Wybierz filtr

Strona używa plików cookie w celu realizacji usług.

Więcej informacji: Polityka Cookies

  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Podkłady na biurko

PODKŁADY I MATY NA BIURKO - GWARANCJA KOMFORTU PRACY


Współczesny pracownik nie może się obejść bez takiego wyposażenia biura jak ułatwiająca pracę podkładka na biurko. Wszyscy ci, którzy nie są fanami pustych blatów z uśmiechem powitają nowy dzień przy stanowisku pracy z dodatkową ochroną. Maty na biurko i podkładki powinny być nabyte zawczasu, zanim na płycie powstaną pierwsze rysy, czy też plamy od kawy. Ciężko o lepszą warstwę, która zapobiega powstawaniu zabrudzeń. Ponadto niejednokrotnie podkładki i maty oprócz protekcji i estetycznego wyglądu posiadają dodatkowe funkcje, na przykład edukacyjne. O tym więcej w jednym z kolejnych akapitów.
 

CZYM RÓŻNIĄ SIĘ PODKŁADY NA BIURKO OD MAT?


Zasadniczo wielkich różnic pomiędzy matami, a podkładkami na biurko nie ma. Oba te akcesoria posiadają niemal identyczne funkcje, które wyróżniają je spośród kategorii przyborniki i podkładki.

Podstawą je antypoślizgowy spód. Dzięki niemu podkład na biurko jest odoporny na czynniki mechaniczne i zapewnia komfort pracy i bezpieczne użytkowanie. Ruszająca się podstawa mogłaby spowodować bałagan, przykładowo niewielkie zatrzęsienie kubkiem wypełnionym kawą skończy się w najlepszym przypadku rozlanym napojem.

Dobrze, gdy podkładki na biurko mają dodatki, które usprawniają pracę. Osoby ubóstwiające organizację ucieszą się z kalendarza. Nie zajmują one całej powierzchni, a zwykle jedynie brzegi. Dzięki temu można odpowiednimi kolorami długopisów lub flamastrami oznaczyć datę, a w wolnym polu - zwykle po środku podkładki - opisać dane wydarzenie. Można też stworzyć legendę, co jaki kolor oznacza.

Ci, którym wystarczy kalendarz w telefonie bądź w wersji przenośnej skierują swoje oczy w kierunku prostszych rozwiązań. Za takie mogą posłużyć maty na biurko z odchylaną nakładką. Tam można schować tak dokumenty, których widok przypomni o zadaniu do wykonania, jak i karteczki do notowania, dzięki którym świadomość zbliżającego się spotkania, bądź potrzeba zakupu bakłażana na ratatouille nie umknie naszej pamięci. Jest to także dobry sposób na odseparowanie pojedynczych kartek papieru, jeśli akurat nie posiadamy na nie osobnej teczki.
 

JAKIE PODKŁADKI NA BIURKO DLA DZIECI? 


Powszechnie wiadomo, że najmłodsi mają problemy z utrzymaniem porządku. Niejednokrotnie blaty w pokoju służą nie tylko jako przestrzeń do odrabiania lekcji, lecz także jako miejsce do jedzenia i picia. Przez to powstają liczne plamy, które niezmyte w czas trwale niszczą pulpit.

Aby temu zapobiec, wystarczy podkładka na biurko. Te dziecięce dodatkowo dostępne są w wielu kolorach, więc na pewno każdy maluch znajdzie swój ulubiony. Maty na biurko stanowią świetną protekcję przed plamami z farb, zabrudzeniami spowodowanymi przez plastelinę, czy zarysowania po nożyczkach lub cyrklach.

Najlepiej jest poszukać, wspomnianych akapit wyżej, mat na biurko z nakładkami. W myśl powiedzenia czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci, najmłodsi z czasem podziękują rodzicom za podświadomą naukę organizacji.

Inną opcją są maty edukacyjne, na przykład z mapą lub wzorami matematycznymi. Jest to genialny sposób na rozbudzanie pasji od małego. Inną tego typu opcją jest podkładka na biurko z notesem, co przyzwyczai pociechy do notowania najpotrzebniejszych informacji.
 

NAJLEPSZEJ JAKOŚCI PODKŁADY NA BIURKO - GDZIE KUPIĆ?


W ofercie naszej hurtowni artykułów biurowych Biurfan znajdą Państwo najwyższej jakości podkładki na biurko producentów takich, jak: Durable, Leitz, Biurfol oraz Cep. Sprzedaż prowadzimy zarówno stacjonarnie, jak i internetowo. Zachęcamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem.

arrow_downward