Wybierz filtr

Strona używa plików cookie w celu realizacji usług.

Więcej informacji: Polityka Cookies

  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Tablice suchościeralne

Tablica suchościeralna dla dzieci - do czego służy?


Tablica suchościeralna dla dzieci coraz częściej występuje w polskich domach, zwłaszcza w pokojach najmłodszych. Takie tablice dla dzieci są idealnym dodatkiem do ich wystroju. Wyróżnia je praktyczność, ponieważ można używać je zarówno do zabawy jak i nauki.

Natomiast tablice suchościeralne do szkoły, są dobrą inwestycją, jeżeli chce wznieść swój poziom nauczania na wyższy poziom. Posłużą jej one do rozszerzenia możliwości prowadzenia programu nauczania, poprzez dodatkową wizualizację omawianych zagadnień.
 

Tablica suchościeralna dla dziecka - rodzaje

 

Oferta rynkowa tablic suchościeralnych dla dzieci zawiera wiele pozycji. Znaleźć tam można wszystko: od  tablicy kredowej po tablice magnetyczne suchościeralne. W wyborze każdego rodzaju tablicy należy uwzględnić te same kryteria. 

Należy wziąć pod uwagę wysokość, szerokość, cenę oraz, indywidualnie do potrzeb korzystania, wybrać odpowiednią powierzchnię. Decydując się na tablice suchościeralne, powinniśmy także wziąć pod uwagę osobiste preferencje naszego dziecka. Może ono woleć rysować lub uczyć się wykorzystując karteczki do notowania, dlatego lepiej skonsultować jej zakup, aby nie zakłócać toku nauki lub zabawy naszej pociechy.

Wspomniane karteczki oczywiście możemy stosować razem z tablicą korkową dla dzieci. Dzięki wykorzystaniu tego połączenia zapewnimy najmłodszym lepsze możliwości do rozwoju swojej wiedzy, kreatywności oraz wyobraźni. Warto też wyposażyć się w poręczny organizer na biurko dla dziecka, aby zapobiec niepotrzebnemu bałaganowi w trakcie korzystania z tablicy.
 

Tablica magnetyczna suchościeralna dla dzieci

 

Tablice magnetyczne suchościeralne dla dzieci znajdą swoje zastosowanie w naszym domu i ich szkole. Wyróżniają się one dobrą jakością wykonania, trwałością materiałów oraz wygodą w użytkowaniu. Jej dobrze dobrana powierzchnia umożliwia łatwe ścieranie napisów, nawet jeżeli zostaną na tablicy przez długi okres czasu.

Może ona służyć także jako tablica do pisania markerem dla dzieci, która posłuży im jako idealne płótno do tworzenia swoich małych dzieł oraz usprawni proces nauczania w szkole lub domu. Używając jej, warto odpowiednio dobrać artykuły szkolne, które będą wykorzystywać w jej użytkowaniu oraz wykonywaniu innych czynności związanych z poszerzaniem wiedzy.
 

Tablica suchościeralna na stojaku dla dzieci


Tablica suchościeralna na stojaku dla dzieci jest idealnym wyjściem, kiedy potrzebujemy mobilnego rozwiązania. Dzięki stojakowi możemy ją postawić w dowolnym miejscu i śmiało z niej korzystać.

Flipchart dla dzieci świetnie nada się dla nich w warunkach domowych lub też szkolnych. Jest idealnym akcesorium do wystroju pokoju dziecka lub przeprowadzenia lekcji w szkole. W używaniu tej tablicy przydadzą nam się markery i blok do tablicy flipchart, szczególnie podczas wykonywania przez najmłodszych prac kreatywnych oraz naukowych.
 

Jak czyścić tablice suchościeralne dla dzieci?


Jak wynika z nazwy tablica suchościeralna dla dzieci to należy czyścić ją na sucho. Posłuży nam do tego gąbka magnetyczna lub zwyczajna sucha ściereczka, która usunie z marker i nie uszkodzi jej powierzchni. Oczywiście warto wykorzystać specjalne, dedykowane do tego akcesoria do tablic suchościeralnych dla dzieci.
 

Gdzie kupić tablice suchościeralne dla małego dziecka?


Jak już wiemy istnieje wiele rodzajów tablicy suchościeralnej dla dzieci. Jest to praktyczne akcesorium, na które nie trzeba przeznaczyć dużo funduszy. Dzięki niemu dzieci mogą rozwijać swoje pasje, talenty oraz uczyć się. Właśnie takie produkty do rozwoju najmłodszych, oferuje nasza hurtownia artykułów szkolnych Biurfan.

arrow_downward