Wybierz filtr
  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Tablice suchościeralne

Tablica suchościeralna dla dzieci - do czego służy?


Tablica suchościeralna dla dzieci coraz częściej występuje w polskich domach, zwłaszcza w pokojach najmłodszych. Takie tablice dla dzieci są idealnym dodatkiem do ich wystroju. Wyróżnia je praktyczność, ponieważ można używać je zarówno do zabawy jak i nauki.

Natomiast 
tablice suchościeralne do szkoły, są dobrą inwestycją, jeżeli chce wznieść swój poziom nauczania na wyższy poziom. Posłużą jej one do rozszerzenia możliwości prowadzenia programu nauczania, poprzez dodatkową wizualizację omawianych zagadnień.
 

Tablica suchościeralna dla dziecka - rodzaje

Oferta rynkowa tablic suchościeralnych dla dzieci zawiera wiele pozycji. Znaleźć tam można wszystko: od  tablicy kredowej po tablice magnetyczne suchościeralne. W wyborze każdego rodzaju tablicy należy uwzględnić te same kryteria. 

Należy wziąć pod uwagę wysokość, szerokość, cenę oraz, indywidualnie do potrzeb korzystania, wybrać odpowiednią powierzchnię. Decydując się na 
tablice suchościeralne, powinniśmy także wziąć pod uwagę osobiste preferencje naszego dziecka. Może ono woleć rysować lub uczyć się wykorzystując karteczki do notowania, dlatego lepiej skonsultować jej zakup, aby nie zakłócać toku nauki lub zabawy naszej pociechy.

Wspomniane karteczki oczywiście możemy stosować razem z 
tablicą korkową dla dzieci. Dzięki wykorzystaniu tego połączenia zapewnimy najmłodszym lepsze możliwości do rozwoju swojej wiedzy, kreatywności oraz wyobraźni. Warto też wyposażyć się w poręczny organizer na biurko dla dziecka, aby zapobiec niepotrzebnemu bałaganowi w trakcie korzystania z tablicy.
 

Tablica magnetyczna suchościeralna dla dzieci

Tablice magnetyczne suchościeralne dla dzieci znajdą swoje zastosowanie w naszym domu i ich szkole. Wyróżniają się one dobrą jakością wykonania, trwałością materiałów oraz wygodą w użytkowaniu. Jej dobrze dobrana powierzchnia umożliwia łatwe ścieranie napisów, nawet jeżeli zostaną na tablicy przez długi okres czasu.

Może ona służyć także jako tablica do pisania markerem dla dzieci, która posłuży im jako idealne płótno do tworzenia swoich małych dzieł oraz usprawni proces nauczania w szkole lub domu. Używając jej, warto odpowiednio dobrać 
artykuły szkolne, które będą wykorzystywać w jej użytkowaniu oraz wykonywaniu innych czynności związanych z poszerzaniem wiedzy.
 

Tablica suchościeralna na stojaku dla dzieci


Tablica suchościeralna na stojaku dla dzieci jest idealnym wyjściem, kiedy potrzebujemy mobilnego rozwiązania. Dzięki stojakowi możemy ją postawić w dowolnym miejscu i śmiało z niej korzystać.

Flipchart dla dzieci świetnie nada się dla nich w warunkach domowych lub też szkolnych. Jest idealnym akcesorium do wystroju pokoju dziecka lub przeprowadzenia lekcji w szkole. W używaniu tej tablicy przydadzą nam się markery i blok do tablicy flipchart, szczególnie podczas wykonywania przez najmłodszych prac kreatywnych oraz naukowych.
 

Jak czyścić tablice suchościeralne dla dzieci?


Jak wynika z nazwy tablica suchościeralna dla dzieci to należy czyścić ją na sucho. Posłuży nam do tego gąbka magnetyczna lub zwyczajna sucha ściereczka, która usunie z marker i nie uszkodzi jej powierzchni. Oczywiście warto wykorzystać specjalne, dedykowane do tego 
akcesoria do tablic suchościeralnych dla dzieci.
 

Gdzie kupić tablice suchościeralne dla małego dziecka?


Jak już wiemy istnieje wiele rodzajów tablicy suchościeralnej dla dzieci. Jest to praktyczne akcesorium, na które nie trzeba przeznaczyć dużo funduszy. Dzięki niemu dzieci mogą rozwijać swoje pasje, talenty oraz uczyć się. Właśnie takie produkty do rozwoju najmłodszych, oferuje nasza 
hurtownia artykułów szkolnych Biurfan.

Tablice suchościeralne magnetyczne dla dzieci – korzyści

Nie od dziś wiadomo, że dzieci uwielbiają rysować, pisać i malować. To doskonały sposób, aby manifestować swoją kreatywność. Na rynku występuje wiele różnego rodzaju tablic, z czego bardzo popularne i praktyczne są magnetyczne i suchościeralne. Można je wykorzystać do nauki, zabawy i do planowania zadań organizacyjnych w domu lub w szkole.

Jakie korzyści możemy zaobserwować korzystając z tablic suchościeralnych dla dzieci? Z pewnością ekonomiczne, ponieważ na takiej powierzchni możemy pisać wielokrotnie i nie musimy inwestować w kolejne kartki papieru. Z kolei jeśli nie kupujemy bloków rysunkowych czy zeszytów, pozytywnie wpływamy na środowisko. Wyliczono, że do produkcji tony papieru potrzeba aż 17 drzew, a więc oszczędzając papier – oszczędzamy lasy.

Tablica suchościeralna dla dzieci może być również świetnym narzędziem komunikacyjnym. Zapiszesz na niej ważne informacje dotyczące domowników np. codzienne obowiązki. Po ich wykonaniu można je bez problemu zetrzeć, a tablicę wykorzystać do innego celu.

 

Tablica suchościeralna  dla dzieci – do nauki i zabawy!

Tablice dla dzieci są praktycznymi gadżetami edukacyjnymi, które z pewnością przydadzą się w pokoju ucznia. Może być to również produkt wspierający rozwój hobby, w szczególności wtedy, gdy dziecko lubi rysować i malować.

Tablica suchościeralna dla dzieci stojąca świetnie sprawdzi się podczas rodzinnej gry w kalambury. Zamiast marnować papier, wystarczy narysować swoje hasło na tablicy. Wspólne spędzanie czasu zacieśnia rodzinne więzi, a do tego po prostu sprawia frajdę. Kalambury to tylko przykład zabawy, w która można zagrać w gronie rodzinnym i nie tylko.

Na tablicy suchościeralnej magnetycznej można przyczepić różne kartki, zdjęcia, pamiątki. Duża dostępność gadżetów takich jak magnesy sprawia, że tablice wyglądają bardzo estetycznie i mogą stanowić ozdobę w domu. Stwórz miejsce wspomnień wykorzystując akcesoria do tablic suchościeralnych.

 

Jakie są zalety suchościeralnych tablic magnetycznych dla dzieci?

Tablica suchościeralna dla dzieci to sposób na zajęcie malucha przez dłuższy czas. Rysowanie i malowanie na takiej powierzchni pochłonie pociechę na długo, a powstające dzieła będzie poprawiać lub do woli tworzyć nowe. Korzystanie z tablicy suchościeralnej ma pozytywny wpływ na rozwój wyobraźni dziecka i nie tylko. Dlatego warto zachęcać malucha do korzystania z niej.

Mogłoby się wydawać, że nie ma większej różnicy między tablicą kredową, a suchościeralną – w końcu na każdej z  nich można rysować. Natomiast w przypadku tego drugiego rodzaju mamy możliwość przyczepiać różne kartki za pomocą magnesów. Poza tym tablice suchościeralne nie generują takiego bałaganu jak kredowe. Mazaki nie brudzą rąk i nie osypują się tak jak kreda.

Dużą zaletą tablic suchościeralnych magnetycznych dla dzieci jest zajęcie dziecka czymś innym niż komputer czy telewizor. Warto jednak podsunąć maluchowi propozycję zabawy z wykorzystaniem mazaków i magnesów.

Co jest potrzebne do zabawy na suchościeralnej tablicy magnetycznej?

Niektóre dzieci trzeba zachęcać, aby rysowały i malowały, a jest to ważne dla ich rozwoju. W takiej sytuacji można zaproponować dziecku tablicę magnetyczną suchościeralną. Korzystanie z niej to świetna zabawa, a kolorowe markery z pewnością zachęcą do tworzenia różnych rysunków.

Na rynku mamy wiele tablic suchościeralnych dla dzieci w różnych rozmiarach. Niekiedy można kupić całe zestawy, w których znajdziemy akcesoria takie jak: markery, magnesy i gąbki do tablic suchościeralnych. To bardzo wygodne, ponieważ do zabawy czy nauki będziemy mieli już wszystko pod ręką. Stojąca tablica suchościeralna dla dzieci może być wykorzystywana zarówno w domu jak i szkole czy przedszkolu. Na takiej powierzchni można rozwiązywać zadania matematyczne lub napisać temat lekcji. Za pomocą kolorowych magnesów można przyczepić materiały edukacyjne, które będą widoczne dla wszystkich uczniów w klasie. To zdecydowanie pomoże zarówno w prowadzeniu zajęć jak i przyswajaniu wiedzy.

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie