Wybierz filtr
  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Skorowidze

SKOROWIDZE - SKOROWIDZ ALFABETYCZNY NA NUMERY TELEFONÓW


Skorowidze kartkowe to doskonałe narzędzia pomocnicze przy uporządkowaniu adresów, numerów telefonów czy nazwisk. Mimo postępującej komputeryzacji, skorowidz alfabetyczny pozostaje nadal najpewniejszym źródłem informacji dotyczących podręcznych kontaktów. Nie grożą im bowiem problemy które dotyczą urządzeń opartych na przechowywaniu danych w ich pamięci tj. nie straszne im awarię, uszkodzenia czy przepięcia. Skorowidz alfabetyczny zawsze jest gotowy do pracy, w niemal każdych warunkach. 
 

Jakie są zastosowania skorowidzów?


Skorowidz kartkowy oparty jest na bardzo prostym mechanizmie korzystania, przez co zyskuje na uniwersalności i elastyczności. Zastosowany w nim układ alfabetyczny pozwala stworzyć prostą pisaną bazę danych opartych na wybranym przez nas systemie powiązań. Możemy zdecydować się na zapełnienie jej wedle klucza pierwszej litery nazwiska, adresu lub nazwy firmy. Możemy też traktować litery alfabetu jako zalążek bazy opartej na hasłach od nich się rozpoczynających np. określających branże firm lub grupy osób z danego środowiska.

Skorowidz alfabetyczny A4 świetnie sprawdzi się w miejscach gdzie potrzebna jest ogólnodostępna prosta baza telefonów. Docenią je osoby zarządzające nieruchomościami, mogą w nich bowiem umieścić dane dotyczące usług hydraulicznych, elektrycznych czy sprzątających. Taka baza pozwala na korzystanie z niej lokatorom lub pracownikom pod nieobecność zarządzającego. 

Duże, liczące ponad dwieście stron skorowidze z alfabetem doskonale sprawdzi się w sekretariatach, biurach podawczych czy hotelach. W każdym z tych przypadków, pozwala on na korzystanie z podręcznej bazy danych wszystkim pracownikom, co ułatwia codzienną pracę i nie angażuję użycia prywatnych telefonów komórkowych do przechowywania służbowych informacji.

Skorowidze książkowe  z pewnością przydadzą się również każdemu kto planuje organizację większego przedsięwzięcia. Takim wydarzeniem może być np. ślub. Skorowidz ułatwia organizację, a także segreguje podział obowiązków i załatwianie wszelkich innych spraw. Przejrzysta struktura sprzyja szybkiemu znalezieniu potrzebnych informacji. 
 

Gdzie kupić najlepsze skorowidze teleadresowe?


Hurtownia artykułów papierniczych Biurfan od lata zaopatruje w najlepsze artykuły papiernicze klientów w całej Polsce. Świetna obsługa klienta, oraz duży wybór produktów , przyciągają tysiące zainteresowanych ofertą naszego sklepu. Dołącz do nich i jeszcze dziś skorzystaj z szybkiej wysyłki i najlepszych cen.

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie