Tablice korkowe i mapy

TABLICA KORKOWA


Tradycyjna, najpopularniejsza i niezmiennie użyteczna - w ten sposób można prosto i klarownie opisać czym jest tablica korkowa. To najlepsze rozwiązanie do przypięcia ważnych informacji, notatek, przypominajek czy zdjęć, na które z chęcią spoglądamy. 

Tablica korkowa świetnie sprawdza się w biurze, pokoju dziecięcym czy gabinetach. Ich powierzchnia jest przyjemna w dotyku, a dzięki zwykłym i łatwo dostępnym pinezkom przyczepimy pożądane przez nas informacje, fotografie czy rysunki dzieci.
 

TABLICA KORKOWA - WYGODNY ORGANIZER NA ŚCIANĘ LUB BIURKO

 
Tablica korkowa nie musi być elementem wiszącym. Ponieważ jest to najpopularniejszy sposób jej umiejscowienia, do każdego zestawu zakupionego w naszej hurtowni biurowej Biurfan dołączamy zestaw haczyków do mocowania. W zależności od rozmiaru oraz miejsca, gdzie chcielibyśmy ją umieścić, tablica korkowa może także znaleźć miejsce na biurku. Ułatwi to, zwłaszcza dzieciom, sposób na umieszczenie notatki lub przypominajki.

W zależności od ilości posiadanych przyborów, typu długopis, ołówek, czy linijka, na tablicy korkowej zawiesić możemy przybornik do ich przechowania. Spowoduje to kolejną oszczędność miejsca na blacie, a to pomoże zachować spokój i czystość umysłu.

 

JAKIE SĄ WYMIARY TABLIC KORKOWYCH?

 
W zależności od tego, jakie akcesoria do prezentacji są potrzebne, uwagę należy zwrócić na wymiary. Tablice korkowe z naszego asortymentu dostępne są w wielu rozmiarach: 30x40, przez 90x60 i 120x90 do nawet 200x100 - wszystko wyrażone w centymetrach. Dzięki temu zarówno placówki, jak szkoła, czy biura znajdą odpowiednie produkty, ale nie inaczej będzie w przypadku klientów indywidualnych. Przed zakupem tablicy korkowej należy jednak zmierzyć miejsce, w którym będzie ona umiejscowiona. Trzeba również pamiętać, że tablica może być postawiona lub zawieszona nie tylko w poziomie, lecz także w pionie.
 

KREDOWA, MAGNETYCZNA I KORKOWA - CO WYBRAĆ?

 
Decyzja na temat zakupu tablicy wydaje się być banalna, jednakże należy zwrócić uwagę na kilka aspektów. Podstawowym jest oczywiście przeznaczenie. Tablice biurowe wykorzystywane są tak do przekazywania informacji, czy prezentacji wyników i rankingów, jak i do podbudowania biurowego morale poprzez umieszczanie na nich zdjęć z firmowych wyjść. Ze względu na to tablica korkowa może nie być najlepszym rozwiązaniem. Wówczas przemyśleć należy zakup tablicy suchościeralnej, na której wiele rzeczy można przyczepić za pomocą magnesu.

W szkołach tablica korkowa jest idealnym rozwiązaniem na sezonowe prezentacje. Wycinane przez dzieci liście, czy malowane zielone łąki zdecydowanie ucieszą rodziców przychodzących na wywiadówki. Tablice korkowe dostępne są w wielu wymiarach, dzięki czemu spokojnie wypełnić można zarówno małe, jak i większe przestrzenie.

Ponieważ Biurfan stara się wychodzić naprzeciw potrzebom klienta do asortymentu dołączyliśmy tablicę kredowo-magnetyczną i korkową. Łączy ona funkcje zapewniając kompromis wszystkim, którzy nie mogliby zdecydować się wybór między jednym rodzajem, a drugim. Stylowy wygląd nada się idealnie do lokali gastronomicznych, które na części kredowej mogłyby prezentować specjały dnia, a na korkowej umieścić można listę alergenów.
 

TABLICA KORKOWA W DREWNIANEJ RAMIE CZY ALUMINIOWEJ?

 
Tablice korkowe oprócz rozmiaru różnić mogą się również ramą. W sprzedaży dostępne są takie z ramą aluminiową oraz te z ramą drewnianą. Pierwsze, jak nietrudno się domyślić, zapewniają większą sztywność konstrukcji. Ramy te są odporne na działanie słońca i temperatury, a do tego stanowią eleganckie wykończenie elementu w biurze, czy domu.

Tablica korkowa z drewnianą ramą jest jednak częściej spotykanym widokiem. Mimo plusów, które niewątpliwie dodaje rama aluminiowa, funkcjonalność tablicy jest taka sama. Wykończenie z drewna niejednokrotnie będzie bardziej pasować do wystroju danego wnętrza, a do tego tak, jak metalowa, nie pęka pod wpływem słońca i temperatury.
 

DO CZEGO MOŻNA WYKORZYSTAĆ DREWNIANE TABLICE KORKOWE?


Tablica korkowa odnajdzie swoje zastosowanie nie tylko w branży biurowej, czy edukacyjnej, lecz także w każdej innej.

Nabywając ją do domu, nic nie stoi na przeszkodzie, aby umiejscowić ją w innym niż wszyscy miejscu. W kuchni dostajemy szybki dostęp do przepisów lub uwag co do składników. Jeśli wykorzystujesz ostatnią kalarepę, zapisz na karteczce przypomnienie o potrzebie zakupienia! Ponadto można na niej przypiąć listę z podziałem obowiązków - kto dziś zmywa naczynia, kto jutro wynosi śmieci

Tablica korkowa to perfekcyjne miejsce na ścianę wspomnień. Wszystkie ulubione zdjęcia z wakacji będą od teraz na wyciągnięcie ręki. Jeśli natomiast wyjazd czeka dopiero w przyszłości - niech tablica posłuży za ścianę celu. Wydrukowane zdjęcie Panteonu będzie idealną motywacją do cięższej pracy i wymarzonej Grecji.

Część zastosowań w szkole, czy biurze opisana była też w poprzednim akapicie. Warto jednak wspomnieć, że tablica korkowa to świetny sposób na komunikację biurową. Przyczepiona na niej notatka przypomni lub poinformuje osobę powracającą z urlopu o czekających zadaniach. Naturalnie w szkole także ułatwi przekazanie wiadomości. Uczniowie szybko przyjmą tablicę korkową jako punkt powiadamiający o absencji nauczyciela.
 

DOBRA JAKOŚĆ W KORZYSTNEJ CENIE

 
Powierzchnia tablicy wykonana jest z najwyższej jakości korka, do którego śmiało i wielokrotnie możesz przybić pinezki lub szpilki, bez obaw o uszkodzenie. Zastosowany korek charakteryzuje się dużą elastycznością, dzięki czemu tablica posłuży nam przez długie lata. Tablica korkowa ułatwia komunikację, pomaga zorganizować dzień w pracy, przypomina o ważnych sprawach lub ważnym spotkaniu. Pomaga także zorganizować życie na co dzień w domu. Porządkuje rachunki, wizyty u lekarza, spotkania, rozpiski obowiązków domowych. Pomocna jest także podczas organizowania prezentacji i konferencji. Pomysłów do jej wykorzystania jest naprawdę wiele.

Tablice korkowe zastąpią tradycyjne ramki do zdjęć, będą miejscem na dyplomy czy pierwsze rysunki naszych pociech. Stanowi dodatkowo ciekawy element dekoracyjny każdego mieszkania, zwłaszcza w pokojach dziecięcych.
 
Tablice korkowe w różnych wymiarach (o których wspomnieliśmy wcześniej) dostępne są na stronie internetowej biurfan.pl oraz w sklepie stacjonarnym w Białymstoku. Posiadamy bogaty asortyment takich producentów jak: Memoboards, Bi-Office czy 2x3. Oprócz tego znajdą Państwo także pinezki i karteczki na notatki, dzięki którym od razu będzie można wykorzystać potencjał tablicy.
arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie