Strona używa plików cookie w celu realizacji usług.

Więcej informacji: Polityka Cookies

Pozostałe

SERWETKI I WORECZKI ŚNIADANIOWE

 
Organizacja imprezy urodzinowej, spotkania towarzyskiego czy narady w firmie wiążę się z masą przygotowań. Potrzebujemy czasu na to, aby zapewnić odpowiednie miejsce oraz poczęstunek, który później wymaga od nas sprzątnięcia oraz umycia. To niepotrzebna strata czasu, której można uniknąć używając naczyń jednorazowych.
 

PROSTOTA UŻYCIA

 

Naczynie jednorazowe to wygoda użycia oraz gwarancja czystości i higieny. Wykonane z materiałów, które łatwo podlegając recyklingowi, nie stanowią obciążenia dla środowiska naturalnego.

Naczynia jednorazowe pozwolą uniknąć brudnych lub pozbijanych naczyń po spotkaniach. Produkty w naszej ofercie wyróżniają się estetycznym wyglądem, wysoką, jakością wykonania i relatywnie dużą trwałością. Kupione mogą czekać na swoje przeznaczenia latami, nie tracąc nic ze swoich właściwości.

Wystarczy wyjąć je z opakowania i od razu możemy używać ich do jedzenia.
Prócz naczyń jednorazowych takich jak talerze czy miseczki na rynku z powodzeniem funkcjonują również kubeczki i sztućce. Szczególnie teraz ważne jest, aby zachować odpowiednie środki bezpieczeństwa tak, aby każdy uczestnik spotkania mógł liczyć na zachowanie zasad higieny.

Używanie naczyń jednorazowych to również bardzo wygodne rozwiązanie. Od razu po zakończeniu posiłku można je wyrzucić, co zaoszczędzi nam miejsca i pracy związanej ze sprzątaniem. Tego typu asortyment jest wyjątkowo praktyczny i łatwy w użyciu. Kolejną zaletą jest ich lekkość, a także to, że po złożeniu zajmują niewiele miejsca w szafce. Możemy przygotować większy zapas tak, aby nie zabrakło nam ich w trakcie spotkania, a jeśli zostaną niewykorzystane mogą spokojnie oczekiwać na ich użycie.
arrow_downward