Wybierz filtr
  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Sprzątanie

ARTYKUŁY DO SPRZĄTANIA

 
Zadbany i czysty dom to nasza wizytówka, ale również powód dobrego samopoczucia. W końcu przebywanie w pomieszczeniu, w którym panuje ład to gwarancja komfortu. Aby nasz dom pozostał czysty potrzeba sporo wysiłku, ale odpowiednie narzędzia i artykuły do sprzątania zdecydowanie ułatwiają sprawę.

Codzienne obowiązki związane z porządkowaniem domu wcale nie muszą być uciążliwe. Planowanie kolejnych kroków sprzątania i umilanie sobie tego czasu np. dobrą muzyką mogą sprawić, że ta czynność będzie dla nas przyjemnością. Nie można jednak zapominać o produktach, które dodatkowo usprawnią ten proces.

Miotły, szufelki, worki na śmieci, zmywaki kuchenne, ale również wszelkiego rodzaju czyściki – to niezbędne artykuły do sprzątania, przydatne w każdym gospodarstwie domowym. Takie nowoczesne i ergonomiczne akcesoria są wykonane ze świetnej jakości tworzyw, które charakteryzują się trwałością, ale również komfortem użytkowania.
 

PRZYDATNE PRZYBORY DO SPRZĄTANIA

 
Bywają sytuacje, kiedy na sprzątanie musimy poświęcić więcej czasu. Dobrym przykładem jest okres przedświąteczny, kiedy szczególnie zwracamy uwagę na przestrzeń, która nas otacza. Nowoczesne akcesoria do sprzątania mogą pomóc zaoszczędzić ten czas, którego i tak mamy mało w ciągu tygodnia. Przybory do sprzątania marki Vileda to doskonały wybór jeśli zależy nam na szybkim pozbyciu się zabrudzeń. Seria do czyszczenia Ultramax, w której skład wchodzi płaski mop obsługiwany bezdotykowo, jest jednym z najlepszych wyborów do sprzątania różnych powierzchni. Mop posiada dwa rodzaje mikrowłókien - białe zapewniają czystość bez zarysowań i smug, z kolei czerwone świetnie radzą sobie z uporczywymi zabrudzeniami. Dzięki temu nie musimy sięgać po ostre detergenty. Takie przybory do sprzątania potrafią dotrzeć nawet w trudno dostępne miejsca  - pod szafki, łóżko lub inne sprzęty domowe. Jest to możliwe, dzięki konstrukcji i ruchomym elementom, które posiadają produkty Vileda.
 

ARTYKUŁY DO CZYSZCZENIA ŁAZIENKI

 
Wiele pomieszczeń takich jak kuchnia i łazienka, wymaga specjalnych produktów i akcesoriów do sprzątania. Artykuły do sprzątania domu takie jak rękawiczki gospodarcze są niesamowicie przydatne jeśli mamy do czynienia z różnego rodzaju środkami chemicznymi. Detergenty, których używamy powinny zapewnić skuteczne i dokładne czyszczenie. Ale same środki chemiczne to nie wszystko. Warto zastanowić się nad ściereczkami, które ułatwią porządki. Powinny być zrobione z odpowiednich materiałów i włókien.

Mocne odświeżacze powietrza przydadzą się w każdej łazience. Do utrzymania przyjemnego zapachu w pomieszczeniu mogą posłużyć również kulki zapachowe. Dają one uczucie świeżości, które utrzymuje się od 3 do 4 tygodni. Oprócz kulek i odświeżaczy warto zastanowić się nad dobrej jakości, skutecznymi płynami do mycia szyb i podłóg. Mamy do wyboru szereg produktów i znalezienie odpowiedniego może być trudne. Na początek warto zdecydować się na płyny uniwersalne, którymi wysprzątamy wiele różnych powierzchni. Trzeba jednak pamiętać, że takie środki wymagają akcesoriów takich jak mop, rękawiczki, gąbki. Wszystkie te produkty ułatwią utrzymywanie porządku w łazience i nie tylko.
 

ARTYKUŁY DO SPRZĄTANIA W BIURZE

 
Profesjonalne artykuły do sprzątania pomagają nie tylko utrzymać ład w każdym pomieszczeniu, ale również likwidujemy roztocza i bakterie, które znajdują się na różnych przedmiotach i w powietrzu. Jest to szczególnie istotne w przypadku osób, które mają problemy alergiczne. Czyste pomieszczenie wpływa na efektywność i wydajność pracy. Liczne badania wskazują, że ludzie pracujący w pachnących i wysprzątanych biurach są znacznie bardziej zadowoleni z pracy, lepiej i wiarygodniej odbierają swojego pracodawcę, a także czują się bezpieczni.

Świetnym i prostym rozwiązaniem do szybkiego zaprowadzenia porządku w miejscu pracy są ściereczki nawilżane do różnych powierzchni. Można dzięki nim przetrzeć biurko i inną powierzchnię, która wymaga odświeżenia. Ściereczki są łatwe w użyciu, nasączone wodą i środkami czyszczącymi stanowią produkt 2w1. To cechy pożądane w tego typu produktach. 
 

OFERTA ARTYKUŁÓW DO SPRZĄTANIA W SKLEPIE BIURFAN.PL

 
W sklepie internetowym Biurfan.pl można znaleźć szereg produktów z kategorii higiena i środki czystości. Zaliczamy do nich płyny do czyszczenia mebli, podłóg, ale również płyny do mycia naczyń. Skoncentrowane preparaty zazwyczaj są bardziej wydajne i służą na dłużej. Artykuły do sprzątania w naszym sklepie biurowym online można znaleźć w korzystnej cenie. Wśród produktów przydatnych w utrzymywaniu czystości w biurze i w domu możemy znaleźć nie tylko worki na śmieci, rękawiczki, czy mopy. Bardzo przydatne okazują się różnego rodzaju ściereczki i gąbki między innymi magiczna gąbka, która usuwa uciążliwe plamy. Można dzięki niej wyczyścić ścianę, podłogę i radzi sobie nawet z plamami z długopisów, kawy, wina. Tego typu gąbki zostały docenione przez firmy sprzątające, ze względu na swoje szybkie działanie i skuteczność. Warto jednak posiadać chociaż jeden egzemplarz tego produktu w swoim gospodarstwie domowym.

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie