Podajniki z karteczkami

Podajnik na karteczki - przydatny gadżet do biura

 
Karteczki samoprzylepne lub zwykłe karteczki do notowania ważnych dla nas informacji mają tendencję do częstego znikania. To trochę jak z przysłowiową drugą skarpetką w pralce, która w niezrozumiały i niewytłumaczalny sposób znika z bębna pralki po to, by odnaleźć się miesiące później w najmniej oczekiwanym miejscu.
 
Wygoda i łatwość używania podajnika na karteczki sprawia, że jest on doskonałym produktem do użytku biurowego oraz domowego. Przydatny jest w sytuacjach, kiedy  potrzebujemy szybko coś zanotować i gorączkowo poszukujemy karteczki, którą po zapisaniu odkładamy w widoczne dla nas miejsce. Razem z podajnikiem używamy bloczku karteczek, który dzięki samoprzylepnym paskom utrzymuje je w należytym ładzie.
 

Podajnik do karteczek i jego wygoda użytkowania


Podajnik na karteczki to prosty organizer wykonany z tworzywa sztucznego, dostępny w różnych kolorach i wzorach. Posiada on przegródki, pozwalające na umieszczenie w nich najczęściej wykorzystywanych rozmiarów kartek - od tych klasycznych do najmniejszych.
 
Bardzo często podajniki do karteczek wyposażone są w dodatkową funkcjonalność, jaką jest uchwyt na długopis lub miejsce na telefon. Umieszczenie podajnika z karteczkami w jednym, stałym miejscu na naszym biurku, spowoduje, że po kilku dniach nasz umysł zapamięta tę lokalizację jako domyślną i ręce same będą się do niej kierować, aby sięgnąć po coś na czym można zapisać ważną informację. Dzięki temu łatwiej będzie utrzymać czystość i porządek. Dzięki takim organizerom i pojemnikom na karteczki pracuje nam się znacznie wygodniej. 
 

Uchwyt na karteczki przydatny na biurku


Uchwyt na karteczki to poręczny sprzęt, który pomoże nam w poprawie naszej wydajności oraz produktywności. To akcesorium biurowe zawiera samoprzylepne paski, które przytrzymują na miejscu pojedyncze kartki papieru, dzięki czemu można łatwo zapisywać na nim pomysły lub przypomnienia. Karteczki samoprzylepne można łatwo usunąć, gdy nadejdzie pora ich wyrzucenia, dzięki czemu ten produkt jest zarówno wygodny, jak i przyjazny dla środowiska.

Wszystkie rodzaje karteczek oraz inne artykuły papiernicze znajdziecie państwo w ofercie naszej hurtowni. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nią oraz wyboru potrzebnych wam akcesoriów.   
arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie