Segregatory

BIUROWE SEGREGATORY NA DOKUMENTY


Segregator to najskuteczniejszy sposób na archiwizację i oprawę dokumentów. Każdy z nas z nich korzysta w domu czy też w pracy, są niezwykle popularne. Segregatory pozwalają utrzymać nasze dokumenty w czystości i porządku. Dzięki możliwości opisywania ich zawartości ułatwiają szybkie i łatwe odnajdywanie konkretnych dokumentów. W swojej ofercie posiadamy segregatory w różnych wymiarach i kolorach samych znanych marek jak np. Bantex, Biurfol, Esselte, Donau, Leitz, Office PRODUCTSVauPe

Oferowane przez nas segregatory cieszą się dużym zainteresowaniem w każdej grupie wiekowej i znajdują swoje przeznaczenie zarówno wśród osób prywatnych jak i firm czy instytucji. Segregator ma najróżniejsze zastosowanie, a jednym z najczęściej spotykanych jest przeznaczenie segregatorów na dokumenty.
 

SEGREGATORY BIUROWE I ICH WYMIARY


Rozmiary segregatorów różnią się w zależności od formatu - od standardowego A4 przez A3 i A5. W naszej ofercie znajdą Państwo również koszulki na dokumenty w takich formatach, które służą do dodatkowego zabezpieczenia dokumentów oraz przekładki do segregatora, służące oddzieleniu wybranych dokumentów od siebie. Okładka segregatora wykonana jest zazwyczaj z twardej tektury lub dodatkowo tektury pokrytej folią PP. Na grzbiecie segregatora jest miejsce na opis zawartości - jest to część wymienna, więc w każdej chwili możemy ją dostosować do potrzeb. Segregatory, które posiadamy w ofercie dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.
 

SEGREGATOR DO DOKUMENTÓW – KOLORY


W przypadku biura, w którym jest dużo miejsca bezproblemowo wykorzystamy tę metodę na przechowywanie archiwów. Jednymi z najważniejszych będą segregatory na dokumenty. Oznaczone na grzbiecie udostępnią nam w prosty sposób informacje, co znajduje się w każdym. Aby poprawić przyjemność z wykonywanych obowiązków, warto zastanowić się nad segregacją za pomocą kolorów. Osoby lubiące barwne wnętrza wówczas będą intuicyjnie sięgać po segregator różowy wiedząc, które akta tam znajdą. Dla wszystkich ceniących poważny wystrój polecamy segregatory czarne, które nie zachwieją tonacji pomieszczenia.

 

RODZAJE SEGREGATORÓW


Segregatory biurowe możemy podzielić na dźwigniowe oraz kółkowe. Ten pierwszy otwierany jest za pomocą dźwigni, a drugi otwiera się ręcznie "rozpierając" kółka. 
Każdy z nas w domu posiada przeróżne dokumenty, rachunki, umowy, które są na tyle ważne, że chcemy je zachować, ale także na tyle niepotrzebne od ręki, że dobrze byłoby je uporządkować i schować nieco głębiej do szuflady. Idealnym rozwiązaniem jest uporządkowanie dokumentów na odpowiednie tematy i przyporządkowanie im odpowiednich segregatorów. Dodatkowo ułatwią to przekładki do segregatora.

Dokładnie tę samą logikę powinniśmy zastosować w naszym biurze, dzięki czemu oszczędzimy czas, nerwy i zwiększy się nasz komfort pracy. W naszej hurtowni biurowej znajdą Państwo te, jak i inne artykuły biurowe.

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie