Pudła archiwizacyjne

KARTONY ARCHIWIZACYJNE NA SEGREGATORY

 
Pudła do przechowywania znane jako pudła archiwizacyjne czy karton archiwizacyjny są przydatne w utrzymywaniu porządku w domowych dokumentach, jak i w kierowaniu firmą. Korzystna cena i solidne wykonanie to zalety, które sprawiają, że ten rodzaj przechowywania pism jest bardzo popularny. Prowadzenie działalności wymaga archiwizacji i oprawy dokumentów szczególnie przez wprowadzone w niedalekiej przeszłości przepisy RODO. Pudła archiwizacyjne są niezastąpione w każdej księgowości i nie tylko. Mogą służyć do przechowywania segregatorów lub innych pudeł – w zależności od rozmiaru. Dzięki temu że mamy do wyboru różne wielkości kartonów, możemy wybrać pudła do większego i mniejszego archiwum.
 

PUDEŁKA DO ARCHIWIZACJI SEGREGATORÓW

 
Przygotowując biuro do odpowiedniej organizacji warto pomyśleć o rozwiązaniach, które pomogą zaoszczędzić miejsce. Kartony do archiwizacji dokumentów będą świetnym rozwiązaniem. W takim pudle można przechowywać kilka segregatorów i ustawiać je jeden na drugim. Kartony do archiwum są wytrzymałe i bezpieczne w przenoszeniu i podczas przechowywania. Dokumenty znajdujące się w takim pudle, nie są narażone na działanie promieni słonecznych, czy wilgoci. Dodatkowo po prostu nie ma możliwości, że się zakurzą. Pudła do archiwizacji dokumentów występują w szerokiej gamie kolorystycznej: białe, brązowe – w naturalnym kolorze tektury, ale również szare, zielone, niebieskie. Wiele wersji kolorystycznych to nie jedyna zaleta pudeł archiwizacyjnych. Wykonane są z porządnej, podwójnej tektury, dzięki czemu mogą służyć przez wiele lat.

 

PUDŁA ARCHIWIZACYJNE NIEZBĘDNE W KAŻDYM BIURZE


Organizacja w biurze obejmuje magazynowanie dokumentów z poufnymi danymi. Wystawione rachunki, otrzymane faktury powinny być składowane przez co najmniej 5 lat, nieocenione w tej sytuacji staną się kartony do archiwizacji dokumentów. Bardzo istotną sprawą jest przechowanie dokumentów w bezpieczny i zorganizowany sposób. Stworzenie archiwum, które będzie uporządkowane i profesjonalne wymaga odpowiednich pudeł do przechowywania dokumentacji. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań przy organizacji dokumentów są kartony archiwizacyjne standardowe idealne do przechowywania, składowania segregatorów oraz teczek archiwizacyjnych.

 
KARTONY DO ARCHIWIZACJI DOKUMENTÓW


Kartony do archiwizacji dokumentów to skuteczny sposób na przechowywanie dokumentów. Dzięki nim można zaprowadzić niezbędną segregację wśród potężnej dokumentacji, którą należy przetrzymać przez wymagany prawnie czas. Nie jest to jednak jedyny powód do posiadania kartonów do archiwizacji dokumentów.

Karton archiwizacyjny pomoże w łatwy i przyjemny sposób zorganizować przestrzeń biurową. Jeśli akta zbierane są w teczkach nie ma lepszego rozwiązania do segregacji ważnych pism. Kartony do archiwizacji dokumentów umożliwiają szybki dostęp do wydruków, które można ułożyć w odpowiedniej kolejności.

PUDŁA ARCHIWIZACYJNE BEZKWASOWE


Pudła archiwizacyjne są doskonałym wyjściem dla wszystkich archiwów, które wymagają przechowania dokumentacji przez długie lata. Warto zwrócić uwagę na materiał, z jakiego zostały wykonane. Najlepszymi, które można znaleźć na rynku są pudła archiwizacyjne bezkwasowe. Wybierając je zapewniamy większą ochronę nie tylko przetrzymywanym wydrukom, lecz także samym pudłom. W przeciwieństwie do tych z innych materiałów nie żółkną oraz nie rozpadają się kawałek po kawałku. Pudło archiwizacyjne bezkwasowe to świetny wybór zwłaszcza do urzędów miejskich i bibliotek. Ale tego typu kartony można wykorzystać również do innych celów. Magazynowania książek w piwnicy lub gier i zabawek dzieci. Pudła archiwizacyjne mogą posłużyć podczas przeprowadzki do przenoszenia różnych rzeczy. Większość z nich posiada rączki, dzięki którym łatwo można przenieść je z miejsca na miejsce.

PUDŁA DO PRZECHOWYWANIA Z NASZEJ OFERTY

 
 
Nasz sklep papierniczy online posiada w swojej ofercie pudła archiwizacyjne bezkwasowe, które świetnie sprawdzają się do przechowywania dokumentów przez dłuższy czas. W takich kartonach materiały i dokumenty mogą być umieszczone nawet 5 lat bez obawy o ich zniszczenie.
Pudła plastikowe, jakie również znajdą Państwo na naszym sklepie to doskonała ochrona zawartości przed wilgocią, zabrudzeniom oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Pudła archiwizacyjne posiadają odpowiednie miejsce na etykiety oraz przekładki, pomaga to w utrzymaniu porządku. Podpisywanie zgormadzonych dokumentów, faktur i umów jest istotne w archiwum domowym i w miejscu pracy. W sklepie Biurfan.pl dostępne są produkty znanych marek: FellowesDonauEsselteElbaLeitz oraz inne artykuły biurowe. Bogaty asortyment z pewnością sprawi, że każdy klient znajdzie coś dla siebie.

 

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie