korkowej, która swoją drogą może zniszczyć się w transporcie, uwagę zwraca właśnie na planery ścienne. Solidne materiały wykorzystane w ich produkcji i metalowa rama gwarantuje długie użytkowanie.

Oczywiście najprostszym rozwiązaniem jest użycie kalendarza, czy najprostszej kartki papieru A4. Przy tych sposobach jednak łatwo jest o błąd, czy zniszczenie. Planer miesięczny suchościeralny umożliwia wszelkie korekty z wykorzystaniem jedynie ściereczki do przetarcia. Oczywiście od czasu do czasu trzeba sięgnąć po inne produkty z rodziny akcesoriów do tablic, by porządnie wyczyścić planszę.

Planery roczne na ścianę pozwolą na długoterminowe planowanie wakacji, bądź też przypomnienie o ważnej rocznicy lub czyiś imieninach. Nawet tanie planery mogą rozwiązać wszelkie kłopoty związane z dezorganizacją czasu.
 

Magnetyczne tablice suchościeralne do planowania


Decydując się na zakup suchościeralnego planera, należy najpierw wygospodarować miejsce i upewnić się, że wybrany produkt ma odpowiednie wymiary. Planer firmowy nie sprawdzi się jako 
gablota informacyjna, ale tak samo ona nie pozwoli na dłuższą metę zaplanować tygodnia, czy nawet całego roku. Hurtownia papiernicza Biurfan od wielu lat zaopatruje wiele firm i szkół nie tylko w papier, czy długopisy, lecz także w planery ścienne roczne lub magnetyczne planery miesięczne. W placówkach oświatowych zwłaszcza te największe pomagają w przypisaniu sali do nauczyciela na dany semestr. Liczne przedsiębiorstwa z kolei cenią sobie możliwość rozpisania zadań na określony okres czasu.

Magnetyczne planery miesięczne z tygodniem

Nasz sklep papierniczy to miejsce, gdzie znajdziesz nie tylko akcesoria biurowe, ale również magnetyczne planery miesięczne. Co można napisać na tablicy suchościeralnej? Z pewnością informacje o spotkaniach biznesowych, urlopach pracowników, a także daty szkoleń i konferencji.

Planer suchościeralny jest często niedocenionym elementem wyposażenia biur i nie tylko. Jednak gdy tylko pojawi się w miejscu pracy, okazuje się, że trudno bez niego funkcjonować.

Magnetyczne planery miesięczne z zadaniami

Planery miesięczne z zadaniami można znaleźć wśród produktów marki 2x3. Ta firma oferuje także świetnej jakości akcesoria do tablic suchościeralnych, które są niezbędne przy zakupie planerów magnetycznych.

Producent oferuje zestaw startowy do tablic suchościeralnych, który będzie świetnym początkiem do pracy z planerem magnetycznym. Czyścik i magnesy z pewnością znajdą zastosowanie przy planowaniu tygodniowym zajęć. Ale czym pisać po tablicy suchościeralnej? Jej powierzchnia wymaga tego, aby stosować do niej specjalne markery. Należy pamiętać, żeby było przeznaczone konkretnie do tablic suchościeralnych. W dzisiejszych czasach mamy do wyboru wiele rodzajów tego typu pisaków, w różnych kolorach:

- Czerwone markery do tablic suchościeralnych

- Niebieskie markery do tablic suchościeralnych

- Zielone markery do tablic suchościeralnych

- Czarne markery do tablic suchościeralnych

 

Planery magnetyczne – dla mamy, ucznia i studenta

Planery magnetyczne coraz częściej znajdują zastosowanie w miejscach innych niż biuro czy sala konferencyjna. Organizacja jest niezwykle istotna w wielu aspektach naszego życia.

Planer magnetyczny na lodówkę to świetne rozwiązanie do rozpisywania obowiązków domowych. Trzeba przyznać, że przygotowywanie posiłków, rozpiski wizyt u lekarzy, zajęcia pozalekcyjne dzieci – te wszystkie informacje dobrze umieścić w jednym miejscu. Taki planer rodzinny magnetyczny będzie z pewnością praktyczny i przydatny. Przecież wszystkie te domowe obowiązki wymagają dobrego zaplanowania każdego dnia.

Magnetyczny planer dla studenta czy ucznia będzie bardzo przydatny. Dzięki rozpiskom umieszczonym na suchościeralnej tablicy można w łatwy i czytelny sposób umieścić terminy egzaminów, czy zadania domowe.

 

Planery magnetyczne – uporządkuj swoje życie!

Nie ulega wątpliwości, że dzięki planerom magnetycznym możemy uporządkować swoje życie, nawet w sytuacji gdy mamy wiele obowiązków. Kiedy umieścimy wszystko w jednym miejscu, a mianowicie na suchościeralnej tablicy, od razu widzimy jak wygląda plan każdego dnia. Ponieważ oferta produktów do planowania jest dość obszerna, warto najpierw zastanowić się jaki planer będzie dla nas najbardziej odpowiedni. Wszystko zależy od tego, czy lubimy zapisywać każdą najdrobniejszą sprawę, czy jednak ograniczamy się do kilku dat, faktów, wydarzeń. Aktualnie możemy wyróżnić:

- Planer magnetyczny roczny

- Planer magnetyczny miesięczny

- Planer magnetyczny tygodniowy

Planer roczny magnetyczny oferuje między innymi firma Franken. Taki terminarz pozwoli umieścić ważne daty takie jak urodziny każdego domownika czy pracownika. Dzięki temu trudno będzie nie pamiętać o takich okazjach. Tak rozbudowany planer jest bardzo wygodny, ponieważ na jednej tablicy mamy podgląd na wszystkie zbliżające się wydarzenia, spotkania, szkolenia.

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie