Stoliki i uchwyty

Uchwyt ścienny do projektora


Konfiguracja uchwytu ściennego do projektora jest możliwa w ciągu zaledwie kilku minut. Większość mocowań wymaga jedynie przykręcenie konstrukcji do ściany i umieszczenia na nim projektora. Uchwyt do projektora utrzyma go na miejscu, jednocześnie chroniąc go przed uszkodzeniem poprzez uniknięcie niechcianych ruchów. Niektóre uchwyty ścienne do projektora zawierają również regulację rozmiaru, aby idealnie dopasować je do modelu rzutnika. Dzięki temu użytkownicy nie muszą się martwić, że ich projektory spadną ze ściany.


Uchwyt sufitowy do projektora


Uchwyt sufitowy do projektora doskonale nadaje się do wysokich pomieszczeń, umożliwiając wykorzystanie powierzchni sufitu jako miejsca do zamontowania projektora. Wówczas projektor umieszczony na uchwycie sufitowym może w pełni wykorzystać detale takiego pomieszczenia. Uchwyty sufitowe wyposażone są w specjalne mechanizmy regulacji długości, pochylenia i obrotu co zapewnia im indywidualne dopasowanie do konkretnych sytuacji.

Uchwyty sufitowe mogą być montowane bezpośrednio na nim, ale też na belce stropowej. Udźwig tego typu uchwytów do projektora jest różny i zależy od danego modelu czy marki, ale ogólnie przyjęło się, że oscyluje on do 15 kg. Bez problemu możemy dobrać kolor uchwytu tak, aby nie wyróżniał się na tle sufitu a wszystko to z myślą o wymagających klientach.


Uchwyty do rzutników


Aby umieścić projektor multimedialny na stałe przy ścianie lub na suficie będziemy potrzebować odpowiedniego uchwytu. W zależności od potrzeby, uchwyty do rzutników mogą być regulowane w pionie lub poziomie, ale istnieje też spora grupa produktów, które takiej regulacji nie posiadają. 

W sytuacji, gdy dysponujemy podwieszanym sufitem, istnieje możliwość zastosowania tzw. windy sufitowej, dzięki której umieszczony na niej projektor multimedialny może być na życzenie chowany po zakończeniu pracy, co jest bardzo pomysłowym rozwiązaniem. Jeśli masz projektor, który jest większy i cięższy, zaleca się uchwyt sufitowy, który oferuje ponadprzeciętną nośność.


Uchwyt do projektora - na jakie parametry należy zwrócić uwagę?


Uchwyty do projektorów to sprzęt służący do utrzymywania go nieruchomo podczas projekcji. Uchwyty te można przymocować do ściany lub sufitu. Dostępne są różne typy uchwytów do rzutnika, występujących zarówno do konfiguracji sufitowych, jak i ściennych. Należą do nich wsporniki oraz mocowania uniwersalne. Każdy rodzaj mocowania ma swoje zalety i wady w zależności od tego, gdzie projektor ma zostać umieszczony. Kupujący powinni rozważyć środowisko, w którym będą używać swoich projektorów przed zakupem uchwytu. Żeby wybrać ten odpowiedni należy odpowiedzieć na następujące pytania: 

Jak ciężki jest projektor? - Siła nośna uchwytu jest zawsze podana w danych technicznych lub opisie produktu. Jeśli masz projektor, który jest większy i cięższy, zaleca się zamocowanie go na uchwycie sufitowym, który oferuje ponadprzeciętną nośność.

Czy zależy nam, żeby kable projektora, były niewidoczne? - Niektóre z uchwytów do rzutników posiadają funkcję ukrycia kabli, dzięki której nie psujemy estetyki pomieszczenia. 

Jeśli zakupiliśmy już projektor, to warto wybrać uchwyt, który będzie posiadał liczne opcje regulowania. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie będziemy musieli martwić się o brak kompatybilności między tymi dwoma urządzeniami. 
 

Stoliki pod projektory multimedialne


Dedykowane stoliki do projektorów to specjalistyczne meble, na których blacie istnieje możliwość umieszczenia projektora multimedialnego lub innego sprzętu audiowizualnego. Poprawne działanie tego ostatniego wiąże się ze stabilnością, a także gwarancją, że wyświetlany obraz będzie nieruchomy i ostry. Stoliki do projektorów mogą być przenośne lub stałe, w zależności od potrzeb klienta. Stoliki mobilne wyposażone są w odpowiednio dobrane kółka, które pozwolą na przesuwanie całości mebla z projektorem tak, aby nie narazić ich na uszkodzenie.

Stoliki prezentacyjne mogą być podzielone na dwie części, jedną na blacie, na którym będziemy mogli umieścić notatki bądź komputer przenośny oraz drugą, przeznaczoną do postawienia projektora multimedialnego. Stoliki do projektorów, bardzo często wyposażone są w dodatkowe schowki bądź szuflady, które przechowują systemy prezentacyjne, zapasowe baterie do pilota, czy też inne akcesoria do prezentacji takie jak np. wskaźnik laserowy.


Praktyczny stolik do rzutnika


Stolik pod projektor jest sprzętem, który w przeprowadzeniu prezentacji jest tak samo ważny, jak i ekran do projektora. Wykorzystując te sprzęty bez wątpienia zwiększymy jakość prezentacji, a także mobilność ich przeprowadzania w firmach, na konferencjach i wystawach. Wystarczy postawić urządzenie na statywie i gotowe. Na szkolenia, konferencje i wykłady możesz zabrać ze sobą niezawodny wykonany z wytrzymałych materiałów stolik pod projektor. Jest to jeden z najlepszych artykułów do prezentacji mobilnych. Komu jest on przeznaczony? Na pewno dla pracowników firmy, wykładowców akademickich, a także przedstawicieli handlowych. Jest to dla nich bardzo przydatne rozwiązanie ze względu na ich mobilny charakter pracy.

Większość modeli stolików pod projektor posiadają również kółka umożliwiające bezproblemową jazdę. Inne ich cechy to możliwość regulacji wysokości nad ziemią czy też nachylenia półek. Taki stolik do projektora pozwala na montaż dowolnego modelu o praktycznie każdym rozmiarze.

arrow_downward

Zapraszamy wkrótce!

Obecnie brak produktów w tej kategorii

group_work Zgoda na pliki cookie