Wybierz filtr
  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Pozostałe

SERWETKI I WORECZKI ŚNIADANIOWE

 
Organizacja imprezy urodzinowej, spotkania towarzyskiego czy narady w firmie wiążę się z masą przygotowań. Potrzebujemy czasu na to, aby zapewnić odpowiednie miejsce oraz poczęstunek, który później wymaga od nas sprzątnięcia oraz umycia. To niepotrzebna strata czasu, której można uniknąć używając naczyń jednorazowych.
 

PROSTOTA UŻYCIA

 

Naczynie jednorazowe to wygoda użycia oraz gwarancja czystości i higieny. Wykonane z materiałów, które łatwo podlegając recyklingowi, nie stanowią obciążenia dla środowiska naturalnego.

Naczynia jednorazowe pozwolą uniknąć brudnych lub pozbijanych naczyń po spotkaniach. Produkty w naszej ofercie wyróżniają się estetycznym wyglądem, wysoką, jakością wykonania i relatywnie dużą trwałością. Kupione mogą czekać na swoje przeznaczenia latami, nie tracąc nic ze swoich właściwości.

Wystarczy wyjąć je z opakowania i od razu możemy używać ich do jedzenia.
Prócz naczyń jednorazowych takich jak talerze czy miseczki na rynku z powodzeniem funkcjonują również kubeczki i sztućce. Szczególnie teraz ważne jest, aby zachować odpowiednie środki bezpieczeństwa tak, aby każdy uczestnik spotkania mógł liczyć na zachowanie zasad higieny.

Używanie naczyń jednorazowych to również bardzo wygodne rozwiązanie. Od razu po zakończeniu posiłku można je wyrzucić, co zaoszczędzi nam miejsca i pracy związanej ze sprzątaniem. Tego typu asortyment jest wyjątkowo praktyczny i łatwy w użyciu. Kolejną zaletą jest ich lekkość, a także to, że po złożeniu zajmują niewiele miejsca w szafce. Możemy przygotować większy zapas tak, aby nie zabrakło nam ich w trakcie spotkania, a jeśli zostaną niewykorzystane mogą spokojnie oczekiwać na ich użycie.
arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie